kızlar size kıyak bir sürü yakışıklı burdaaa :=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu kişi sizce yakışıklı mı?

bu kişi sizce yakışıklı mı?

Arkadaşlar sizce bu kişi yakışıklımı??? KOD ADI : HAŞİN ''bana bakmayan kızın alnını karışlarım.'' diyor. doğrumu sizce? Yorumlarınızı bekliyorum...
  2. Bir maskem var benim kızlar ya sizin

Bir maskem var benim kızlar ya sizin

. Maske Maske sözcüğü, Fransızca "masque"dan gelmektedir (İtalyanca maschera, Fransızca máscara). Muhtemelen ya Latin'ce “hayalet” anlemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglık gelen masca ya da "yüz ifadesi yapan" anlemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglık gelen Arapça maskharah'dan bu dillere geçmiştir....
  3. kızlar size bir soru....

kızlar size bir soru....

konuyu belki yanlış yere açtım ama anketler diye ayrı bir bölüm göremediğim için buraya açıyorum.... evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız bu soruyla ilgili cevaplarınızı çok merak ediyorum... bekliyorum....
  4. makyajımı nasıl uzun süre koruyabilirim diyorsanız size bir kaç öneri..

makyajımı nasıl uzun süre koruyabilirim diyorsanız size bir kaç öneri..

çatlakları kapatan fondoten biotherm base magic makyajım hemen silinmesin, rujum kaybolmasın diyorsanız .. makyajınızın ilk yaptığıınız gibi taze düzgün ve pürüzsün olmasını istiyorsanız, işte size bazı püf noktalar!!!! 1. Stick fondötenler sivilce izlerini daha iyi kapatır ve uzun süre etkisini korur. Daha dayanıklı bir makyaj için ten rengine uygun stick bir fondötenle makyajının bazını...
  5. kızlar size harika bir soru...

kızlar size harika bir soru...

medyum memiş kaç kardeştir?

Sayfayı Paylaş