Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Koç burçları için 2013 yorumu

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Sevgilim koç burcu ve 2013 yılı için burç yorumunu rica ediyorum. Onu çok seviyorum :)))

   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113
  Yılın ilk üç haftasında, Jüpiter on ikinci eviniz Balık burcundaki zamanını tamamlarken 2013 eylem planınızı hazırlamak için yeterli zamana sahip olacaksınız. Ocak ayının ilk birkaç gününe dikkat edin; Jüpiter 22 Ocak’ta sizin burcunuza girerken bir hayal, biriyle yaptığınız özel bir konuşma ya da sezgileriniz, yeni hedeflere odaklanan bir yolculuğa çıkmanız için ihtiyacınız olan anlayış olabilir.
  Jüpiter 4 Haziran’da kişisel gelirden sorumlu ikinci eviniz olan Boğa,ya ilerliyor ve yılın geri kalanında burada kalabilir. Bu etkiyi gelir ve öz kaynaklarınızı artırmak için kullanın. Ama Jüpiter’in hu noktada harcamaya da teşvik ettiğini unutmayın, dolayısıyla biriktirmeye odaklı bir bütçe hazırlayın ve paranızı etrafa saçma dürtülerine direnin. Sonra, sadece on iki yılda bir kez gerçekleşen hu transitin sonunda değerli bir şeye sahip olacaksınız.

  Satürn, Terazi burcundaki ilerlemesini sürdürüyor. Yedinci evinizdeki bu süre boyunca, bu ciddi gezegen size ilişkilerinizi geliştirmek ve yaşamın her alanında, özellikle size en yakın olan insanlarla nasıl etkileşim kurabileceğinizi öğrenmek için bir fırsat sunuyor. Satürn’ün karmik yanı kendini pek çok şekilde gösterebilir. Şimdi yaptıklarınız, eylemleriniz ve kararlarınız, on dört veya yirmi sekiz yıl sonra karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda belirtilen sebep için karşınıza çıkan yeni insanlarla karmik bir bağlantısının olduğunu fark edebilirsiniz ve geçmişte kalan biriyle karşılaşıp uzun zamandır çözümlenmemiş konuları bir sonuca ulaştırma fırsat yakalayabilirsiniz.

  Satürn ve neptün arasında 2013 yılında olumlu bir açı var. Aşkınız için verdiğiniz mücadelede sona doğru gidilecek. Verdiğiniz kararın arkasında durduğunuz sürece sorun yok. Fakat kararsızlıklar yapmak istediğiniz ne varsa önününde duvar gibi duracaktır. Bu arada çok değer verdiğiniz kişinin hiç görmediğiniz yüzünü görmek sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Hayat sürprizlerle doludur. Gizli ve herkesten sakladığınız bir aşkınız varsa bu gizlilik sizi yormuş olabilir. Ben artık bu aşkı dünyaya açıklayacağım derseniz ağır bir yük olmaktan çıkacaktır. Rahatlayacaksınız. Çünkü gizli kapaklı işlerin sizi bıktırdığı kesin. Hoş ve romantik bir dönem olacak. Aşkın bu büyük tatmini sizi gerçekleri görmekten alıkoymamalı. Negatiften kendinizi korumalısınız. Öz güveninizi kazanacak ve aşkta mutluluğun ne olduğunu anlayacaksınız. Tabi ki doğru kişiyi bulmak kaydı ile.

  İş yerinde arkadaşlarınızla uyum içinde çalışmalısınız.bu yıl gerginlikler küçük başlayıp büyüyebilir. Buna meydan vermeyin. Mars, pluto ve uranüs triangl üçgeni sizi öfke ve ani patlamalara boğmasın. Her zamankinden çok sakinliğe ihtiyaç var. Yılın ilk çeyreğinde ödeme planları ve yatırımlar açısından olumlu etkiler altındasınız. Yılan yılı iş ve kariyer alanında hırs yaratacaktır. Rekabetin bolca yaşandığı bir yıl olacak.bu gerginlik gözünüzü korkutmasın. Büyük hamleler için yukarıdan gerekli destek zaten gelecek. Yeni bir iş içinde uyumlu açılar altındasınız ve başarı kendiliğinden gelecektir. Bu yıl risk almak isteyeceksiniz çünkü özgürlüğe çok ihtiyacınız var.

