kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

sanssiz06

Yeni Üye
Üye
kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm
bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadınmış sözünü hep duyardım ama ilk kez başıma eliyor bu durum.2 aylık bir sevgilim var benim 8 gün önce askere gitti şafak 452...27 yaşındayım o 26.2 ay herşey güzel seni seviyorumlar falan filan neyse birbirimize sözler verdik beni bekle evet bekleyeceğim falan....neyse bu gitti hergün aradı beni 4 gündür haber yok.kafayı yedim aramızda 1000 küsür km elim kolu bağlı bekliyorum neyse dün gece bunun sosyal paylaşım sitesindeki sayfasına bi baktım liseli bir kız telefonda söylemeyi unuttum falan gibi bişey yazmış demekki beni değil onu aramış.düşünün.kudurdum resmen ağlamaktan gözlerim şişti.şimdi beni arasa bunları söylesem delirecek biliyorum olaki ayrıldık ben unutmaya çalışırım kalbime gömerim ama adım çıkacak askerdeki adamı bıraktı diye :S offf kafam çok karışık napmalıyım ben nolur yardım edin aklı verin..

Evet canım ne yazıkki her ne kadar tüm suçu erkeklerede atsak bir kadının canını en fazla yakan yine hemcinsi.
Erkekler sütten çıkma ak kaşık diyemem ama hamurlarında ne yazıkki kadınlara karşı zayıf noktaları var bu 5 yaşındaki bir erkek çocuk içinde 50 yaşındaki adam içinde geçerli.Bence üzerine gitme gelip geçici bir gönül ilişkiside olabilir eğer konuşursan bağırıp çağırırsan haklıyken haksız duruma da düşersin .

Eğer birini seviyorsan
O'nu serbest bırak...
Dönerse senindir;
Beklediğin üzere Dönmezse
Zaten hic senin olmamıştır...

Umarım herşey yoluna girer canım

içime atıp sineye çekeceğim yani...off ama eğer şüphelerimde yanılmıyorsam Allahından bulsun başkada bişey demem.

bu kadınların sık sık basına gelen olaylardan bırtanesı.ve yapılan acıklamada ıhtıyac..bı anlık bosluk...gibi terımler.ama bunların aslında hıcbır geçerlılıgı yok.bence karsılastıgın olayı kendısıne anlat ve benımsedıgın bu ılıskıye onun aslında hıc hassas bakmadıgını belırt.eger tepkını vermezsen ve onu heran bırakabılecegın ızlemını yansıtmazsan sureklı bu tıp olaylarla karsılasırsın..

canım benim bak diyorsun ki daha yeni gitti askere askerlik psikolojisi inan cok zor eger şuan onu bırakırsan üzülme ama seni sevmese bile buna üzülür askerde ...
bak tatlım zaten 55 gün sonra gelecek askerden izne o zmana kadar sabret hiç birşey deme ve gelince konuşup ya devam dersiniz ya da tamam dersiniz ... ve sana tavsiyem kendini bunlar için üzme ...herşey gönlünce olsun tatlım...

Geri