1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Koç Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  koc burcu kasım ayı 2009 koç burcu kasım ayı yorumu koç 2010 2010 Sevgili koç burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun kasım ayı burç yorumunuz :tik:

  < Konu Resmi..>


  Aşk ve İlişkiler

  Sevgili Koçlar, Aşk hayatınızla ilgili konularda, Venüs gezegeninin 18 Ekim-12 Kasım tarihleri arasındaki Yay burcu seyri, etkili olması muhtemel ilk enerji olarak baş sırayı alıyor. Sizler bu süreçte devam eden beraberliğinizde, üzerinde en fazla duracağınız nokta, partnerinizle hayatın farklı yanlarını birlikte keşfederek büyümek ve gelişmek, aşkı doyasıya yaşamak kısaca ilişkinize heyecan katarak yenilenmektir. İlişkisi olmayanlar için de bu istekler ön plandadır ve bütün bunlara ek olarak, farklı ve sıradışı özelliklere sahip kişileri daha fazla çekici bulmanız mümkündür. Bilirsiniz Koçlar deneyimlemekten son derece hoşlanan insanlardır. Bir koç ruhu küçük bir çocuk gibi hevesli ve cesur, yeniliklere açık, deneyimlere meraklıdır. O nedenle Aşk onlar için yaşamın keyif veren en önemli olgularından biridir. Bu durum evli olsanız da değişmez. Eğer beraberliğinizde bir şeyler durgunlaşmaya ve heyecanını kaybetmeye başlamışsa biliniz ki bu süreçte şöyle bir havalanmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Sizler Yay burcunda ilerleyen Venüs sürecinde, genel anlamda, eğlenmenin, yeni serüvenlere atılmanın, hoş zamanlar geçirmenin ve dünyadan zevk almanın tadına varabilir, imajınızla, girişkenliğinizle, görüntünüzle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Bu kısa dönem içinde, olanakları olan Koçların birçoğu ya eşleriyle veya yalnız başına, kısa veya uzun seyahatlere çıkarak, iletişim ve haberleşme, eğitim veya mesleki faaliyetler aracılığıyla yeni arkadaşlıklar kurabilir, kısa bile olsa farklı bir şekilde zaman geçirmenin tadına varabilirsiniz.


  Bekar olanların gönül maceralarına açık olacakları bu dönem, dünya görüşünüz üzerinde de etkili olabilir. Sadece kendi ülkeniz, şehriniz, kasabanız veya tanıdık insanlarınızla sınırlı kalmayıp yabancı ülkelerin veya başka bir şehrin kültürel yaşantısıyla yakından ilgilenerek bilgi toplayabilirsiniz. Yabancı bir kişiyle olan yakınlaşmanın ciddiyete dönüşmesi mümkün olabilir. Tabi ki her zaman belirttiğim gibi Venüs sürecinde başlayan bir beraberliğin evliliğe dek varması pek enderdir. Bu durumun oluşması için doğum haritanızda böyle bir göstergenin bulunması gerekir. Ancak o zaman karşınıza çıkan kişinin sizin için kadersel bir anlamı olabilir. Zaten birazdan açıklayacağım diğer seyirler, Kasım ayında ilişkiler konusunda yabancı ülke, şehir ağırlıklı kişilerin neredeyse Aralık ortasına kadar etkili olduğunu göstermektedir. Venüs Yay burcu seyrinin olabilecek bir başka yansıması ise, yaşamınıza girecek kişinin iyimser, bağımsız karakterde ve açıkçası evlilik konusunda illa diretecek biri olmadığını da söyleyebiliriz.
  Zarif ve oldukça samimi tavırlara sahip bu insan, kültür düzeyinin yüksek oluşuyla da dikkatinizi çekebilir. Sevgisini göstermekten zevk alan bu insan, sizin dininize, dilinize veya içinde bulunduğunuz duruma anlayış gösterebilecek fakat kendi çizdiği ve inandığı yolda da ilerlemekten hoşlanacaktır. Siz Koçlar için bu enerjinin hakikaten düşündürücü olacağını söyleyebiliriz. Bilirsiniz sizler, üzerinizde baskı kuran ve ilişki içinde kimliğini yitiren ve aşırı duygusallaşan kişilerden pek zevk almazsınız. Bu nedenle, karşınıza çıkacak kişinin böylesi güvenli duruşu ve kendinden emin tavırlara sahip oluşu sizi fazlasıyla etkileyebilir. Evli olan Koçlar ise bu dönemde eğer birliktelikleri konusunda sorunları varsa oturup konuşmalı birbirlerine destek vererek çözümlemeye çalışmalıdırlar. Bu süreçte enerjiler gayet akışkan olduğundan istenildiği takdirde bunu başarmamak diye bir durum söz konusu olamaz. Birlikte hobiler edinmek veya ilginç şeyleri keşfederek eğlenmek, bu süreçte eşinizin veya sizin birbiriniz üzerinde denetim uygulamadan arkadaşça paylaşımlar içinde olmanız da gayet faydalıdır.