  Yeni işler ve çoğalan parasal kaynaklar bu yılın en önemli gelişmeleri olacak.risk almamaksa imkansız diyebilirim. Bu genişlemeyi sağlamak için ne gerekiyorsa yapmalısınız. Parasal enerjiyi yönetmek ve akıllıca hareket etmek zorundasınız. Birine güvenmeniz gerekiyorsa sınanmış biri olmalı. Para kaybını yerine koymanız zor olabilir. Denenmemiş işlere para yatırmak isteyeceksiniz. Bu cesaret gerektiren bir durumdur ve 2013′te siz çok cesursunuz. Gözü kara bir koç olarak talihli ve iyimsersiniz. Yaratıcı enerjiniz dorukta ve en güzel şekilde kullanacaksınız. Doğru projeler daima kazandıracaktır. Kendinize güvenin para bu yıl yeni deneyimlerle sizin olacak. Birlikte yaptığınız her proje kazançla geri dönecektir.
   
Koç burçları için 2013 yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Koç Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu.... Koç Burcu Meleklerimize...

  Koç Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu.... Koç Burcu Meleklerimize...

  Koç Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Koç Burcu Aylık Burç Yorumu Koç Burcu Melekler buyrun bakalım haziran ayında sizi neler bekliyor merak ettikleriniz sağlık para aşk durumunuz nasıl olacak merak eden koç meleklerimiz buyursun gelsinler.... Haziran ayında 4 Haziranda Yaydaki Ay Tutulması, 5-6 Hazirandaki Venüs Tutulması iletişim, yollar, görüşmeler, haberler, resmi yazışmalarda,...
 2. Balık Burcu İçin 2013 Yılı Burç Yorumu

  Balık Burcu İçin 2013 Yılı Burç Yorumu

  Balık Burcu Yorumu 2013 Balık Burcu 2013 Yorumu 2013 yılı tüm isteklerinize kavuşacağınız bir yıl olsun diyoruz ve Balık Burcu Yorumu 2013 merak eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize Balık Burcu 2013 Yorumu bilgilerini sunuyoruz..:) Balık burcu 2013 yılında aşk bakımından çok zengin bir yıl geçirecek gibi gözüküyor. Uzun zamandır beklediğiniz büyük aşklara 2013 yılının gelmesi...
 3. Aslan Burcu İçin 2013 Yılı Burç Yorumu

  Aslan Burcu İçin 2013 Yılı Burç Yorumu

  Aslan Burcu 2013 Yorumu Aslan Burcu Yorumu 2013 Bir önce ki konumuzda balık burcu 2013 yorumu bilgilerini paylaştığımızı hatırlatıyor ve Aslan Burcu 2013 Yorumu nasıl olacak merak eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize Aslan Burcu Yorumu 2013 bilgilerini sunuyoruz... Aslan burçları 2013 yılında Neptün gezegeninin uzun yıllardır kova burcuyla aslan burçlarının yıldızlarının...
 4. 2013 yılı için koç burcu yorumu lütfen

  2013 yılı için koç burcu yorumu lütfen

  Selam Melekler, 2013 yılı için koç burcu yorumunu alabilirmiyim, inanmıyorum gerçi pek ama merak işte :D
 5. 2013 Yılı Ocak Ayı Koç Burcu Yorumu

  2013 Yılı Ocak Ayı Koç Burcu Yorumu

  Bu konu; 2013 Yılı Ocak Ayı Koç Burcu Yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili koç burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, 2013 yılının ilk ayında sizleri neler bekliyor ? Nelere dikkat etemelisiniz öğrenmek istiyorsanız işte astrologların yaptıkları 2013 Ocak ayı koç burcu yorumları... Koçlar Ocak ayına yurt dışı seyahatler, medyada yer alma, yüksek öğrenim konularında...

Sayfayı Paylaş