Kızlar siz diyette hangi ekmeği tüketiyorsunuz?

M

Masumpremses

Forum Okuru
Kızlar siz diyette hangi ekmeği tüketiyorsunuz?

Diyette hangi ekmek melek kadınlar kulübü diyette hangi ekmek yenir forum'da.​

Ben 22 yaşındayım şu ana kadar hiç diyet yapmadım evlendikten sonra biraz kilo aldım henüz çocuğum yok bu kiloları vermek istiyorum hangi diyeti yapmam gerekiyor diyette hangi ekmek yenir diyetle birlikte egzersiz nasıl yapmalıyım bu konularda yardımcı olursanız sevinirim. Sanırım diyette beyaz ekmek yenmiyor nasıl ekmekler tüketebilirim ne kadar miktarda tüketebilirim her öğün?

images (7).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Diyet yaparken elbette bazı şeylerden uzaklaşmak gerekiyor. Çünkü zaten kilo yapan şeylerden biri karbonhidrat beyaz ekmek de diyet yapanların en büyük düşmanı diyebilirim. Diyette hangi ekmek? Ben diyet yaptığım zamanlarda başladığım buğday ve bol tahıllı ekmeği yemeye devam ediyorum tabii her zaman olmuyor beyaz ekmek yiyorum ama kesin bir diyette mutlaka bol tahıllı tam buğday ekmeği yemek gerekir. En azından beyaz ekmekten daha sağlıklı diyebilirim ama şu da var ki bunun da bir sınırı var. En yararlı şeyler bile sınırlı olmalı. Az ve öz. Her öğün en fazla iki dilim ya da daha azını yiyebiliyorsaniz bir dilim yiyebilirseniz daha iyi olur. Diyetinizde bol salata yeşillik yerken yağlı yiyeceklerden uzak durmak gerekiyor. Hazır gıdalar kesinlikle çıkmalı hayatınızdan ki bunu insan sağlıklı kalmak adına bile uygulaması gerekir aslinda.

Diyet yapmaya karar verenler için ve sizin için bir konu paylaşmak istedim. "Kilo verdiren öneriler" yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri