KLOMEN SONRASI PROGESTERON TESTİ

P

Pearlrose

Forum Okuru
KLOMEN SONRASI PROGESTERON TESTİ
Arkadaşlar progesteron testi yaptırıcam klomen kullandım yumurtalarımdan bitanesi 18mm biri 15mm sizce yumurtalıma olmuşmudur veya değer kaç Olmalı progesteron testinde ? Hamilelik şansım varmıdır?bel agrısı var adet sancısı gibi salı günü adet günüm normalde

Yumurtlama olmuşki yumurtalarınızın mm belli ..Yapılacak olan testin yapıldığı tarih, yaşınız ve referans değeri olmalıki değerlendirme yapılmalı. Sancılarınız gebelik kaynaklı olabildiği gibi adet önceside septomlar olabiliyor. Bu durumda adet gününüzü beklemeniz en mantıklısı . Hayırlı haberlerinizi almayı diliyorum.

Yumurtlama olmuşki yumurtalarınızın mm belli ..Yapılacak olan testin yapıldığı tarih, yaşınız ve referans değeri olmalıki değerlendirme yapılmalı. Sancılarınız gebelik kaynaklı olabildiği gibi adet önceside septomlar olabiliyor. Bu durumda adet gününüzü beklemeniz en mantıklısı . Hayırlı haberlerinizi almayı diliyorum.
Beyazımsı bi akıntım başladı adetime 3 gün var henüz bel agrısı zaten var ve ben bekarken bile akıntım yoktu bu şekilde ilk defa oluyo klomenden sonra acaba ilaçla mı alakalı bu durumlar yada gebelik varsa bile bu kadar çabuk belirtileri olabilirmi adet günü geçmeden

Sizin dikkatinizi ilk defa çeksede adet öncesi akıntı olabilir. Akıntı gebelik kaynaklı da olabilir. Yani daha önce belirttiğim gibi septomlar benzerlik gösterdiğinden belirtilerden yola çıkarak gebesiniz veya değilsiniz diyemeyiz. Adet tarihinizde gecikme olursa test yaparsınız.

Geri