Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

A

Aşkınsss

Forum Okuru
Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz
Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz Etik mi Kadınlar kulübü

Arkadaşlar açıkça sormak istiyorum lütfen cevap verir misiniz
Geçmişte pişman olduğum bir ilişki yaşadım ama şimdi evlenmeyi düşünüyorum benle evlenmek isteyen muhafazakar biri var iyi bir insan onu aybetmek istemiyorum ama bu kızlık zarı olayı beni kara kara düşündürüyor kızlık zarımı diktirmeli miyim sevgilim kızlık zarını sorun ederse diye çok korkuyorum diktirsem ömür boyu kendimle bu konuda yüzleşemem ama diktirmesem de böyle bir durum var . Kızlık zarını diktirmem etik mi yoksa olanı biteni evleneceğim insala gözümü karartıp paylaşmalımıyım ne diyorsunuz

Selamlar Aşkınsss
Yani kimi ne kadar sürede nasıl kandıracaksın onu bilmiyorum. Yani ahiret inancı olan bir insan mısın değil misin bilemiyorum ama düz mantık ile baktığımda kaybedebemeyeceğin değerde birini bulmuş isen diktirmeni tavsiye edebilirim. Kendinle yüzleşememe durumu da var ortada en iyi kararı senin vermen gerektiğini düşünüyorum. Başka bir yol da ne kadar muhafazakar olur ise olsun onu kandıramayacağını başından böyle böyle olaylar geçtiğini pişman olduğunu, onu gerçekten de sevdiğini kendisine ifade et kurtul. Gerçekten seni seviyor ise anlayışla karşılayacaktır. Yani bu toplum dayatmasından başka bir durum değil pek hoşuma gitmeyen bir durum aynı zamanda. En iyisini kendin bilirsin.

Şimdi problem yok diyor olsa bile ileri de ki kavgalarınızda başına kakar tipik Türk erkeği işte umarım her şey gönlünce olur

ya gerçekten böyle duyunca çok üzülüyorum ya çok sitelerde okudum
şimdiki zamanda çok var böyle diktirmek felan :S:rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:
o seninle yaşayan kişi nerde peki
vijdani nasıl rahat acaba çok merak ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya arkadaşlarım asıl takılacak konu bu değil ki bi kere olay olmuş bitmiş geçmiş gitmiş geride evlenmek için çaba sarfeden bir kızımız var ona odaklanalım en güzeli öyle olur. Yoksa yapan yaptığını yaptı öldü gitti sırra kadem bastı vs vs her ne ise kızımız ne yapmalı ona odaklanın lütfen ?

Geri