  Venüs gezegeninin Yay burcundaki iyimser ve oldukça neşeli seyrinin başlamasından beş gün sonra Güneş gezegeninin 23 Ekim tarihinde Akrep burcuna girişi, kişisel olarak paylaşım, özveri ve başkalarıyla olan bütünleşme konularının odak noktanızı oluşturmaya başlaması ve ancak bu sayede gelişmenin sağlanabileceğinin göstergesi gibidir. Yani bireysel olarak büyümek, ilerlemek için tek başına hareket etmekten ziyade, karşımızdaki kişinin sesine kulak vermeniz gerekiyor. Böylece İlişki konusunda Venüs Yay burcu sürecinde genişleyen ve iyimserleşen dünya görüşünüzü bir anlamda sınırlamanız ve belli bir nokta üzerinde sabitlemeniz gerekiyor. Hani çok eğlenmenin, hayatın tadına varmanızın ardından evrensel enerjilerin sizi disiplin altına almaya çalışması gibi bir durum bu. Kısaca toparlanmak gerekebilir. Bu etkinin bir başka yansıması ise, duygularınızın aşırı uçlara kayarak tutkularınızın sizi esir alması anlamına gelebilir. Venüsün yay burcundaki seyri esnasında yüzeysellik hakimken, Güneşin Akrep burcu seyrinde herşeyin altı didiklenir ve hakimiyeti sağlamak için en fazla üzerinde durulan nokta değerlerin paylaşımı ve cinselliktir. Akrep burcunda ilerleyen Güneş, aşk hayatınızla alakalı konularda zorlayıcı olsa da, Mars yönetiminde olduğu için, istekleriniz konusunda diretmeniz anlamına gelebilir. Bu enerjiyi dengeli ve dikkatli bir şekilde kullanmak gerekiyor. 22 Kasım tarihine kadar devam edecek bu seyir ilişkinizle alakalı konularda aksayan, sorun yaratan ve bütünleşmenize engel olan noktaların arındırılması ve gerekirse bunların devredışı bırakılması adına iyileştirici bir etki yaratabilir.

  Aşk evinizin yöneticisi olan Güneş gezegeninin Akrep burcu seyri devam ederken, ilişkiler konusunda oldukça ciddiyet, sorumluluk ve ağırlaştırıcı bir etki yaratacak olan Venüs gezegeninin Oğlak burcundaki ilerlemesi başlayacaktır. 12 Kasım-8 Aralık tarihleri arasında devam edecek bu enerji, sizin gibi aktif ve son derece ateşli kişiler için, belli bir duraksama ve aşk konusunda ciddiyetleşme anlamına gelir ki, bu zorlayıcı olabilir. Ne gibi yansımalar görülür ve nelere dikkat etmek gerekir birlikte inceleyelim. Herşeyden önce Venüs gezegeninin Oğlak burcu seyrinde aşk bildiğimiz anlamdaki tutkulu, deli dolu halini kaybeder. Emek sarfedilmesi, yaşanan ilişkinin temelinin sağlamlaştırılması muhakkak gerekir. Belli bir kısıtlama getiren bu etki altında aşk, hani kelime yerindeyse aşk olmaktan çıkar. Birlikte olduğunuz kişi veya şartlar gereği beraberliğe belli bir ciddiyet getirilmesi söz konusudur. Venüsün yay burcundaki o neşeli hali artık gerilerde kalmıştır. Görev ve sorumluluk ön plandadır. Sosyal statü, maddi güvence, toplum içindeki konum, saygınlık, güvenirlilik gibi olgular daha fazla önemsenmeye başlar. Bu durumda bir Koç doğal olarak yaşadığı ilişkinin kendisi üzerindeki baskınlığını yavaş yavaş hissetmeye başlar. Romantik duygular, pozitif düşünceler, çocuksu delişmen haller geride kalmıştır. Böylece sizin için bir şeyleri oturup düşünme vakti gelir.

