Klomen kullandım adet olamadım adet düzenim mi bozuldu?

• Konbuyu başlatan Aybike ekin
  • Başlangıç tarihi
A

Aybike ekin

Forum Okuru
Klomen kullandım adet olamadım adet düzenim mi bozuldu?
Merhaba 28 günde bir düzenli adet görüyorum şimdiye kadar hiç aksama olmadı adetim saat gibidir son adet tarihim geçen ay 5 marttı ilkkez bu ay klomen kulllandım ve 17 martta sağ 20mm ve sol overde 18mmolmak üzere 2 yumurtam aynı gün çatlatmak üzere ovitrella iğnesi yapıldı bu ay 2 Nisa'n adet görmem gerekti ve leke şeklinde gördüm bu bi kaç gün devam etti ve hala adet olmadım 4Nisa'n kanda test negatif çıktı bugün adet 7. Gün ve hiçbirşey yok acaba klomen adet düzenimi bozmuş olabilir mi

Merhaba 28 günde bir düzenli adet görüyorum şimdiye kadar hiç aksama olmadı adetim saat gibidir son adet tarihim geçen ay 5 marttı ilkkez bu ay klomen kulllandım ve 17 martta sağ 20mm ve sol overde 18mmolmak üzere 2 yumurtam aynı gün çatlatmak üzere ovitrella iğnesi yapıldı bu ay 2 Nisa'n adet görmem gerekti ve leke şeklinde gördüm bu bi kaç gün devam etti ve hala adet olmadım 4Nisa'n kanda test negatif çıktı bugün adet 7. Gün ve hiçbirşey yok acaba klomen adet düzenimi bozmuş olabilir mi

Klomeni bilmiyorum ama ovitrelle adeti biraz geciktirebilir bence net sonuç için iğnenin üzerinden on gün geçtikten sonra test yapmalısın
En kısa zamanda mutlu haberi bizimle paylaşman dileğiyle.. <3 ♡

Merhaba , klomen adet düzeninizi bozmaz. Stres kaynaklı mensiniz tam anlamıyla gerçekleşmemiş olabilir.Tedavisinde olduğunuz hekime durumunuz hakkın da bilgi verin. Muayene gerekebilir.

Geri