Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir bıktım artık bu saçlarımda ki kepeklerden aynen reklamlarda olduğu gibi siyah renk giyemez hale geldim her gün yıkıyorum ama olmuyor bazen acaba çok yıkadığımdan mı oluyor diyor ve yıkamıyorum işte o zamanda kepekten geçilmiyor:S Bana yardımcı olun lütfen!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kızlar saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç parlaklığı, kepek sorunu!

Saç parlaklığı, kepek sorunu!

saç parlaklığı saç parlaklığı için çocuklarda kepek sorunu çocuklarda kepek bebeklerde kepeklenme Saçlarınıza canlılık ve parlaklık vermek, kepek sorunundan da doğal yöntemlerle kurtulmak ister misiniz? Isırgan otu ile hazırlayacağınız bu kür sayesinde, saçlarınız parlayacak ve kepekten kurtulacaksınız. Isırgan otunu kuru veya taze olarak kullanabilirsiniz. 1 tatlı kaşığı ısırgan otunu, 750...
  2. Kepek Sorunu

Kepek Sorunu

kepek nasıl geçer, kepek neden oluşur, kepek sorunu nasıl çözülür, kepek sorununa bitkisel çözüm, kepek sorununa çözüm, kepek saç, kepek saçı dökermi, "Saçlarım çok kepekli" mi diyorsunuz sizde? O halde saçlarınızda ki kepekler kaderiniz olmasın, buyrun çözümünü bulun Melek'ler:) Saç kepeklerine karşı çözüm olacak bitkisel önerilerimiz için, lütfen mausenizi biraz daha aşağıya...
  3. Can Sıkıcı Kepek Sorunu İle Nasıl Baş Edilir Nasıl Önlenir ?

Can Sıkıcı Kepek Sorunu İle Nasıl Baş Edilir Nasıl Önlenir ?

saçlarda kepek sorunu saçlarda kepeklenme saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir Özellikle yağlı ciltler için büyük sorun teşkil eden ve sık görülen kepek sorunu, çok can sıkıcıdır melekler. Hele de sosyal ortamlarda çok bulunan biriyseniz sizi hayli tedirgin eder. Siyah kıyafetler giymeye çekinirsiniz. Biz de bu yazımızda saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir açıklamaya çalışacağız sizlere :)...
  4. Saçtaki kepekler nasıl geçer?

Saçtaki kepekler nasıl geçer?

İnsan vücudunu kaplayan tüm deri (cilt) sürekli yenilenir. Örnek vermek gerekirse yazın sıcaktan yanan kollarımızın üst tabakası soyulabilmektedir. 7 kattan oluşan cilt yapısı en üstteki ölü katman (stratum korneum) dökülür. Çünkü yeterince eskimiş olup, en alttan gelen yeni hücreler ile değişir. Ölü cilt tabakası açık veya elbiseyle kapalı alanlarda fark edilmeden vücuttan uzaklaşır ancak...
  5. Saçtaki kepeklenme nasıl geçer ?

Saçtaki kepeklenme nasıl geçer ?

Kepek milyonlarca insanın ortak sorunudur.Kişide özgüven eksikliğine nedne olabilmektedir.Kepek, saç derisi kuru veya yağlı hale geldiğinde saçlarda oluşmaktadır. Zararsız, kronik bir durumdur. Günümüzde kepeği önlemek hedefli bir çok şampuan markası bulunmaktadır. İnsanların çoğu bu şampuanlar ve kişisel bakım ürünleri ile kepeği bertaraf etsede bir kısmı bu sorundan hala müzdariptir.Bu...

Sayfayı Paylaş