  Venüs gezegeninin 12 Kasımda başlayan Oğlak burcu seyrinin ardından 22 Kasımda başlayan Güneş Yay burcu etkisi ise kişisel odak noktanızda hala yeni insanlar tanımaya, yeniliklerde bulunmaya ve hayatı hoş taraflarıyla görmeğe olan ihtiyacınızın içten içe sürdüğünü göstermektedir. Bir yandan Venüsün Oğlak burcundaki ciddiyet içeren sesi, 21 Aralık tarihine kadar devam edecek Güneş gezegeninin Yay burcundaki neşeli enerjisine karışacağından açıkçası bu iki seyirin birbirinden oldukça farklı dokusu keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Gördüğünüz gibi Kasım ayı oldukça ilginç. Akrep burcunda ilerleyen Güneş ve yöneticiniz Mars mücadele hırsı, derinlik arzusu, bütünleşme isteği ve tutkuyu körüklerken, Yay burcunda ilerleyen Venüs, sizi yeni insanlar tanımaya davet ediyor. Ardından Venüsün Oğlak burcuna girişi, ortamı dinginleştirse de, Güneşin Yay burcunda başlayan seyri sizi uzaklara, değişimlere ve keşiflere çağırıyor.

  İş ve Kariyer

  Meslek yaşamınızla alakalı konularda incelemelere, yöneticiniz Mars gezegeninin seyriyle başlamamız gerekiyor. Çünkü Mars, eylemleriniz, istekleriniz, mücadele gücünüz ve hedeflerinize varabilmenizde yaşamınız boyunca etkili olan en önemli gezegendir. Mars aylık ve günlük yorumlardan da takip ettiğiniz gibi, 4 Ekim tarihinde son derece güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başladı. O tarihten bu yana ortak kazanımlar ve paylaşımlar açısından sizi desteklemekte. 16 Kasım tarihine kadar da bu yolculuğunu sürdürecek. Bu etkinin geniş yansımalarından geçtiğimiz ay size bahsetmiştim. Sadece bir hatırlatmada bulunayım. Bu güçlü enerjiyi hem çıkarlarınızı kollamanız hem hedefler belirlemeniz ve hem de kendiniz adına olabilecek yararlı girişimlerde bulunmanız için kullanabilirsiniz. Tabii ki geçtiğimiz ay iş evinizin yönetici gezegeni Merkürün geri hareketi nedeniyle duraksamalar oluşmuştu. Yani ortaklık girişimleri, sözleşmeler, ilişkiler gibi konularda herşeyin tekrar gözden geçirilmesi ve tamir edilmesi gerekiyordu. Geçmişle alakalı mevzular ön plandaydı ve açıkçası Merkür Terazi burcunda kararsızlığın daha fazla artmasına neden olmuş ve gölgeli günlerini de hesaba katarsak neredeyse Ekim ayının sonlarına kadar kafanızın içini karışmıştı. Bu ön bilgiler ve hatırlatmalardan sonra gelelim Kasım ayında ne gibi olasılıklar var onları incelemeye.

  4 Kasım Merkür gezegeni yöneticiniz Marsla beraber Akrep burcunda seyrini sürdüreceği için stratejik taktikler geliştirerek hedeflerinize direkt olarak varabilme enerjiniz yüksek olacak. Sorgulamalarda bulunarak, kendinizi ifade ederek, yazışarak, bilgi toplayarak ve güçlü kişilerle irtibata geçerek isteklerinizi elde edebilme gücünüz var. Merkür gezegeninin sizler için son derece önemli bir anlamı da, iş hayatınızın gündelik temposu, iş verimliliği ve birlikte çalıştığınız insanlarla olan ilişkiniz, sosyal haklarınızla ilgili yaşam evinizin de yöneticisi olması. Bu yüzden koçlar genel olarak kıvrak zekaya sahip, akıllı taktikler geliştirmesini bilen kişilerdir. Tek sorun, çabuk sıkılmaları ve bir projeyi tam olarak bitirmeden bir diğerine geçmeleridir. Yani sabırsızlıkları ilerlemeleri önünde çoğu zaman sorun oluşturur. Merkürün biraz önce bahsettiğim tarihler arasındaki seyri ise, yöneticiniz Marsla kol kola ilerlediği için, dikkatli gözlemlerde bulunarak, uygun işler belirleyerek, başkalarıyla işbirliği yaparak hem güçlenmeniz hem de derinlemesine düşünmeniz için sizi destekleyicidir. İradeli bir şekilde düzenlemeler yaptığınız zaman, kafanızı iyi kullanarak azimle ilerlemeye sabırlı olmaya çalıştığınız zaman elinizden kurtulacak ne iş vardır ne de bir problem. Yeter ki kendinizi odaklayın, ben bunu istiyorum diyin ve o yolda ilerlemeye devam edin.

