KIZLAR SİZCE BU NEYİN İŞARETİ

sendenbanakalan

Yeni Üye
Üye
KIZLAR SİZCE BU NEYİN İŞARETİ
merhaba kızlar şuan bu anlatacağım olayı hiç kimseye söyleyemedim ve birilerine anlatma ihtiyacı duyuyoruym şimdiden teşk beni dinlediğiniz için üniversite öğrencisiyim sınıfımzda bi çocuk var sürekli göz göze geliyoruz bana bakıyor geçen yine önde oturup dersin başlamasını bekliyodum bir anda arkama dönme hissi duydum kendiliğimden ve döndüğümde göz göze geldik bana bakıyomuş meğerse,, sonra yine arkadaşlarla bi kafeye gittik önüme gelip oturmak istedi soru falan sormaya çalıştı fakat b en biraz soğuk davranınca üstelemedi ve sonuncusu ikimizde aynı snıfta sınava gircektik ben biraz geç kalmıştım bi tek onunolduğu tarf boştu oraya oturdum sonra benden gülerek kalem istedi ama malesef olmadığı için veremedim ama madem çokihtiyacı var başkasındanda istemedi kızlar gnlerdir onu düşünüyorum sizce bu kdr yaşanan şey benden hoşlandığını gösterir mi?

Merhaba kişinin niyetini anlamanın tek yolu biraz zamana bırakmak.Arkadaş olmak istiyor olabilir,duygusal anlamda bağ kurmak istiyor olabilir.Zaman içersindeki size olan davranışlarıyla sorunuzun cevabını bulabilirsiniz..

Geri