Kızlık zarı diktirip sorunsuz evlenen

B

Beyzaaaaa

Forum Okuru
Kızlık zarı diktirip sorunsuz evlenen
Kızlık zarı diktirip sorunsuz evlenen var mı

Merhaba arkadaşlar ben araştırdım günlerce ve bir doktor tavsiyesiyle 2 ay önce kızlık zarımı diktirdim ciddi bir miktar da bu diktirme operasyonuna verdim . Endişeleniyorum ya anlaşılır diye evlendiğim de kanama olur mu ya da kızlık zarı dikildiği anlaşılır mı aranız da kızlık zarı diktiren var mı aranız da teşekkürler

Selam Beyza ,

Bir kere tatlım bu işi neden yaptın sanırım evleneceğin erkek bakire olmayan biriyle evlenmem imaları yaptı ya da bu konuda konuşurken fikirlerini söyledi veya sen ileri de evleneceğin kişi ile aranda bu sorun olmasın diye böyle bir yola gittin ve en az 7-8 bin lir da bu operasyona vermişsindir. Şimdi sana derim ki vicdanın ileri de rahat olmayabilir ya da unutur gidersin bir ikincisi ben bunun bir aldatma kandırma olduğunu düşünüyorum bazı istisnalar hariç böyle bir yola başvurmamalısın yani evlilik gizli kapaklı bir kurum değildir insan her şeyiyle kendini ortaya koymalı sevdiği insana ve kendini seven insana olabildiğince şeffaf olmalıdır derim. Ama istisnalar olur başından bir kızın tecavüz gibi şeyler geçer bu gibi durumlar da hem psikolojik hem de fizyolojik açıdan tedai edilebilir ve bu durumu evleneceğin kişiyle paylaşmasan bile bunda dahi vebal vardır. gelelim senin soruna kızlık zarın dikildiği anlaşılmaz bir erkek tarafından ve evlendiğin kişi ile cinsel ilişkiye girdiğinde kızlık zarı kanaması olur.

Geri