1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63

Koç Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Süper bir döneme giriyorsunuz.özellikle 3 dileğinizde gelişme hatta sonuca ulaşma göreceksiniz. Buda tabiki sizde hayatı motive edici pozitif enerji yakalamanıza sebep olacak.Sevgide, İş hayatınızda mutlu günler yakında.

[​IMG][​IMG]

Asaların Dokuzlusu, Yorgun savaşçı kartımdır benim. Geçmişte yaşananlar sizi yaralamış, hatta derin izler bırakmış olabilir Geçmişin bıraktığı korku sizi saldırganda yapabilir. Sürekli kafanızda kötü şeyler olacak diye düşünmeyin. Yoksa hayatınızda elinize gelecek olan güzel fırsatları bu korku ve şüpheler yüzünden kaçırabilirsiniz.

[​IMG][​IMG]

Tılsım Dokuzlusu, güzellik ve zarafettir benim için.
    Bu kart kişinin kendisinde özgüveni yaşamasını ister. Kendisini çokta rahat hissetmeden amçalarına disiplinli bir yol içinde ulaşmasını tavsiye eder. Kendi yolunuzu çizin, amaçladığınız hedefe kendinize güvenerek yaklaşmanız gerekir. Parada da bolluk bu dönem sizde rahatlama gösterecek.

Koç Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Koç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

koç burcu 2009 günlük tarot açılımı Bu kartlar yolunuzda güvenilmez biri olduğunu, ruhsal olarak yenilenmen gerektiğini, Aşkınızın size üzüntü getireceğini, ve planlarının tehlikede olduğunu gösteriyor. Mal varlığında çoğalma olacak ve canım sadakatsizlikle karşılaşmak seni sarsabilir. Koç Burcu Koç burcu meleği bu sene küçük kıskançlıklar yada gereksiz kıskançlıklarla kendini...
  2. Boğa Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

Boğa Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

tılsım üçlüsü Tılsım Üçlüsü, ilişkinizde yada hedefinizdeki güzel olaylara isim verilmesidir benim için. Emek harcadınız ve karşılığını alacaksınız.bunun keyfini sevdiklerinizle korkmadan paylaşın. Umudunuzu ve hayallerinizi gerçekleştirmek için adım adıyorsunuz. Bunu doya doya yaşayın. Kılıçların Uşağı fırtınalı günler yaşansa bile bunu akıllıca atlatmamızı önerir. Çözüm neyse önce...
  3. Koç Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

Koç Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

ekim ayının özellikleri 2010 ekim ayı koç burcu koç burcu 2010 Koç Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur. Tılsım İkilisi kartı yaşamınızda özellikle maddi konuları ilgilendiren alanda, bir tereddütünüzün olduğuna ve seçim yapmak...
  4. Kova Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Kova Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

ekim ayı kova burcu kova burcu ekim ayı ayi yorumu yorumu Kova Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Yaşamınızda, kendinizi sıkışmış, zor durumda hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. İlişkilerinizdeki yanlış yaklaşımların...
  5. Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı

Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı

koç burcu tarot koç burcu 2011 koc 2011 Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı 2011 Yılında Koç Meleklerinin görüşlerini biraz daha değiştirmek için gayret göstermeleri gerekiyor. Gereksiz inatlar, Stresler sizi yıpratabilir. Kendinizi lütfen tekrar elden geçirin. Psikolojik olarakta çok etki altında kalıyorsunuz. Bu konuda da kendinize dikkat edin. Aldığınız tavsiyelerin hepsi doğru yolu...

Sayfayı Paylaş