Kızlar yardım edin

Dj Aşık

Yeni Üye
Üye
Kızlar yardım edin
kızlar hala keşke duymasaydım diyorum babam benim öz babam degilmiş çok kötü oldum duyunca babam ölmüş benim yeni ögreniyorum 19 senedir saklamışlar yardım edin duydugumu söyliyim mi? yoksa bende mi kalsın? kapıda konuşurlarken duydum

Hmmm ne denirki bilmem canim, basin sagolsun... Allah rahmet eylesin.

Duymana gelince, saklamana bir gerek yokki canim, sen yasak birsey yapmadim, belkide sana coktan denilmesi birseyi kendin duydun...

Ama dersenki, ortam karisir, yani duydugumu degisim sorun teskil eder, söyleme derim.

Allah yardimcin olsun

nasıl duyduğuna bağlı olarak değişir bana kalırsa,eğer baba bildiğin kişi şikayet ediyorsa sadece annenle konuş,ortalığı karıştırma.
ha yook aranız gayet iyiyse öz babanı aratmadıysa bigün her ikisine söyle,duydum siz konuşurken olup biteni anlatırmısınız de.

mutluluk hakli nasil duyduguna bagli eger araniz iyise söyle seninde dogrulari gercekleri bilmek hakkin yada sadece annene söyle en azindan sana babani anlatsin kabrini göstersin ki ziyaret edesin dua edesin ama onlarla konusurken hesap sorarcasina konusma bence onlarda senin iyiligini düsünmüslerdir herkes kedine göre haklidir aranizi bozucak bisey söyleme allah yardimcin olsun hayatta basarilar...

Zaten ortaligin karisacagini, ve senin üzülecegini biliyorsan, söyleme zaten canim...

Ama dedigin gibi, annen ile paylasabilirsin...
En azindan adam akilli bilgi edinirsin :)

Allah yardimcin olsun canim...

canım benimmm ewet senden saklamaları yanlış ama emınımkı senı dusunduklerı için bole bişi olmus ben olsam sor neden bana solemedıklerını benı bu zamana kadar babamın mezarından neden mahrum bıraktıklarını solerdım ama hayırlısı

Geri