Etiketler:
  1. ladybug

ladybug Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kızlar Tavsiye Ediyorum

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında ladybug tarafından paylaşıldı.

Dün instagramda bakınırken gördüm boybeyi sevgililer günü için çekiliş hazırlamış altın kolye hediyesi var aşkla ilgili fotoğraf ekleyip ‪#‎loveboybeyi‬ hashtagi ile paylaşıp çekilişe katılıyorsun. İnşallah ben kazanırım o kolyeyi istiyorum :)))

Kızlar Tavsiye Ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlara tavsiyeler*

Kızlara tavsiyeler*

kızlara tavsiyeler genç kızlara tavsiyeler erkeklerden genç kizlara kızlar için © Asla gercekten düsündügün seyi söyleme. Asla! © Her zaman anlasilmaz ol © Aylar evvel tartisilmis bir konuyu gündeme getir, hir cikar. Yillar evvelki bir olayi gündeme getirerek devam et. © Erkegin her sey için özür dilemesini sagla. © Agla ve "Hep senin yüzünden" de. © Adamin cantasina, elbisesinin...
  2. Bebeğime hangi ek gıdaları vermemi tavsiye ediyorsunuz

Bebeğime hangi ek gıdaları vermemi tavsiye ediyorsunuz

Selamlar kızlar, 92 günlük bir bebeğim var ve şu anda sadece anne sütü almakta. Bu bebeğime ek gıdaları kaçınca aydan itibaren başlamam gerekiyor. Ve eğer ayı tutuyorsa çocuğuma tam olarak hangi ek gıdaları takviye olarak vermem gerekiyor. Bu hususta bana değerli fikirlerinizi sunun lütfen.
  3. Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor?

Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor?

Bu sayfa; Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sağlıklı ve bakımlı saçlar her zaman pırıl pırıldır. Kameralar karşısındaki ünlülerin saçları da her zaman parlaktır. A'dan z'ye tüm bakımlarına dikkat eden ünlüler elbetteki işinin ehli güzellik uzmanlarıyla çalışmaktadırlar. Doğal olarak da her türlü bakımı saçlar dahil...
  4. adet olamıyorum ne tavsiye ediyorsunuz kızlar ne yapayım ? lütfen yardım

adet olamıyorum ne tavsiye ediyorsunuz kızlar ne yapayım ? lütfen yardım

Merhaba ben adet olamıyorum hormon testlerin normal tarlusal kullandım bitti 15 gün geçti gebelik testinde negatif ama iki gündür göğüs ye hassas lik var onun dışında hiçbir belirti yok böyle olmamın sebebi nedir
  5. Probiyotik kullananlar hangisini tavsiye ediyorsunuz

Probiyotik kullananlar hangisini tavsiye ediyorsunuz

Kızlar bağırsaklarımda sıkıntı var gaz ve şişkinlik beni öldürecek duyduğum kadarı ile probiyotik ile bunların önüne geçebiliyormuşuz. Emin olun yaşam kalitem aşağılara kadar düştü bi su bile içsem hazımsızlık ve sıkıntı alıyor götürüyor beni acaba probiyotik kullananlar hangi markayı satın alıyorsunuz ne kadar kullanmak gerekiyor yardım eder misiniz bana lütfen

Sayfayı Paylaş