Kızlar yardım istiyorm!!Ama lütfeeeeen

sheker_shey

Daimi Üye
Üye
Kızlar yardım istiyorm!!Ama lütfeeeeen
Yakın zamanda kaynımın düğünü var ve bende ilk gelin olduğum için düğünün gözdelerinden olmak istiyorum.Melekler düğün bir otelde olacak anlayacağınız mekana uygun giyinip saçımı yaptırmam lazım.
komik-dugun29-1357.jpg

Sizden istediğim bana saç modelleri ve elbise modelleri göstermeniz.Saçlarım uzun bu arada,yani belime yakın ve dalgalı.Rengi bakır ama baya açıldı leylekler bebek falan getirir diye saçımı boyatmadım yazık çocuğuma:):)Açık ya da topuz farketmez yeter ki şık ve güzel olsun.Azıcık süslüymdür de:DŞimdiden paylaşan herkese teşekkür ediyorummmm:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

öncelikle teşekkür ederim sadmincim.Ama ben bu elbiseleri giyersem düğüne gidemem ki...Kocam beni öldürür direk,elbise saç modeli falan hayal olur bana :D:D:Ddaha kapalı bişiler istiyorum ya mesela bu sene payetliler moda sanırsam

canım benim bildiğim kadarıyla düğün adanada olacak sen gel benim yanıma ben seni bi kuaföre götüreyim:Dkendini tanıyamazsın:D
şaka bir yana bi kaç model buldum tatlı senin için:tik:

sac7-6777.jpg

sac6-8082.jpg

sac4-4721.jpg

sac2-8473.jpg

sac1-1042.jpg

kelebemmmm tamam datlım gelini bırakıp geleyim yanına kuşum benimmmmm.Kızlar teşekürler bu arada ALLAH razı olsunnn..En güzel ben olucam ben olucam işteeeee:D:D

evet tatlım güzel duruyo da anam bnm saçlar maaşallah uzun ve gür nasıl durur acep.Bi de giydiğin kıyafete de bağlı biraz saçlar.Napcm bilmiyom bacım olmadı pijamamı çeker tepeden toplar giderim.Alan almış satan satmış:D:D

Geri