kızlarrrrr lütfen yardım............

B

bal_arısı

Forum Okuru
kızlarrrrr lütfen yardım............
:grev:kızlar son iki haftadır başım çok fena dönüyo. özellikle ani hareketlerde. Adet günüm 30 eylül de. Tansiyonum hep 10-6 çıkıyo. sizce bunun hamile olmamla ilgisi varmıdır? yani baş dönmesi bu kadar erken belirti gösterir mi? yada farklı bi durum mu var...

hamılelıkle ılgısı olabılır yalnız pskolojık olma sansıda var ben her ay yasıyordum böyle belırtıler mıde bulanması bas donmesı koku hassasıyetı kasık agrıları vs stres yapma ve düşünmemeye çalış inş melegin seninledir

Adet gününe 2 gün kalmış. Sabret bakalım. Hamile de olabilirsin. Tansiyon problemi de olabilir. Adet gününü 2 gün geçe filan yine olmazsan tesat yap. İnş öylesindir.

bas dönme vb. bunlar belirtilere giriyor, ama böyle.. zayifsanda olabilen seydir bu veyahut kulaginda sorun varsa (hani kulak zari denge saglarya :))

neyse iste.. senin icin en hayirlisi olur insaallah! Bebish bekliyorsanda, insaallah allah gönlüne göre versin ins.!

bende baş dönmeleri ve sabah bulantılar yaşıyordum kendi kendime psikolojık diyordumki hamileymişim o yüzdenmiş bazen erken belirtiler olabiliyor

kızlar ben dün test yaptım negatif çıktı. Adet günüm 2 gün geçmişti. Ancak halen adet olmadım. Olacak gibi de görünmüyo. Belim acayip derecede ağırıyo. Sizce sonuç değişebilir mi ? yani bikaç gün sonra testi takrar etsem pozitif olma şansı varmı?

Balım bekle bir hafta 10 gün kesin sonuç alırsın tansiyon düşüklüğünden baş dönmesi olabilir sen şimdi psikolojik olarak aklında hamişlik olduğu için ona yoruyorsun bekle cnm. inş hamişsindirde dilerim allah bütün isteyen meleklerimize versin inşşş:)

Geri