1. mugmuge

mugmuge Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Klomen kullananlar bende kullandım 3 gün var adetime hamilemiyim acabaaaaa

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında mugmuge tarafından paylaşıldı.

bu ay 1 kutu klomen kullandım ve adetime 3 gün varken idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı inanamadım hatta iş arkadaşlarımda benimle aynı şekilde mutlu oldular dayanamayıp 4 saat sonra 2. testi yaptım o ilkine göre daha belirgin bir çizgi busefer tamam dedim oldu bu iş dayanabilirmiyim büyük bir mutlulukla hastahaneye kan testi yaptırmaya gittim bana aletlerinin birinin bozuk olduğundan ancak cvb. yarın verebileceklerini söylediler tabi ben okadar eminimki sorun değil dedim ertesi gün testin cvb. na baktığımda 0.1 olduğunu görünce gözlerime inanamadım koskoca NEGATİF yazıyo benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlarım varmı

2. Çlk

Çlk Forum Okuru

Evet adetim 10 gün geçmişti bebek istediğimiz içinde korunmuyor sık zaten... psikolojik olarakta 10 gün geçince kendimi hamile moduna sokmusum galiba ki hastanede kocaman bir negatif yazısıyla karşılaşınca üzüldüm. 5 gun klomen kullandım yumurtam iğneye gerek kalmadan çatladı. Bakalım ne olacak regl e 7 gün kaldı.. Allah ısteyen herkes e sağlıklı hayırlı evlatlar versin

3. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Bende klomen kullandım fakat sonuç hüsran. Zaten klomenle hamile kalma şansı pek yüksek değil. Fazla ümitlenmemek gerekir.4 ay klomen tedavisi gördüm. Şimdi doktorum aşılama öneriyor . Biraz tedavime ara vericem .Hem zihinsel hem fiziksel olarak kendimi toparlamam lazım. Sters tedaviyi yoksa olumsuz derecede etkiliyor. Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Klomen kullananlar bende kullandım 3 gün var adetime hamilemiyim acabaaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. 3 ay boyunca klomen kullandım tedavi oldum acaba hamileyim

3 ay boyunca klomen kullandım tedavi oldum acaba hamileyim

hamileyim slm arkadaslar benim 4 yasında 1 oglum var ve tekrar 1 cocuk yapmaya karar verdik vermemizle hemen korunmayı bıraktıktan sonra hamile kalamadım 1 yıl ve tedaviye baslamıstık ve klomen kullandım 3 ay boyunca onlada olmadı ve klomen tedavisinden sonra ben artık tedavi istamedim çünkü ne moral kaldı ne istek...ve tedaviyi bıraktıktan 1 ay sonra hamile kaldım ve suan hamileyim 10...
  3. klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim 7 aydır bu hapları kullanıyorum ilk kez böyle birşey oldu kızlar cevap bekliyorum
  4. acil klomenle hamile kalanlar adetin 3.mü 5.günümü içmeye başladınız

acil klomenle hamile kalanlar adetin 3.mü 5.günümü içmeye başladınız

arkadaşlar 3. günmü 5. günmü daha şanslı olur bu şekilde hamile kalanlar kaçıncı günde içmeye başladınız?bana doktorum 32. gün dedi ama iki ay kullandım olmadı bişey.
  5. Klomen kullandım adet olamadım adet düzenim mi bozuldu?

Klomen kullandım adet olamadım adet düzenim mi bozuldu?

Merhaba 28 günde bir düzenli adet görüyorum şimdiye kadar hiç aksama olmadı adetim saat gibidir son adet tarihim geçen ay 5 marttı ilkkez bu ay klomen kulllandım ve 17 martta sağ 20mm ve sol overde 18mmolmak üzere 2 yumurtam aynı gün çatlatmak üzere ovitrella iğnesi yapıldı bu ay 2 Nisa'n adet görmem gerekti ve leke şeklinde gördüm bu bi kaç gün devam etti ve hala adet olmadım 4Nisa'n kanda...

Sayfayı Paylaş