Kızlar Yardım!!!

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Kızlar Yardım!!!
Ben bir hata yaptımmmm gidip avondan güneşsiz bronzlaştırıcı krem aldım daha önce yine bu avon adına konu acmıstım gidip alışveriş yaptım görünce.. Güneşsiz bronzlaştırıcı nede olsa kışın işe yarar diye düşündüm keske düsünmeseydimm çünkü yüzüm bronzlastı tüm vücuda uyguladım kollarımda leke gibi yarısı kendi ten rengim yarısı bronz kaldıı yıkadım ama cıkmadı of nasıl cıkarıcam ben bunu yaaa benimle aynı hatayı yapan varmı????

ben değil ama almanyadaki kız kardeşim yapmıştı.türkiyeye gelmeden önce ordan almış bu kremi sürmüşde sürmüş.tabi nereye ne kadar sürdüğünü bilemeden bilinçsizce kullanmış.kızı gördüm şok oldumm bu halin ne dedim.anlattı onun da uzun bir süre geçmedi o lekeleri.bir kaç defa hamam gitti iyi bi kese yaptırdı.sonra da bir kaç solaryumdan sonra bi de güneşlenmeyle geçti gibi oldu ama bi süre taşıyosun o lekeleri cnm.umarım senin aldığın ürün çok faazla etkili değildir gerçekten görüntüsü çok kötü duruyor....

Ben de yaşamadım böyle bi sorun ama kese iyi gelir zamanla diye düşünüyorum...

Guzel uygulamamissin canim,her yere esit bir sekilde guzelce uygulaman gerekli ayrica hava sicak zaten bronzlasacaksin ki niye bunu denedin,ama gecmez kese yap hergun fakat sert hareketlerile degil.

ben normalde kumralım zaten avonun kışınki katologlarında görmemiştim bu ay görünce hemen aldım kaçırmak istemedim..kışın kullanırım dahada bronz olurum diye ama keşke yapmasaydım.çevremde hamam falan yok ama kendi kendime kese yaparım artık teşekkür ederim yorumlarınız için

cok mu kötü duruyor..??
Ne güzell bronzlasmissin istee..
Zamanla gecer merak etmee.
Gecmesse tenine göre make up alirsinn olurr careler bitmez
kolay gelsin. :))

yazı bekleseydin keşke. Ve bence böyle şeylerr avon vb ürünler bana göre ilerki yaşlarda teni mahvediyor.
ürün seçerken dikkat etmek lazım.
geçmiş olsun canım. umarım hemen gecer

Kullanma canım bu tür şeyler gerçekten cilt pigmentinide bozar bizide:D yav bende rengimi açmak istiyom gel değişek tenlerimizi :haha:geçen bende bi hata yaptım bahçeyle uğraşırken eldiven kullanmadım bitmişti.Topraktan dolayı elim çatladı:D elime eşimin arko kremini kulandm normalde elime felan sürmem yane sonrda elim kremli ya güneşlenmeye çıktık çay içtik içeri girdim elim kömür gibi valla hala rengini açmaya çalışıyom çingen el gibi oldu:S

Geri