Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

yumurta gelişimin çok güzel talım ben geçen adet 13 gün sonra çıktım en büyüğü 1.4mmdi.içini ferah tut tatlım rabbimin izniyle olacak elbet

güzel haberlerini bekliyoruz tatlım
canım senin doktorun volkan beymiydi.allah niye böyle dengesizlikler yapıyorlar anlayamıyorum.ben kaçırdım sanırım neden ameliyat oldun. geçmiş olsun yinede tatlımmm inşallah hep birlikte hamiş oluruz inşallah

doktorum volkan beydı canımda ılgısızlıgı umursamalzıgı yuzunden baska bı doktora gıttım onuda cok begenmedım neyse dedım konyada gıdeyım artık.. gıttık dedı hemen rahım fılmı sonuclar ıyı gelmedı tüpün biri tıkalı rahım ıcındede yapısıklıklar var laparoskopi histeraskopi yapcaz dedi iyi dedim yattım amelıyata ha bıde amelıyat oncesı bu amelıyatı gecırdıkten sonra bır yıl ıcınde kendılıgınden olcak normal sürecine bırakcaz demişti şididde baska bişeyler diyo napcam bılmıyorum böyle durumlar canım

haa bu arada rahım fılmınden once gecırdıgım 1 yıl bosu bosuna hap kullanmısım sadece tıkalı tup ve yapısıklıklarla olması mumkun degılmiş zaten tabı rabbım verecek olduktan sonra verır ama sebebınıde dogru işlemek gerekıyo

merhaba arkadaşlar ben 4 ay önce klomen kullandım kist oldu ve kist yırtılması oldu amaliyat olmak zorunda kaldım amaliyata gırerken hamile oldugumu ogrendım .doktorum amaliyattan sonra bebek için deniyebileceğimi söyledı ama 4 aydır bişiy yok dr klomene devam edelım dedı ama ben çok korkuyorum benim durumumda olan var mı ne olur yardııımmm

laparoskopimi gecirdin?? klomen kullanarak heray kist olusuyo bende dogum kontrol haplrıyla erıyo bı ayda yırtılma duymadım hıc rabbım yardımcın olsun

rabbım yardımcın olsun senın ve hepımızın ıns o guzel çift çizgiyi teste gorursun hayırlı haberını beklıyoruz.hamıle degılsende bunda bı hayır vardır de rabbım hepımıze elı ayagı duzgun saglık sıhhat afıyette hayırlı evlatlar versın ıns

inş canım cümlemizle birlikte dualrınızda unutmayın

Kızlar son 3GÜN heyecandan ölücem,bir taraftanda korkuyorum çünkü bu belirtiler gebelik belirtiside olabiliyor adet belirtiside bilmiyorum..ama çok ümitlenmek istemiyorum,dualarınızı bekliyorum

inş hamışlık belırtısıdırde bi yüzümüz güler yahuuuuu dualarımız senınle canım dıkkat et kendıne

kızlarrrr bugün adet oldum :((( çok umutluydum oysaki.gamişş hadi sen ver güzel haberi.ben bu ay kırmızı kartı yedim.pazartesi doktora gidicem tekrar klomene devam galiba.

neyse kendimi üzmeyim hamile kalsaydım tatile gidemeyecektim şimdi kısmetse gideriz herhalde..kısmet ne zamansa o olur.rabbim hayırlısını versin.belli olmadan ümitlenmemek lazım ama insanın elinde olmuyo iştee.

kızlarrrr bugün adet oldum :((( çok umutluydum oysaki.gamişş hadi sen ver güzel haberi.ben bu ay kırmızı kartı yedim.pazartesi doktora gidicem tekrar klomene devam galiba.

neyse kendimi üzmeyim hamile kalsaydım tatile gidemeyecektim şimdi kısmetse gideriz herhalde..kısmet ne zamansa o olur.rabbim hayırlısını versin.belli olmadan ümitlenmemek lazım ama insanın elinde olmuyo iştee.

:( hayırlısı canım yaaa vardır bundada bizim göremedigimiz bi hayır

hayırlısı olsun, kısmet şimdi değilmiş demekki. Senin tam olarak ne sorunun var? Klomende kaçıncı denemen? polikistik over mısın? başka sorunlar da varmo

hayırlısı be canım, biz umutla beklemeye devam edecegız. Rabbim bir gun ola verecek. sabredecegiz azimle. Bende gecen ay pek umutluydum tatildeyken geldi :) bu ay da 10 gun erken geldi. Şöyle 9 ay kadar gelmese bi :)

canm benm sakın üzülme Allah büyük umudumuzu kaybetmeden devam edelim tedavimize elimizden başka bişey gelmez.biz böyle düşünüp stres yaptığımız içinde bebişlerimiz gelmiyo.
inşallah gamiş hamiledir de umut olur bizlere...

üzülme tatlım demekki vakti zamanı varmış daha rabbim gönlüne göre versin

Geri