  Merkür 4 Kasım-23 Kasım tarihlerinde Akrep burcunda seyrini sona erdirdikten sonra, 23 Kasım-12 Aralık tarihleri arasında Yay burcundaki yolculuğuna başlayacaktır. Bu ise son derece dikkatli olunması gereken bir zamandır. Çünkü Merkür yay burcunda abartılı bir düşünce tarzının hakimiyeti ve gerçeklerin göz ardı edilerek kararlar verilmesi anlamına gelebilir. Tek yönlü düşünce tarzınız, başka fikirleri gözden geçirmemenize derin bir şekilde gözden geçirmemeye ve sonunda pişmanlığa yol açabilir. İdealizm, vizyon arayışı ve uzağı görme dürtülerinizi ön planda tutarken, gerçeklerle hiç ilgisi olmayan hatta yaşadığınız ülkenin veya kendi koşullarınızın sınırlarını zorlayan proje ve planların içinde yer almak sakınca oluşturabilir. Dışarıdaki kişiler size düşündüklerinizin ne kadar yanlış veya uçarı olduğunu söyleseler de siz, bu etki altında onları dinlemeyebilirsiniz. Hatta tam tersine heyecanlı bir şekilde ve kendinizden emin bir tavırlar projelerinizi abartılı bir şekilde ifade etmeye kalkışabilirsiniz. İşin ilginç yanı da, hakikaten düşündüklerinizin o an için harika görünüyor olmalarıdır.

  Fakat şunu unutmayalım ki, ne olursa olsun bu tarihler arasında girişimde bulunmamak veya herhangi bir konuda adım atmadan önce, bu konuda uzman kişilerle konuşmanız ve bu planların ne kadarının uygulanabilir olduğunu araştırmanız mutlaka şarttır. Kısaca ben bu enerjinin ufkunuzu genişleten, idealleriniz adına sizi heveslendiren etkisinden ziyade asıl önünüzde duran veya elinizde bulunan gerçeklere kitlenmeniz yönünde kullanılması taraftarıyım. Belki de çoğunuz, bu tarihler arasında, girişimlerde bulunmaya karar verebilirsiniz. Astrolojik açıdan Merkür Yay burcu enerjisinin kişiye herşeyi hoş gösteren abartılı enerjisi hakkında bir uyarı olan bu noktaları gözden kaçırmadan hareket ederseniz yararlı olacaktır. Burada dikkat edeceğiniz nokta, önünüze çıkan fırsatları derin bir şekilde gözden geçirmek, incelemek, daha önce bu yoldan geçenlerle bağlantı kurmak ve sonucunda gerçekten olumlu olduğunu anlarsanız ilk adımı atmaktır. Ayrıca bu etkiler altında birlikte iş yapmayı veya faaliyette bulunmayı çalıştığınız insanları da iyice gözden geçiriniz. Karşınıza sahte ve tutarsız göz boyamalarla çıkabilirler. Sizin inancınızı, yeteneklerinizi, gücünüzü kullanmak için laf cambazlığında bulunabilirler. Siz yine de temkinli olun, bu insanlara hemen kanmayın ve dibini araştırmayı unutmayın.

  Hatta bu konuda yönetici gezegeniniz Mars, 16 Kasım-27 Aralık tarihleri arasında aynı Merkür örneğindeki gibi inanılmaz bir istek gücüyle aşırı bir güven içinde öne atılmaya hazır bir savaşma gücü size kazandırabilir. Bir yandan iş hayatınızla alakalı konularda yenilikte bulunmak için bağlantılar kurmaya çalışırken Mars desteğiyle de hemen bunları yerine getirmek arzusunda olabilirsiniz. Yalnız yukarıdaki paragrafta da belirttiği gibi, rehavet içinde hareket etmek sakıncalı olabilir. Son derece dürüst ve açık bir şekilde girişimde bulunmaya çalışırken koşullarınızın çok üstünde ve gereğinden fazla risk alabilirsiniz. Yay burcunda ilerleyen gezegenler insana inanılmaz bir ateşlilik kazandırsa da, fırsatlar ne kadar olumlu gözükse de, kesinlikle üzerinde düşünmek ve iyi bir planlama yapmak akıllıca olur. Baktınız ki herşey gerçekten olumlu, sizin açınızdan gelecek vaat ediyor ve de görüştüğünüz uzman kişiler de bunun doğru bir girişimde olduğunu söylüyorlar. O zaman hareket etmenizde bir sakınca yoktur. Lütfen bu tarihler arasında bu noktaları gözden geçirmeyi unutmayınız.

