1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Koç burcu 2009 Mart ayı Yorumu

  Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili Koçlar öncelikle Mart ayının sizlere arzu ettiğiniz güzellikleri getirmesini dileyerek yorumunuza başlamak istiyorum. Şimdi sırasıyla ay içinde yaşanabilecek yansımaları, tarih aralıkları ve enerjiler doğrultusunda birlikte ele alalım. 18 Şubat-19 Mart tarihleri arasında Balık burcunda seyredecek olan Güneş gezegeni genel anlamda, egonuzu geriye çekmeniz ve ilişki konusunda kendi ihtiyaçlarınızdan ziyade karşınızdaki kişiye göre hareket etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Tabi ki doğanız gereği öncü ve ateşli bir kimliğe sahip olduğunuz için bu şekilde hareket etmeniz ve düşünmeniz kimileriniz için oldukça zordur. Bu zorluk nedeniyle, bu dönemi farklı şekilde ele almanız ve değerlendirmeniz mümkündür. İlişkisi sağlam temellere dayalı ve partneriyle mutluluğu yakalamış bir Koç bu dönemi, sevdiği kişiye karşı özverili davranarak, ona yardımcı olmaya çalışarak ve gerekirse kendi isteklerinden fedakarlık ederek geçirebilir. Bunun tam tersi sadece bireysel arzularını temel almaktan hoşlanan ve açıkçası ilişkisi pek umrunda olmayan bir Koç ise geriye çekilerek, kendini ele vermekten ziyade karşısındaki kişide soru işaretleri uyandırmayı tercih edebilir. Hatta kimi zaman, gizli ve yasak olanın güzelliğine kapılarak, uzun süreli olmasından ziyade, gelir geçer türü aşklar yaşayabilir.
  Aşkın elinde tutsak olmak yerine güzelliklerini ve keyfini çıkarmak isteğiyle dolu olduğu için, partnerinin ne düşündüğü veya ne hissettiği onun için önemli olmayabilir. O doğasına uygun şekilde davranmaktadır ve kimliğini bu şekilde ifade etmekle kendini mutlu hissetmektedir. Bu tarihler arasında ilişkisinde sorun olan Koçların yapması gereken herşeyden önce geri planda kendilerini gözden geçirmeleri ve yanlışlarınızı dürüst bir şekilde ele almalarıdır. Fakat Güneş Balık burcunda ilerlediği için kimi Koçların bunu yapmak yerine problemlerin üstünü sıvazlamaları mümkündür. Beraberliği olmayanlar açısından bu dönemin anlamı ise çok daha farklıdır.
  Aşk konusunda kısıtlamalar, endişelerden ziyade romantik paylaşımlarda bulunabileceğiniz, size farklı bir dünyanın kapılarını açabilecek, sizi kısıtlamaktan ziyade kendisine bağlayabilecek kişileri tercih etmenizdir. Bu kişi bireysel egonuzu törpülemeli size yoğun hisler beslemeli fakat asla hesap sormamalı, bugüne dek yaşamadığınız özel duyguları hissettirmeli ve cinsel anlamda uç noktalara çıkarabilmelidir. Gördüğünüz gibi bu tarihler arasında Güneşin yani öz benliğinizin ifade tarzı gizli kapaklı hareket etmeye yönelik ve aşk konusunda değişkenlik arzetmekte. Güneş astrolojik yapısı gereği kişinin yaşam gücü, odak noktaları ve kişisel istekleriyle birebir alakalı olduğu için, Balık burcundaki seyrinin bir Koç için anlamı yukarıdaki şekilde tezahür edebilir.
