1. Serce15

Serce15 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    3

Klomen ve yumurta catlatma ignesi kullananlar lutfen tercubelerinizi anlatin...

Konu, 'Kadınlar' kısmında Serce15 tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaslar biliyorum bu konuyla ilgili cok forum var. Bende derdimi anlatmak istedim 4srnelik evliyim cocuk istiyoruz ama bir turlu olmadi bu ayda doktorum klomen ve catlatma ignesi Verdi ama bende birde sol tarafimda rahme yakin myom var, yumurta takibi yapti doktor bi kac gelismis yumurtan var dedi en bu y ugude myom olan tarafta ve ignede vuruldum simdi korkuyorum acaba tutmaz mi diye aynu durumda olan arkadaslar varmi ltf cvp

2. gmzky

gmzky Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    Direk aşılama yaptr derim 4 sene olmuş klomen ve iğneyle uğraşma kendini vücudunu yıpratma derim

3. gmzky

gmzky Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    Ve bence tedaviden önce milyonun alınması gerekiyorsa onu aldr derim

4. Serce15

Serce15 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Tsk cevabin icin, ama Ben korkuyorum myomu aldirmaya cunku rahme yapisillk ve yanlis vir seyolursa rahmim bilr alinabilir bide cok kisiden Duydum myom olsa bile hamile kaliniyor. Dun igneyi vurdurttum doktorum iki gun iliski dedi insallah tutar olmazsa dedigin gibi asilama yaptiracam Allah buyuk yardim eder insallah

gmzky bunu beğendi.
Klomen ve yumurta catlatma ignesi kullananlar lutfen tercubelerinizi anlatin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen sonrası ve hamişlik yaşayanlar

klomen sonrası ve hamişlik yaşayanlar

klomenle hamilelik belirtileri klomen sonrası serophene kullanıp hamile kalanlar serophene kullanıp hamile kalan varmı klomen tedavisinden sonraki aşama klomen kullanıp sonrada migdesi bulanan varmı birde cok şiştim kızlar cok rahatsızlık verdi şişlik kasık agrım falaket belimde agrıyor ama o cok değil klomen kullanıp bunları yaşıyan varsa bana yardım etsin hamiş kalımıyım
  2. klomen ve kist yırtılması

klomen ve kist yırtılması

klomen kullanımından kaynaklanan kist yırtılması amaliyatı sonrası gebelik ne zaman olmalıdır:ebebek:
  3. klomen kullanip yumurta takibi yaptiranlar?

klomen kullanip yumurta takibi yaptiranlar?

Slm bn polikistikovr var iki yildir bebk dusuyruz bu ay klomn kullandim 11 gun yumurta boyu 10 mm 14 gn 8 mm dustu moralim cok bozuk boyle basina geln oldumu:(
  4. progestan ve catlatma ignesi

progestan ve catlatma ignesi

arkadaşlar yeni üyeyim ve ilk konum doktorum bana once MERIONAL yumurta gelistirme ignesi verdi.4 tane yumurtam oldu. 6 tane iğne verdi.iğnemin son günü 30 eylüldu. 28 veya 29 eylülde iliski oldu.o günden sonra hiç bitmeyen bi akinti şeffaf ara ara beyaz.sonra aşırı derecede göğüs ağrısı.göğüste damarlarim da çok belirgindi. doktor daha sonra 3 ekimde bebek düşmemesi için progestan verdi.ve...
  5. Klomen ve catlama ignesi

Klomen ve catlama ignesi

Merhabalar ben klomen ve catlama ignesi kullandım catlama iğnesini ayın 25 inde oldum. Tiroit hastasıyım doktora gittiğimde gebelik tedavisi görüyorum demiştim doktorda diğer testleri yazarken beta hcg de yazmış ve benim sonucum 8.96 çıktı catlama ignesinden 9 gün sonra sizce hala iğnenin etkisi mi yoksa başı da olsa hamileyim acaba Allahım bebek isteyen herkese nasip etsin.

Sayfayı Paylaş