  Parasal Konular

  Sevgili Koçlar sıra geldi Kasım ayındaki gelişmeleri parasal konularda değerlendirmeye. Öncelikle ele alacağımız enerji, başkalarıyla ortak paylaşımlarınız, kredi, miras, hisseli paralar, nafaka gelirleri yani kısaca dışarıdan elde edilen paralarla alakalı yaşam evinizin yöneticisi olan ve aynı zamanda yöneticiniz olan Mars gezegeninin 4 Ekim tarihinde başlayan Akrep seyri. Ardından da, işinizden elde ettiğiniz veya yeteneklerinizle kazandığınız yaşam evinizin yöneticisi olan Venüs gezegeninin Yay ve Oğlak burcu geçişlerine.

  Mars bildiğiniz gibi 4 Ekim tarihinden bu yana ortak kazançlar evinizde seyrini sürdürüyor. Bu enerji 12 Kasım tarihine kadar devam edecek. Bu etkiden size geçtiğimiz ayki yorumlarda ve günlüklerinizde söz etmiştim. Güçlü bir enerjiydi ve sizi finansal konularda çıkarlarınızı kollamanız yönünde teşvik ediciydi. Doğal olarak bu enerjinin desteği sayesinde kimsenin üzerinizde kontrol kurmasına izin vermeyecek ve parasal konularda kazancınızı kendiniz kontrol etmek isteyecektiniz. Bu durum ilişkilerinizde bazı istenmeyen durumlara yol açabileceği için bu enerjiyi dikkatli ve ölçülü bir şekilde kullanmanız önemliydi. Kişisel gücünüzü istismar konusu yapmamalı, çevrenizdeki insanları size destek olmaları yönünde uyarmamalı, işbirliği halinde olmayı sürdürmeli hatta kaynakların ortak kullanımında, dışarıdan gelebilecek etkilere karşı da güç birliğinde bulunulmalıydı. Aşırı istekliliğin belirtisi olan Mars gezegeninin Akrep burcu seyir zamanlarında, kişi ister istemez tutkuların esiri olabilir, ortak hareket ettiği insanlarla ters düşebilirdi. Hani bir söz vardır. Kontrolsüz güç güç değildir diye. Aynen böyle ilişkileri bozmak yerine ayakta tutmaya çalışmak önemliydi. Bu enerji Kasım ayının ilk iki haftası boyunca etkisini sürdürürken, 18 Ekim-12 Kasım tarihleri arasında kendi kazanımlarınızla ilgili yöneticiniz Venüs gezegeninin Yay burcundaki seyri devreye giriyor. Hatırlarsanız sizlere bu konuda günlük yorumlarınızda her zaman olduğu gibi geçtiği yaşam eviyle alakalı olan etkisinden söz etmiştim.

  Aylık yorumunuzda ise daha geniş manada ele aldığımdan şimdi parasal açıdan olabilecek yansımasından söz etmek istiyorum. Maddi konularda bağımsız ve hayatın keyifli ve lüks olan güzelliklerini elde etmek için keşifçi davranacağınız bu süreçte, harcama alışkanlıklarınızı muhakkak surette ayarlamanız gerekiyor. Yani bu etki altında para geldiği gibi gidebilir. Hatta farkına vardığınızda iş işten geçmiş bile olabilir. Neyse ki 12 Kasım-8 Aralık tarihleri arasında Venüs Oğlak burcunda ilerlemeye başladığında durulmanız ve dikkatli hareket etmeye başlamanız mümkündür. Çünkü sorumluluklarınız size kendisini hissettireceğinden avucunuzdaki parayı idareli kullanmanız gerektiğini bir şekilde anlayabilirsiniz. Sosyal hayatınız kısıtlanacağı için, bütün ilginizi daha refah yaşamak para kazanmaya yöneltebilirsiniz. Zaten bu tarihler arasında mesleki konularda belli bir baskı ve disiplin üzerinizde hakim olduğundan iradeniz ve oto kontrolünüz kendiliğinden devreye girerek paranızı korumaya sizi sevkedecektir. Fakat bu enerjinin hemen akabinde 16 Kasım tarihinde başlayan yöneticiniz Mars gezegeninin Yay burcu seyri, 27 Aralık tarihine kadar başkalarıyla ortak kazançlarınız veya dışarıdan elde ettiğiniz paralar konusunda iyimser davranacağınızı ve özellikle yolculuklar veya maceralar nedeniyle para harcama konusunda limitlerini aşabileceğinizi göstermektedir. Dikkatli olmakta fayda var.

