Kızlarrr gözlerinize inanamıycaksınız..

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Kızlarrr gözlerinize inanamıycaksınız..
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Cevap: Kızlarrr gözlerinize inanamıycaksınız.. yok dogustan degil bir yerde okumustum cinliler buyuk ayaklardan hoslanmadiklari icin kendilerine boyle iskence yapiyorlar kucuklukten beri kizlarin ayaklarini sikica sariyorlar cok buyumesin diye(sacma ama gercek)insanlar nelerle ugrasiyorlar yaaa

kızlarrr birazda 80 li 90 lı yıllara gidelimm :) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yardımmmm edinnn kızlarrr Yardımmmm edinnn kızlarrr
Kızlar merhaba ben 2 yıllık evliyim evlenmeden önce normal adet görüyordum evlendım 3 ay adet gordum sonra görmemeye basladım hep söktürücülerle oluyorum.. cocuk istiyorum doktor tedaviye basladı inofolic ve klomen verdi hamile kalmama yardımcı...
Gebelik 1
Gokcemete Gokcemete
Slm kızlar ben yeni katıldım aranıza ben bir önceki bebegimicin klomen kullanmistim. Ve yumurtanın takibi 15.güne kadar yapıldı ama yumurtan gelişmedi dendi sonra o ay adet olmayı bekledim ama bi türlü olmadım doktora gittim doktor o ay...
İlk Merhaba 0
kızlarrr sizce hangisi :) kızlarrr sizce hangisi :)
kzıalr bi beşik alacam ama işin içinden çıkamadım çok karasızım buraya 3 resim koyacam bana fikir verin hangisi güzel 26929 26930 26931
Öneri-Soru-Sorunlarınız 22
Kızlarrr adet gününü belkleyenler buyrun sohbete Kızlarrr adet gününü belkleyenler buyrun sohbete
RABBİM İNŞALLAH İSTEYEN BÜTÜN HERKESE KUCAGINA BEBEĞİNİ ALMAYI NASİP EDER PERŞEMBE GECESİ CUMAYA BAGLAYAN GECE BOL BOL DUA EDELİM RABBİM BEBEKLERİMİZİ N KOKUSUNU ALMAYI BİZLEREDE NASİP ETSİN...
Gebeliğe Hazırlık 1
kızlarrr birazda 80 li 90 lı yıllara gidelimm :) kızlarrr birazda 80 li 90 lı yıllara gidelimm :)
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 3