Kızlık zarım bozuldu ilişki yaşadım hamile kalmış olabilir miyim ?

esra12345_

Üye
Üye
Kızlık zarım bozuldu ilişki yaşadım hamile kalmış olabilir miyim ?

Kızlık zarım bozuldu ilişki yaşadım hamilemiyim ?

Merhaba, acik bir sekilde anlatacagim icin oncelikle ozur dilerim ama lutfen yardimci olun. onceki adetlerimden bahsederek baslicam. 4 kasim, 4 aralik tarihlerinde adet olmustum. bunlardan sonra ilk cinsel iliskimi 30 aralik tarihinde yasadim. korunuyoduk ve bosalma olmadi bile cunku devam etmedik. girip cikma gibi dusunebilirsiniz o kadar. kizlik zarim bozuldu zaten bunun bilincindeyim.

2 ocak tarihinde adet oldum. bir daha hic iliskim olmadi. 31 ocakta 2. adetimi oldum normalden biraz az surdu ama lekelenme seklinde falan degildi direkt bildiginiz kanamaydi ped kullandim, pihtili, kasık agrim falan da vardi zaten. 3 gun oyle devam etti sonra biraz azaldi. bunun ustune gorme olma olasiligi yok degil mi 2. adetime kadar gecen surede hic bir sey yoktu. bittikten hemen sonra da akintim basladi. icim rahat etmedigi icin 7 subat tarihinde idrar testi yaptim. sabah yapmadim ve erken olanlardan degildi normal idrar testiydi.

20 dk bekletmem gerektigi yaziyodu ben biraz daha fazla beklettim ama negatifti. sabah yapmamis olmam bir seyi degistirmemistir dimi, cunku iliskinin uzerinden o kadar zaman gecti yani. bir de evde yapmamistim disarda bi yerde yaptim dolayisiyla ister istemez bi yerden alip bi yere tasimak zorunda kaldim sonrasinda hareket ettirmedim sonucta herhangi bi yanlislik yoktur degil mi ?

11 subatta da artik boyle iyice iki parmak arasinda uzayan bi kivama geldi akintim yumurtladigimi dusunuyorum. suan iyice azaldi akinti zaten bazen sadece sildikce geliyo hafif bi islaklik gibi. lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim kan testi yaptiramam tekrardan idrar testine gerek var mi yapmak istemiyorum fakaf psikolojik olarak kotu hissediyorum acaba dogru degil miydi diye gerek yok derseniz icim rahat edicek. hic bir belirtim vs yok goguslerimde bile hic bi sey yok artik iliskinin uzerine 3. adetimi bekliyorum. kullandigim uygulamaya gore 7 gun kaldi

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlişkide boşalma olmadığını yazmışsınız elbette hamilelik olamaz burada söz konusu degil zaten önce de yazmıştım ben size olmadığını

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlişkide boşalma olmadığını yazmışsınız elbette hamilelik olamaz burada söz konusu degil zaten önce de yazmıştım ben size olmadığını
coookk tesekkur ederim nolur bosa olan endiselerimi mazur gorun gercekten ister istemez etkilendim strese girdim icimi cok rahatlattiniz kusuruma bakmayin tekrardan sordugum icin. akintim falan olunca biraz garipsedim. suanda hala akintim var ama dedigim gibi silince falan geliyo yapiskan bi halde. bi de akinti tek basina hamilelik belirtisi olamaz degil mi

coookk tesekkur ederim nolur bosa olan endiselerimi mazur gorun gercekten ister istemez etkilendim strese girdim icimi cok rahatlattiniz kusuruma bakmayin tekrardan sordugum icin. akintim falan olunca biraz garipsedim. suanda hala akintim var ama dedigim gibi silince falan geliyo yapiskan bi halde. bi de akinti tek basina hamilelik belirtisi olamaz degil mi
bir de akintim da boyle beyaz-sari gibi ne tam sari ne tam beyaz sildikce gelen turden suan. adetime 7 gun kaldi acaba bu zamanda olur mu akinti normal midir ben streslenince akintim biraz artiyo gibi hissediyorum boyle bi sey olabilir mi

Hayır olmaz

bir de akintim da boyle beyaz-sari gibi ne tam sari ne tam beyaz sildikce gelen turden suan. adetime 7 gun kaldi acaba bu zamanda olur mu akinti normal midir ben streslenince akintim biraz artiyo gibi hissediyorum boyle bi sey olabilir mi
Adet zamanına yakın akıntı olabilir normaldir buradan hamilelikten şüphe duymaniza gerek yok

Geri