Kızlık Zarın bozulmadan sürdürmeli ilişki yaşadım hamile miyim

Adetim zaten gecikti hemde fazlasiyla ama benim bazen 2 ay adet olamadigimda olmuştu hastaligim nedeniyle onun ustune ella hapini ivince iyice hormonlarimi bozdu. Bide akintim var su an , kan testi yaptiramam ama boyle 6 . Haftada falan gebelik testi yaptiricam insallah oda negatif cikar
Tamamda canım olmaz kolay kolay bi test yaptır yaptirabiliyorsan istanbulda isen tanıdığım bi laboratuvar var kimzliksizde yapabiliyor kan testini ama cok stres yapma olmadı adetin geçince bi kaset test yap tamamdır

Adetim zaten gecikti hemde fazlasiyla ama benim bazen 2 ay adet olamadigimda olmuştu hastaligim nedeniyle onun ustune ella hapini ivince iyice hormonlarimi bozdu. Bide akintim var su an , kan testi yaptiramam ama boyle 6 . Haftada falan gebelik testi yaptiricam insallah oda negatif cikar
Hımm anladım canım bu karantina olmasa kendim yardımcı olmaya çalışırdım neyse sen yine bi test al yaptır galiba pco var zaten varsa düşük ihtimal çok stres yapma bak bende senin yaşadıklarını yaşadım zaten benimde baya olayım oldu neyse sen yinede içini rahat tut

Hımm anladım canım bu karantina olmasa kendim yardımcı olmaya çalışırdım neyse sen yine bi test al yaptır galiba pco var zaten varsa düşük ihtimal çok stres yapma bak bende senin yaşadıklarını yaşadım zaten benimde baya olayım oldu neyse sen yinede içini rahat tut
Cok tesekkur ederim boyle konusmaniz bile icimi rahatlatiyo

Cok tesekkur ederim boyle konusmaniz bile icimi rahatlatiyo
Canim bende yaşadım bu yasima rağmen sen 17 yaşındasın reşit olunca naparsan yap yap ama aklı basında biriyle çünkü o yaşlarda bir çok arkdaşım ne olduğunu ben gördüm biliyorum ve kimseye söyleme en yakının bile olsa senin kararın senin bedenin ama 18 olmadığın için malesef neler oluyo olmuyo benimde hatalık oldu o yaşlarda şimdide 22 yaşına geldim bakalım neler olucak hayatta

Geri