1. meraklıpembe

meraklıpembe Forum Okuru

klomen ovitrelle

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında meraklıpembe tarafından paylaşıldı.

merhaba en son 21 ekimde adet oldum ve 4. günü klomene başladım 31 de ovitrelle vuruldum bugun iğnenin üstünden 18 gün geçti cok merak ediyorum iğneden sonra kaç gün içinde adet gardımcı olun kızlaörülmesi normal ? hamile olma olasılığım varmı? yardıcı olun kızlar lütfen

klomen ovitrelle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen hapı

klomen hapı

klomen hapı benim bi sorum olacaktı ben mayısta ölü doğum yaptım ve tekrar hamile kalmak istiyorum ozamandan beri ama kalamıyorum doktora gittim bi sorun olmadığını söyledi ve bana bu klomen hapını verdi kullanan arkadaşlar varmı ve bunla hamile kalan arkadaşlar varsa beni bilgilendire bilirlerse cok sevinirim korkuyorum hap kullanırsam bidaha hamile kalamazsam diye yardımcı olursanız...
  2. klomen

klomen

klomen slm aranıza yeni katıldım bende klomen kullanıyorum dr a gittim yumurta var dedi ama çatlamadan falan bahsetmedi kendiliğinden çatlıyor mu
  3. Puregon 300 Ovitrelle 250

Puregon 300 Ovitrelle 250

Arkadaşlar merhaba, Elimde; 3 kutu Puregon 300 1 kutu Ovitrelle 250 mevcut. Tüp bebek tedavisi için almıştım ama kullanmadan gebe kaldım. Son kullanma tarihleri 06-2016 buzdolabında uygun koşullarda muhafaza ettim. Almak isteyenler varsa iletişime geçebilir. Hepsini 400TL'ye vereceğim. İstanbul içerisinde Beşiktaş, Üsküdar çevresine kendim soğutucu ile getireceğim. Melda:05336495885
  4. Puregon 300 Ovitrelle 250

Puregon 300 Ovitrelle 250

Arkadaşlar merhaba, Elimde; 3 kutu Puregon 300 1 kutu Ovitrelle 250 mevcut. Tüp bebek tedavisi için almıştım ama kullanmadan gebe kaldım. Son kullanma tarihleri 06-2016 buzdolabında uygun koşullarda muhafaza ettim. Almak isteyenler varsa iletişime geçebilir. Hepsini 400TL'ye vereceğim. İstanbul içerisinde Beşiktaş, Üsküdar çevresine kendim soğutucu ile getireceğim. EDIT BY BEYZA TELEFON...
  5. ovitrelle

ovitrelle

bugun ovitrelle yaptıralı 5. gun ama hiç agrı olmadı normalmı

Sayfayı Paylaş