Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

merhaba arkadaşlar ben 4 ay önce klomen kullandım kist oldu ve kist yırtılması oldu amaliyat olmak zorunda kaldım amaliyata gırerken hamile oldugumu ogrendım .doktorum amaliyattan sonra bebek için deniyebileceğimi söyledı ama 4 aydır bişiy yok dr klomene devam edelım dedı ama ben çok korkuyorum benim durumumda olan var mı ne olur yardııımmm

evet canım kısmetse yarın büyük gün ama bi taraftanda korkuyorum ya bişey çıkmazsa diye.zor vallahi 4 gözle günü bekle gün gelincede testi yaptırmaya korkuyoruz.

korkma canm belirtilerin onu gösteriyo ama olmazsada üzülmek yok.Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah.yarın nezaman yaptırcan testi merakla bekliyorum canm dualarm sennle...

yumurta gelişimin çok güzel talım ben geçen adet 13 gün sonra çıktım en büyüğü 1.4mmdi.içini ferah tut tatlım rabbimin izniyle olacak elbet

evet canım kısmetse yarın büyük gün ama bi taraftanda korkuyorum ya bişey çıkmazsa diye.zor vallahi 4 gözle günü bekle gün gelincede testi yaptırmaya korkuyoruz.
güzel haberlerini bekliyoruz tatlım
canım senin doktorun volkan beymiydi.allah niye böyle dengesizlikler yapıyorlar anlayamıyorum.ben kaçırdım sanırım neden ameliyat oldun. geçmiş olsun yinede tatlımmm inşallah hep birlikte hamiş oluruz inşallah

en zor kısmı burası zaten ben bile heyecanlandım şimdi hadi hayırlısı canım dualarım seninle

rabbım yardımcın olsun senın ve hepımızın ıns o guzel çift çizgiyi teste gorursun hayırlı haberını beklıyoruz.hamıle degılsende bunda bı hayır vardır de rabbım hepımıze elı ayagı duzgun saglık sıhhat afıyette hayırlı evlatlar versın ıns

Kızlar son 3GÜN heyecandan ölücem,bir taraftanda korkuyorum çünkü bu belirtiler gebelik belirtiside olabiliyor adet belirtiside bilmiyorum..ama çok ümitlenmek istemiyorum,dualarınızı bekliyorum

eyees, bende yumurta takibindeyim ve aynı günlerdeyiz. bugün klomenin 3. günü, ben 10. gün doktora gidicem, seni 13. gün mü çağırdı? ya 12. gün büyümüş olursa? daha evvelde aynı doktorla takip yaptın mı?

Kızlar son 3GÜN heyecandan ölücem,bir taraftanda korkuyorum çünkü bu belirtiler gebelik belirtiside olabiliyor adet belirtiside bilmiyorum..ama çok ümitlenmek istemiyorum,dualarınızı bekliyorum

ne kadar ümitlenmiyorum desekte ümitleniyoruz canm.herşeyin hayırlısı olsun.dualarımız senle ve seastarhl'a.inşallah bize güzel haberler vereceksiniz.