1. burçinduman

burçinduman Forum Okuru

Klomen

Konu, 'Gebelik' kısmında burçinduman tarafından paylaşıldı.

[FLASH][/FLASH] ]selamlar bn 2 yıllık evlıyım. ve 2 senedirde hiç korunmadık cocqumuz olmadı ve doktora gittim kan tahlıl sonucu hazıranda yumurtlamamısım doktr bana klomen dıye bır hap verdı temmuzdada tam 9 gun adetım gecıktı ayın 29. hasta oldum ve klomenı sabah akşam içmeye basladım acaba bır etkısını gorurmuyum klomen yumurtalıklarımı oluştururmu ya olusmazsa falan dıye korkuyorum cvplarınızı 4 gözle beklıyorum daha once klomen içmiş varmı???

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113
  3. burçinduman

burçinduman Forum Okuru

Klomen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen hapı

klomen hapı

klomen hapı benim bi sorum olacaktı ben mayısta ölü doğum yaptım ve tekrar hamile kalmak istiyorum ozamandan beri ama kalamıyorum doktora gittim bi sorun olmadığını söyledi ve bana bu klomen hapını verdi kullanan arkadaşlar varmı ve bunla hamile kalan arkadaşlar varsa beni bilgilendire bilirlerse cok sevinirim korkuyorum hap kullanırsam bidaha hamile kalamazsam diye yardımcı olursanız...
  2. klomen

klomen

klomen slm aranıza yeni katıldım bende klomen kullanıyorum dr a gittim yumurta var dedi ama çatlamadan falan bahsetmedi kendiliğinden çatlıyor mu
  3. klomen ovitrelle

klomen ovitrelle

merhaba en son 21 ekimde adet oldum ve 4. günü klomene başladım 31 de ovitrelle vuruldum bugun iğnenin üstünden 18 gün geçti cok merak ediyorum iğneden sonra kaç gün içinde adet gardımcı olun kızlaörülmesi normal ? hamile olma olasılığım varmı? yardıcı olun kızlar lütfen
  4. klomen

klomen

mrb,ben klomen kullanıyorum fakat kanamamı artırdı 10 gündür adetim.bu konuda bilgisi olan varmı.bulantı dışında ne ağrı ne hassasiyet hiçbir belirtide olmadı.
  5. Klomen kullanıp hamile olan varmı

Klomen kullanıp hamile olan varmı

Merhaba benim bi sorum olcakti pko rahatsizligim var 2 aydir klomen kullaniyorum benim gibi olup hamile kalan varmi acabaa. Bide hsg hakkinizda bilgisi olan varmi

Sayfayı Paylaş