  6 Mart-17 Nisan tarihleri arasında burcunuzda geri harekete başlayacak, ciddi ilişkiler ve evlilik evinizin yöneticisi olan Venüsün seyri, ilişkiler konusunda son derece önemli bir enerji olarak Mart ayına damgasını vurmakta. Venüs astrolojik anlamı itibariyle, ilişkilerde paylaşımcılık, eşit hak ve özgürlükler şeklinde alışverişte bulunmak demektir. Boğa ve Terazide güçlü olan Venüs, Koç burcunda ilerlediği süreçlerde genel olarak ben merkezci davranmamız, partnerimizle paylaşımda bulunmak yerine sadece kendi isteklerimize odaklanmamız mümkündür. Bu nedenle Venüs genel anlamı itibariyle sizin burcunuzda, karşı cinsle sevgi alışverişinizde sadece kendinizi düşündüğünüz için zararlı bir enerji olarak kabul edilir. Kaldı ki bir de geri hareketini göz önüne alırsak bu durum iki misli artar. Tabi ki bu enerji sizler açısından renkli ve şanslı bir zamanın işareti gibi dursa da, konu beraberlik oldu mu, huzursuzluk çıkmaması adına dikkatli olmak gerekebilir.
  Ayrıca geri hareket çekingenlik ve sosyal yönden zayıflık ve güvensizlikler yaratacağından özenli davranmak mutlaka lazımdır. İlişkisi olan Koçlar bu enerji altında, kendi arzularınızı daha fazla ön planda tutabilir, kendinize hayranlık duyabilir ve partnerinizle ortak bir bağ kurmak yerine sürekli olarak kendi isteklerinizi dayatabilirsiniz. Eğer kişisel doğanız gereği ihtiraslı ve ben merkezci bir insansanız bu etki altında talepkar davranabilir ve liderliğinizi kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Fakat bu durum ilişkinizde sorunlara yol açıyorsa doğal olarak dikkatli olmak lazımdır. Bu enerjiyi doğru manada kullanmak için paylaşımcı olmaya, elinizden geldiğince sevdiğiniz insana destek olmaya, sorunlarınız için işbirliğinde bulunmaya çalışmalısınız. Eğer beraber olduğunuz kişi sizin böyle tavırlarınıza alışkınsa, o zaman epey şanslısınız demektir. Çünkü hem dilediğiniz gibi konuşabilir, hareket edebilir hem de dilediğiniz biçimde kendinizi ifade edebilirsiniz. Yani çocuksu yönleriniz, düşünmeden konuşmalarınız veya yaptığınız bazı davranışlar partneriniz tarafından olgunlukla karşılanabilir.
  İlişkisi olmayanlar açısından bu dönem sıradışı ve orijinal ilişkiler yaşama veya bağlantılar kurma anlamına gelebilir. Fakat bu tarz beraberliklerin uzun ömürlü olması genelde zordur. Çünkü talepkar davranışlarınız ve gelir geçer tarzda düşünmeniz, karşı taraf üzerinde yanlış bir etki bırakmanıza yol açabilir. Kaldı ki bu enerji tüm burçları etkisi altına alacağından karşınıza çıkacak kişinin de bu yönde tavırlar göstermesi mümkündür. O nedenle ne olursa olsun estetik davranmaya çalışmanız, eşit hak ve özgürlük içinde bağ kurmayı kabul etmeniz lazımdır. Nazik ve uyumlu, sosyal açıdan çekici, çevrenizdeki insanlarla tatlı bir samimiyet içinde hoşsohbetli olduğunuz zaman karşınızdaki en soğuk insanı bile etkiniz altına almanız mümkündür. Kimi Koçlar için bu dönem eski bir aşkın yeniden alevlenmesi anlamına da gelebileceğinden bazı durumları, ayrılmanıza neden olan pürüzleri yeniden ele alarak gözden geçirebilirsiniz. Elde ettiğiniz sonuçlara göre ilişkinin devamı sağlanabilir. Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta Venüsün geri hareketinin bitim tarihi olan 17 Nisana kadar ani kararlar almamak iyice düşünmek ve karşınızdaki insanı gözlem altına almaktır. Yine bu dönemin bekar kimi Koçlar açısından anlamı, geçici ve hiçbir kalıcılığı olmayan tarzda ilişkiler yaşama anlamında olabilir. Yaşanılan beraberlikte erotizm ön planda olacağından hevesinizin çabuk sönmesi mümkündür. İlk bakışta beğenmek hatta aşık olmak bu sürecin olabilecek bir başka yansımasıdır. Devamı ise genelde zordur. Bir başka etki özellikle bayan Koçların, kadın hakları konusunda daha sert tavırlar göstermeleri anlamına gelebilir. Bu durum ise birçok erkek için oldukça zorlayıcıdır. Yapılması gereken tabi ki doğanızı değiştirmeniz mümkün değildir. Fakat huzurlu bir dönem geçirmek istiyorsanız daha dikkatli ve uyumlu davranmaya özen göstermenizdir.
