Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

masalyamur bende 7 ocakta oldum iğnemi 2. çatlatma iğnem benimde bir sorunum yok yumurtalığum kendi büyüyor.ama 4.ay bu tutmadı.doktorum hızlı davranmak için çatlatma iğnesi dedi.bakalım 22 ocakı bekliyorum. merak ettim şimdi seni de meleq i de yakın birbirne tarihlerimiz.

merhaba arkadaslar bende 20 aylık evlıyım hıc korunmadık ve esımle ıkımızde bı problem olmadıgı halde hamıle kalamıyorum ınsallah subat ayından sonra tedavıye baslıcam ve ılk aydan kalırım :( :( :( cok zor bısey esım baskalarının cocuklarını severken ıcım gıdıyo adeta

Mrblar bende yeni uyeyim aktif olanlar varmi?

ben yarın doktoruma görünücem yumurtalıklarım gelişmişse iğne vurdurcam doktorum iki ay klomen verdi ilki iki doz sabah akşamdı tam gelişmedi ikincisi 3 dozdu günlük sabah öğle akşam içtim şuan gelişmiş durumda bakalım ilk iğnemi olurum yarın inşallah sonucunu paylaşıcam iyi yada kötü rabbim biran önce bebeğimin olmasına yardımcı olsun inşallah 3 sene oldu ölüyorum kahrımdan

Kızlar benimde 3 yumurtam büyümüş şükür bende yumurta yetmezliği vardı doktorum ümitli konuştu inşallah hepimizin kucağını rabbim doldurur

Bende adetin 3. Gunu klomen kullandim sabah aksamdi bugun kontrolum vardi yumurtalarim buyumus catlama ignesi oldum bugun ama bu sefer ki cok farkliydi iki doz sivi ilac karistirildi kalcadan vuruldu daha oncede seraphone+vitrelle igne gobekden vurulmustu 36 saat sonra gun asiri iliski dedi yaptik olmadi bu ayd doktorum 36 saat sonra 1 gun araliklarla iliski onerdi ama ben dinlemeyip iliski yaptim 4-5 gun boyuncada hergun yapicam bakalim bu sefer rabbim bu emeklerimizi bosa cikartmaz umarim isteyen herkese bu duyguyu yasatir beklemedeyim bakalim ne olacak

Belki bir umut olur diye yazıyorum daha önce hic yazmadım arkadaşlar. Bende polikistik over hastasıyım 1 buçuk yıllık evliyiz neredeyse 1 yıldır korunmuyorum ama hamile kalamadım ilk tedavime klomenle başladım tedaviden sonra yumurta gelişimi olmadı çok üzüldüm .. Bir ay ara verdikten sonra tekrar denedim 2 tane yumurtam gelişti ve çatlatma iğnesi oldum maalesef bu sefer yumurtalar çatlamadı .. Allahtan ümit kesilmez dedim üzülmedim Çünkü stres üzüntü çok etkiliyor emin olun sonraki adet dönemimde tekrar klomen kullandım yine 2 tane yumurtam gelişti çatlatma iğnesi vurdum çok heycanliydim bu sefer olucak gibi bi umudum vardı biraz kasıklarım agridi hastaneye gittim bişey yoktu ama 2 yumurtamda catlamisti :) sonra 1 hafta geçince kan testi yaptırdım ve şuan 7 haftalik hamileyim Allah tüm olmayanlara nasip etsin üzülmeyin hayırlısını dileyin ...

merhabalar kızlar benim sağ tüpüm yok solda yumurta kalitem düşük dr klomen verdi kullanıyorum bugün 4 gün çok ağrım var nedne acaba

Geri