Klasik mobilyalarla dekorasyon başkadır

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Klasik mobilyalarla dekorasyon başkadır
Klasik dekor anlayışı eskilerden bu yana eskimeyen dekor anlayışının temsilcisi misali oda dekorasyonlarında modern görünüme davetiye çıkarmayı başarmıştır. Klasik dekor anlayışına göre beğenilen bir tasarım harikası olan püsküllü mobilya takımları modern görünümleri ile ev dekorasyonlarında yepyeni bir akım oluşturmaktadır adeta. Ev dekorunda bambaşka havalar estirici görevi ile bilinen modern klasik görünümü sağlayan klasik mobilya takımları nostaljik havayı da oda ortamından eksik etmemektedir. 2014 yılında bile 2014 salon mobilyaları ile dekore ettiğiniz ev dekorasyonlarına göz gezdireceğiniz ilgili linkte bu mobilya görünümlerine sade bir dokunuşta bulunulduğu gerçeğinin farkındalığını hissedebileceksiniz.

48163945.jpg


Kahve tonu renkler klasik oda dekorundan memnun olanların vazgeçilmez seçimleri arasındadır. Hoş bir dekoratiflik yakalama düşüncesi içinde iseniz üstteki gibi son derece ihtişamlı görünümü ile salonlarınızı adeta baştan yaratacak bir dekorasyona karşı koyamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Hayatınızı şekillendirirken ev dekorasyonlarınızı elinizin tersiyle itip önemsememek yerine seçimlerinizi önemseyerek kaliteli görünümler için son moda klasik oda takımlarına yoğunlaşma tercihinde bulunabilirsiniz.

80033352.jpg


Klasik salon dekoru nasıl yapılır için cevap bulacağınız ilgili yazıda geçen fikirlerin yanı sıra resim galerimdeki fikirlerde 2017 sezonunda tercih edebileceğiniz çeşitlilik olarak karşınıza çıkabilecektir. Üstteki resim lüks dekorasyonu klasik çizgilerle bütünleştiren avangarde klasik model bir yemek odası takımından yansımadır. Eskitme görünümlü bu yemek odası son derece şık dururken eskilerden esintileri de altın yaldızlı görünümüyle yansıtmayı ihmal etmemişe benziyor.

resim2.jpg


Kimi salon takımlarında göreceğiniz yeni trend çizgiler ile buluşmanın gerçekleştirildiği görünüm zenginliği olan üstteki görünümde klasik bir oda dekoru yapmalıyım ama mobilyalarım yeni olmalı diyenler için önerilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır.


resim4.jpg


Kaliteli markaların mağaza vitrinlerini süsleyen bu klasik oda takımları görünümlerindeki zenginlik, ışıltı, farklılık ve verilen paraya değecek kaliteli kumaş yapısı ile kendini göstermeyi başarmış takımlardır.

tmpphpjxxnu3-162608121021.jpg


Üstteki ışıltılı yemek odası takımı da avangarde modelden esintiye öneridir. Lüks yaşam severler de zaman zaman bu tarz bir model ile yemek odalarında ayrı bir ahenk yakalama telaşına düşme yönünde ilerleme kaydedebilmektedirler. Dileyene nostaljik yemek odası takımı öneririrken eskilerden olan bu yazımdaki eskitme yemek odalarını incelemeden oda görünümlerinizde değişim yapmayın derim. Keyifli dekorasyonlar....
 
Geri
Üst