  İş ve Kariyer
  4 Şubat - 14 Mart tarihleri arasında Kova burcunda seyrini sürdürmeye devam edecek yönetici gezegeniniz Mars hakkında sizlere Şubat aylık yorumunuzda geniş bir açıklamada bulunmuş ve bu enerjinin ileriye yönelik hedefleriniz ve parasal konularda öneminden söz etmiştim. Hedefleriniz açısından her iki konuda da içinde bulunduğunuz şartlara göre hareket etmeniz ve ekip halinde çalışmaya gönüllü olmanız gerekiyordu. Venüs gezegeninin de bu tarihte burcunuzda geri gideceğini düşünürsek özellikle Mart ayında üzerinde en fazla dikkat edeceğiniz husus paylaşım ve işbirliğidir. Hatırlarsanız aşk ve ilişkiler bölümünde de aynı durumda söz etmiştim. Demek oluyor ki, bencil, agresif ve hoşgörüsüz bir şekilde hareket etmemek gerekiyor. Hani keskin sirkenin küpüne zararı misali ne yaptığınızı veya yapmaya çalıştığınızı iyi belirlemek lazım. Bu enerjinin size başka ne gibi yansımaları olabilir ve nasıl yararlı bir şekilde kullanabilirsiniz onu inceleyelim. Benzersiz ve sıradışı özelliklerinizi, yeteneklerinizi ortaya çıkararak ilgilendiğiniz konularda vizyonunuzu geliştirebilirsiniz. Keşifçi davranabilir, mesleki alanda farklı bilgiler edinebilir kendinizi belli bir grubun içinde cesaretle gösterebilirsiniz. Liderlik gücünüz yükseleceği için etrafınızdaki insanlara öncülük yapabilirsiniz. Tabi bunun dozunu iyi ayarlamak kaydıyla. Acil durumlarda ve olaylarda sert tepkiler vermek yerine uzlaşıdan yana olarak çözüm bulmaya çalışınız. Yeni ve bilinmedik yöntemler deneyerek, mesleğinizle alakalı yeni gelişmeleri takip ederek veya bizzat uygulayarak bu enerjiden istifade edebilirsiniz.
  15 Mart - 21 Nisan tarihleri arasında Mars gezegeni Balık burcunda seyretmeye başladığında ise, yukarıdaki döneme göre mücadele tarzınızda daha bir yumuşama, işbirliğine yanaşma, kendinizden ziyade başkalarını düşünme ön plana çıkmaya başlar. Yalnız bir Koç için bu durum doğası gereği zorlamalara neden olabilir. Çünkü bu etki altında isteklerinizi hayata geçirmek için iki misli çaba sarfetmek gerekir. Çünkü savaşma ve elde etme gücünüz bu tarihler arasında düşüktür. Mars astrolojik anlamı olarak hedefinize kilitlenme ve ne pahasına olursa olsun elde etmenin temsilcisidir. Balık burcundaki Mars sürecinde ise, geriye çekilme ve çevrenizdeki olaylardan etkilenme yoğun olduğundan savaşmak yerine hedeflerden vazgeçilmesi, atak olmak yerine pasif tepkiler verilmesi mümkündür. Başarılı olmak, en tepeye çıkmak veya amaçlarınızın peşinde koşarak, bu benim bana ait olmalı diyebilmek zordur. İlla birilerinin size yardımcı olmasını bekleyebilir, hangi iş için hangi yolu aşmanız gerektiğini saptamanız zor olabilir. Bu arada Güneş gezegeninin de Balık burcunda olduğunu düşünürsek, kişisel anlamda da kendinizi ortaya koyabilmeniz zor. Geriye sadece Venüs gezegeninin burcunuzdaki seyri kalıyor ki, onun da kendi içindeki sabırsız dürtüleri zorlayıcı olabilir. Kısacak Mart ayı ancak 20 Mart sonrası Güneşin burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla canlanacağa benziyor. Şimdi gelin bu enerjiye bir göz gezdirelim.