  Not: Aylık yorumları okurken, yükseleniniz hangi burçsa ona göre de okumanız gerekmektedir. Böylece daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu önemle dikkate alınız. Yükselen burcunuz için bana aşağıdaki bilgileri eksiksiz göndermenizi ve yoğunluk dolayısıyla oluşan gecikmelerden dolayı kusura bakmamanızı rica ediyorum.

  Doğum Yeriniz :
  Doğum gün, ay, yıl :
  Doğum Saatiniz:

  Pozitif Enerjili Günler : 1-5-6-14-15-18-19
  Zayıf Enerjili Günler : 2-3-4-16-17
  Aşkta En Şanslı Günler 18-19
  Parasal Konularda şanslı günler : 12-13
  Yeniay :10-11

  (Ay gezegeninin Koç burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

  Dolunay :22-23-24

  (Ay gezegeninin Terazi burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

  Sevgili Koç, siz bir ateş burcusunuz, güç kaynağınız öncülüğünüzle her hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz.   
Koç Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Koç Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

  Koç Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

  kasım ayı koç burcu koç burcu kasım ayı yorumu yorumları yorumu yorumları Aşk ve İlişkiler Sevgili Koçlar, Aşk hayatınızla ilgili konularda, Venüs gezegeninin 18 Ekim-12 Kasım tarihleri arasındaki Yay burcu seyri, etkili olması muhtemel ilk enerji olarak baş sırayı alıyor. Sizler bu süreçte devam eden beraberliğinizde, üzerinde en fazla duracağınız nokta, partnerinizle hayatın farklı...
 2. Koç burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Koç burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili Koçlar 24 Ocak tarihine kadar yay burcunda seyrini sürdürecek Venüs gezegeni burcunuzla gayet olumlu görünümler yapacağı için yurtdışı bağlantılı veya başka şehirlerde bulunan kişilerle yeni özel arkadaşlıklar kurabileceğiniz gibi sevdiğiniz kişilerle de haberleşme açısından yoğun bir dönem geçirebilirsiniz. Son derece dürtüsel coşkulu ve hevesli olacağınız bu süreçte...
 3. Koç burcu 2009 Şubat ayı Yorumu

  Koç burcu 2009 Şubat ayı Yorumu

  koç burcu ayları koç burcu şubat ayı yorumları şubat ayı yorumları yorumu yorumu Aşk Hayatınız ve İlişkiler Sevgili Koçlar aşk hayatınızla alakalı konularda Şubat ayı oldukça etkileyici. Şimdi sırasıyla bunları beraberce gözden geçirelim. İlk enerjimiz, sosyal ilişkilerinizi simgeleyen yaşam evinizde ilerlemeye başlayan Güneş gezegeninin Kova burcu seyridir. 20 Ocak-18 Şubat tarihleri arasında...
 4. Koç burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Koç burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  21 Mayıs � 21 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek, aşk evinizin yönetici gezegeni Güneş, özellikle kısa süreli birliktelikler yani flört türü ilişkiler üzerinde etkili olup, bu tarihler arasında kendinizi aşk hayatınızda nasıl ifade etmekten hoşlanacağınızı ve neler yaşanabileceğini olasılıklar dahilinde anlamamızı sağlayacaktır. Şimdi gelin beraberce durumunuzu gözden...
 5. Koç Burcu 2010 Kasım Ayı Yorumu

  Koç Burcu 2010 Kasım Ayı Yorumu

  2010 kasım ayı burç yorumları koç burcu 2010 kasım ayı burç yorumları Yepyeni bir aya girdik yeni ayın burç yorumlarını okumak isteyenler için 2010 Kasım ayı burç yorumları :tik: Eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinizin sizin üzerinizde kontrol kurmaya kalkması mümkündür. Size ilişkinizle alakalı konularda sorumluluk yüklemeye kalkabilir ve bu sizi oldukça gerginleştirebilir veya karşınızdaki...

Sayfayı Paylaş