1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Kızlar, Tikiniz Var mı? :)

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tikiniz var mı, tikiniz nedir, tik çeşitleri

Sevgili melekler, kesinlikle dalga geçilmemesi gerkeen bir durum, elde olan birşey değil ama insan böyle bir durumla karşılaştığında da gülümsemeden duramıyor :) Şimdi soruyoruz, tikiniz var mı? Ya da ilginç tiklere sahip tanıdıklarınız var mı? Varsa nedir?

Herkesin rahatça cevap vermesi için önce ben başlıyorum. tik denir mi bilemem ama oturduğumda ayağımı sürekli titretirim :D:D

< Konu Resmi..>

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    975
    Ödül Puanları:
    163
    yanımda birisi elma yediğinde dişlerim kamaşır çenem uyuşur :)

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben sürekli bırseylerı kokluyorum :( bazen kötü oluyo ama ne yapıyım degısık oluyo :)

4. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    114
    Ödül Puanları:
    43
    Esimin dokundukca artan bi tiki var hem zipliyo hem gulmekten yerlere yatiyo bu huyundan dolayi normal bile dokunmakta zorlaniyorum adama

5. Seda Şekerci

Seda Şekerci Forum Okuru

Biri benim karın bölgeme, karnımın yan taraflarına veya sırtıma dokununca anlamsız kelimeler söyliyor veya küfür ediyorum sonra birden hoplıyorum ordan. Huylanınca bide uzaktan alıyorum o tiki :(

6. ece asya

ece asya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yok valla iyiki de yok :)

Kızlar, Tikiniz Var mı? :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar AYDINlı olanınız var mı?Yardım :(

Kızlar AYDINlı olanınız var mı?Yardım :(

Kızlar ben doğuda çalışan ve kışın ağır şartlarını yaşayan bir öğretmenim bu sene tayin isteyeceğiz Aydın istediğim şehir eşimle internetten araştırabildiğimiz kadar araştırdık ama tabiki yeterli değil eğer Aydınlı olan ya da Aydın'da yaşayan memur arkadaşlar varsa yardım eder misiniz?Memurun yaşayabileceği bir şehir mi?merkez mi ilçeler mi iyidir?kiralar geçim dünyası nasıldır?LÜTFEN YARDIM...
  2. İzmirin uydu görüntüleri var mı kızlar ?

İzmirin uydu görüntüleri var mı kızlar ?

İzmirin sokakları caddeleri vs gösteren bir link var mı arkadaşlarım uydu görüntüleri mahalle isimleri vs üç şehride isteyen benim merak ettim sağolun.
  3. Derma Roller kullananlar var mı kızlar

Derma Roller kullananlar var mı kızlar

Kızlar Derma roller isimli bir aparat var bunun sayesinde yara yanık sivilce izlerinden ve güneş lekelerinden kırışıklıklardan kurtululabileceği yazılmış. Acaba bu üründen hiç kullanan ol du mu tavsiye ediyor musunuz ?
  4. Nevresim Takımları arıyorum kızlar var mı

Nevresim Takımları arıyorum kızlar var mı

Nevresim Takımları arıyorum ama böyle yeni ve cıvıl cıvıl renklerde olsun lütfen hazır yeni Nevresim Takımları önerilerinizi modeller olarak sunun kızlar.
  5. Meryem Uzerlinin kızının resmi fotosu var mı ?

Meryem Uzerlinin kızının resmi fotosu var mı ?

Meryem Uzerli namı diğer Hürrem Sultan dün mü ne doğum yapmış acaba kızı olmuş diyorlar sizlerde sitenizde yada bir yerde karşılaştınız mı kızının resimi varmı yada resimleri acaba annesine mi benziyor yoksa babasınamı acayip merak ettim yav :) Varsa bana buraya bu konuya atabilir misiniz. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş