Kızlık zarım bozuldu içime boşalmadı? Hamile miyim ? Hamile Kalır mıyım ?

Cannsu

Yeni Üye
Üye
Kızlık zarım bozuldu içime boşalmadı? Hamile miyim ? Hamile Kalır mıyım ?

Kızlık zarım bozuldu içime boşalmadı? Hamile miyim ? Hamile Kalır mıyım ?​

Sevgilim ile ilişkiye girdim içime boşalmadı kızlık zarım bozuldu kanama oldu biraz yarım saat sonra ella içtim idrara çıktığımda çok fazla kanamam oldu adet günüm de gelmişti çok huzursuzum gebe kalmam mümkün mü?

Merhabalar hayatım ertesi gün hapı içmişsin bu hap seni hamilelikten yüzde yüz korumayacaktır. Ama boşalma olmadığını söylüyorsun, bu riski biraz aza indirir hamilelik adına. Gebe kalman mümkün mü bu hapı kullandığın halde evet az da olsa bir ihtimal söz konusu. Tabiki yumurtlama gününde olman ve yumurtlama yapmış olman gerekiyor. Sanmıyorum ama küçükte olsa bir ihtimal daha var hayatım.

Bu arada kaçırmışım hayatım okuyunca yazmak istedim. Adet günün gelmişti ertesi gün hapını da kullandın kanamaların adet gibi fazla şekilde oldu ise risk yok hamilelik adına hayatım. Bunu atlamışım bilgin olsun. Hamile kalabileceğini düşünmüyorum.

Bu arada kaçırmışım hayatım okuyunca yazmak istedim. Adet günün gelmişti ertesi gün hapını da kullandın kanamaların adet gibi fazla şekilde oldu ise risk yok hamilelik adına hayatım. Bunu atlamışım bilgin olsun. Hamile kalabileceğini düşünmüyorum.
Elladan sonra çok fazla kanamam oldu şuan 3. Gün adet olur gibi kan geldi 2. Gün kahverengimsi leke vardı endişe etmeli miyim?

Hayır hayatım endişeye mahal yok. Endişe edilecek bir durum da yok. Bu haptan sonra kanamalarının olması adetinin düzensizleşmesi ve biraz olduğundan fazla kanama ile fazla sürmesi normaldir endişe yok hayatım.

Hayır hayatım endişeye mahal yok. Endişe edilecek bir durum da yok. Bu haptan sonra kanamalarının olması adetinin düzensizleşmesi ve biraz olduğundan fazla kanama ile fazla sürmesi normaldir endişe yok hayatım.
Karın ağrım hafif var 21 22 ocaktan sonra adet olmam lazımdı 23ünde beraber olduk 25i yani dün karnım ağrıyodu göğüslerim acıyodu bugün de kan geldi işte ama karın ağrım çok yok adet mi acaba içim çok huzursuz benim

Hayatım boşuna evham yapıyorsun net olarak hamile kalman mümkün değil bu yaşadığın durumlar gayet normal hayatım bilgin olsun.

Hayatım boşuna evham yapıyorsun net olarak hamile kalman mümkün değil bu yaşadığın durumlar gayet normal hayatım bilgin olsun.
Merhabalar tekrar güncelleme yapıyorum kusura bakmayın karın ağrısı yaşamaya başladım 2 saattir adet görürken de aynı karın ağrısını yaşıyordum şuankida öyle kanama hafif hafif oluyor adet olmuş olabilir miyim acaba? Yoksa ara kanama mı ?

Geri