KIZLAR ne yapmaliyim yardim edin :(

merakli

Yeni Üye
Üye
KIZLAR ne yapmaliyim yardim edin :(
slm melekler benim adetim bu ay 4 gün gecikti.bende 4. günü test yaptim ama herzamanki gibi negatif cikti bu gün 5 gün oldu hala regl olmadim.ama sanki hamileleik belirtileri var bende karnimda yanma kasiklarimda agri regl belirtilerinin hic biri yok ama.kafam cok karisti melekler yardim edermisiniz bilginiz varsa.?

hamile olmuş olsaydın 5 günlük gecikmede kesinlikle çıkardı..benimki 3 günlük gcikmede çıktı...idrar testleride dogru sonuç veriyor adet geiktikten sonra....sabah aç karnına yapıyorsun dimi testi

hayir ögleye dogru yapmistim yemek felan yemistim yani.ac karnina oldugunu bilmiyodum ben.öle yapardam da ayni sonuc cikmaz mi ?

yani bilemiyorum daha garanti olur en azından...bence git kan testi yaptır...ama yine diyorum hamile olsaydın 5 günlük gecikmede idrarda çıkardı..kafana taktıgın içinde psikoljik bi gecikme yaşayabilirsin..rahat ol..inş hamilesindir eger istiyorsan

EVET cokkk istiyorum bebek sahibi olmayi 2 aydan beri bekliyorum ama olmuyor.bu durum beni cook üzüyor ya.ama bilgilerin icin cok teskkür ederim.artik kan testi yaptiricam bide öyle görim bari ACI GERCEGI :((

EVET cokkk istiyorum bebek sahibi olmayi 2 aydan beri bekliyorum ama olmuyor.bu durum beni cook üzüyor ya.ama bilgilerin icin cok teskkür ederim.artik kan testi yaptiricam bide öyle görim bari ACI GERCEGI :((

:haha:kız dur daha 2 ay olmuş benim 5 ayda oldu hiç bi problem yokken..en az bir yıl normal bacım.....anlamıyorum nie bu kadar sıkıntı yapıyorsunuz....allah allah ya:yumurta:

Ya aslinda insan aklina koyunca bebek sahibi olmayi hemen olsun istiyor.belkide bu yüzden cok istiyorum hemen olsun.birazda sabirsizim ben :))ama herseyin hayirlisi olsun artik.kismet hersey :))

canım öncelikle sakin ol ben bebek hiç istemezken ihmalkarlığımızın endişesinden aynı belirtileri yaşamıştım:) hatta 5 günden fazla:) kan testini dene bi de canım

Geri