Klavyede Artı Nasıl Yapılır diyenler bir baksın buraya!!!

Klavyede Artı Nasıl Yapılır diyenler bir baksın buraya!!!
Bilgisayarda artı işareti nasıl yapılır bilgisayarda artı işaretini en kısa şekilde nasıl yapabiliriz hususunda sizlere bilgiler veriyoruz hadi öğrenelim kızlar.


https://www.meleklermekani.com/tekn...reti-nasil-yapilir-haydi-gelin-ogrenelim.html dedik biz lakin bir misafirimiz de klavyede artı işareti nasıl yapılır diye öğrenmek istiyormuş. Hemen o misafirimizi de düşünüyor ve bu yazımızda klavyede artı işareti yapmak için gerekli bilgileri paylaşıyoruz Melek'ler:)

Klavyede artı işareti yapmak gayet basittir.Klavyenizde Yukarı ok şeklinde sağ tarafta yer alan Shift ve 4 tuşlarına aynı anda bastığınız zaman artı işaretini yapmış olursunuz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
O

ONURLU

Forum Okuru
Maalesef olmuyor. Başka web sitelerinde de aynı öneriyi okudum. Sanırım dostlar birbirinden edinmişler bu öneriyi uygulamasını yapmadan, doğruluğuna bakmadan. Örnek ister misiniz? İşte çıkan sonuç: $$$$$...
 
P

Passenger

Forum Okuru
[*]klavyeniz arızalı değilse çözüm shift+4
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
U

uçucu bilinç

Forum Okuru
Windows 10 son 2017 model Casper Laptop için söylüyorum : ESC tuşunun altında bir tuş var, üzerinde "e" işareti var, o tuşa basın, başka HİÇ TUŞA BASMA işin sırrı meğer tuşa tek başına basmakmış.. :tilili:
 
Üst