1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Klavye Temizleyici

Konu, 'Meleko Destek' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

klavye temizleyici Birçoğunuz duymuştur klavye en mikroplu yerlerin başında geliyor bende çok zorlanırım temizlerken işte bunun için bir çözüm sizin için temizleyici meleklerim :D Kalem pille çalışıyor ve sadece 35 $ mış.

Tuşlar arasına kaçak küçük toz ve kırıntıları temizleyecek güzel bir
    alet.
    Bilgisayar klavyesini elektrikli süpürgeyle temizlemeye çalışırsanız tuşların bir kısmını toz torbasında aramak zorunda kalabilirsiniz. Klavyeler için geliştirilen bu mini süpürge fırçalı ağzıyla tam aradığınız ürün olabilir.
    Sadece havayı emmeyen alet dilerseniz üfleme de yapabiliyor. Bu sayede bilgisayarın ana kartı, ekran kartı, hartdisk gibi alanlarını el sürmeden ve statik elektrik korkusu yaşamadan temizlemek mümkün oluyor. 4 kalem pille çalışan süpürge adaptörle de kullanılabiliyor.

SadmiN bunu beğendi.
  2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    ya cnm çok güzelmş.benmde ihtyacım var:D:D

SadmiN bunu beğendi.
  3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

sanmyorum çok fazla işe yarayacağını açıkcası ya,benim klavyenin arasına çekirdek kabuğu falan giriyo onları naısl çıkartacak:D:D:D ayrıca 35 $ pahalı valla:seker:
    tşkler paylaşım için...

SadmiN bunu beğendi.
  4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Ben kolonya ile temizliyorum kızlar aralarınıda kürdan ile:)

SadmiN bunu beğendi.
  5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    iyi bir cözümmüş dur bende öle yapayım.... canım iyi güzelde bu alet pahalı yaaa ....

SadmiN bunu beğendi.
  6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    Valla ters döndürüp klavyeyi silkelediğinizde benim klavyeden bir ben çıkmıyorum heralde:D:D.Bu temizleyici iyiymiş valla

SadmiN bunu beğendi.
  7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende ters çevirip sıkı bi şaplak patlatıyorum klavyenin altına ne var ne yok yere dökülüyor =)

SadmiN bunu beğendi.
  8. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113
    aaa iyiymiş yaa bizde alalım varsa

SadmiN bunu beğendi.
Klavye Temizleyici konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paça temizleyici

Paça temizleyici

Rüyada paça temizleyiciyi görmek, ösür sahibine, tarak satmaya, hazan da vergi memuruna, bazan yetim malini zulmen yiyen kimseye, hazan da siddet ve zahmeti gideren kimseye delalet eder.
  2. Temizleyici

Temizleyici

Kişinin ayıplarını gizleyen yahut onların tövbe ederek temizlenmelerine vesile olan salih kimselere, Elinden hayır umulan, insanları ihmet ve sıkıntıdan kurtaran kimeseye, Ayıplı ve günahkar kimseleri tatlı ve yumuşak bir dille uyaran iyi niyetli insana delalet eder.
  3. Evde makyaj temizleyici yapımı

Evde makyaj temizleyici yapımı

makyaj yapımı makyaj temizleyici evde yapımı evde temizleme makyajınızı temizlemek için artık her hangi bir kozmetik firmasının ürettiği makyaj temizleme sütüne yada makyaj temizleme ürününe ihtiyacınız yok!!!:) kendi makyaj temizleme ürününüzü yine kendiniz evinizde yapabileceksiniz:)nasılmı işte size sırrı :D:D buyrun benim dünyanın en güzel meleklerim :):) EVDE MAKYAJ TEMİZLEYİCİ YAPIMI...
  4. Makyaj Temizleyici Nasıl Uygulanmalı

Makyaj Temizleyici Nasıl Uygulanmalı

Kızlar hepiniz biliyorsunuz ki yatmadan önce mutlaka makyaj temizlenmeli makyajlı cilt ile yatılmamalıdır...Peki makyaj temizleyici nasıl uygulanmalı diyorsanız işte cevabı :tik: · Bu iş için özellikle ayrılmış bir tasa, yada avucunuza temizleyici maddeden yeterli miktarda koyun. · Tüm yüzünüze ve boynunuza parmaklarınızın ucuyla kalınca bir tabaka halinde sürün. · Yüzünüzün ortasından...
  5. Doğal Parke Temizleyici

Doğal Parke Temizleyici

parke nasıl temizlenir, parke temizligi, ev yapımı parke temizleyici Günümüz de artık hemen hemen her eve giren parkeler eğer yanlış temizlik ürünleri ile temizlendiğin de zamanla mat bir hale gelir. Parkeler ilk etap da temizlik olarak kolay gibi görünse de özellikle parke rengini isabetli seçmeniz de fayda var. Koyu renk farkeleri ben şahsen kullandığım için söylüyorum toz çok belli...

Sayfayı Paylaş