  20 Mart - 20 Nisan tarihleri arasında burcunuzda ilerlemeye başlayacak Güneş sizler için yaşam gücünüz, kendinizi dış dünyada ifade etmeniz ve kişisel meseleler için yoğun bir enerjiye sahip olmanız açısından son derece destekleyicidir. Böylece bir üst paragrafta sözünü ettiğimiz pasifize hal yavaş yavaş canlanmaya, tabiatın güçlü uyanışı gibi sizin de kendinizi toparlamanız mümkün olmaya başlar. Kim olduğunuzu dış dünyada ifade etme arzunuz yükselir. Kendinize olan güven duygunuz sağlamlaşmaya başlar, daha özgür kararlar almanız mümkün olur. Güneş kişinin yaşam gücünün de simgesi olduğundan burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla fiziksel açıdan çok daha kuvvetlenir, kendinizi zinde ve sağlıklı hissedebilirsiniz. hayatınızın tüm iplerini ele alma arzunuzun yoğun olduğu bu enerji altında serbest, direkt, çalışkan, bağımsız oldukça kendinizden emin bir şekilde, Ben buradayım imajı yaratabilirsiniz. İlgi odağı olma isteğiniz artacağı bu süreçte, yönetici pozisyonuna yükselmek veya bu pozisyonda iseniz, ekibiniz içinde liderliğiniz gösterebilmek, kabul ettirmek çok daha kolaydır. Aktif ve girişimci yanlarınızın fazlasıyla ön planda olması, size yeni hedefler kazandıracağı gibi, kafanızın içindekileri cesaretle ön plana çıkarabilmeniz de destekleyici olacaktır. tabi ki bu zaman içinde kendinizi daha fazla ön planda tutmanız mümkündür. Kimi zaman bencilce hareket etmeniz çevrenizdeki insanlar tarafından hakkınızda yanlış düşünülmesine yol açabilir. Bu konuda kendinizi ayarlayabilirseniz, yeri geldiğinde dengeyi sağlamak adına ılımlı davranmaya çalışırsanız herhangi büyük bir sorun çıkmadan yolunuzda ilerlemeniz mümkündür.
  25 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında burcunuzda ilerlemeye başlayacak iletişim ve haberleşme gezegeni Merkür, yukarıdaki paragrafta ele aldığımız Güneş seyrine destek ek bir kuvvet olarak gayet etkilidir. Çalışma evinizin yöneticisi olan Merkür bu tarihler arasında sözel ve davranış olarak açık ve direkt olarak düşünmenizi sağladığı için, büyük bir heves ve enerjiyle kararlı ve istekli bir şekilde fikirlerinizi öne sürebilmenizi sağlar. Böylece neyi isteyip neyi istemediğinizi saptayabilir ve müdahalede bulunabilirsiniz. Olayları kimi zaman abartılı bir şekilde ele almanız mümkün olduğundan çevrenizle olan iletişiminizde dikkatli ve yerinde görüş alışverişlerde bulunursanız büyük bir sorun çıkmayacaktır. Yine bu etki altında, bağımsız düşünme ön plandadır. Yani kimsenin etkisi altında kalmadan bildiğiniz şekilde işlerinizi yapmak. Tabi ki bireysel girişimlerde bu gayet faydalıdır. Fakat konu çalışma hayatı olunca, siz de takdir edersiniz ki paylaşımda bulunmak ve ekip halinde düşünmek lazımdır. Yani burada dikkat edeceğimiz husus, enerjinin olumlu yönlerini iş hayatınızla alakalı konularda girişim ve başarı adına kullanmak, zararlı olabilecek yönlerinin de farkında olarak ilişkilerinizde dikkatli olmak. Bunu ateşin, ısınmamıza yaraması veya dikkatli kullanılmadığı takdirde yangına sebep olması gibi, yarar-zarar hesabını şeklinde bir örnekle açıklayabiliriz. Yani isterseniz bu enerjiler sayesinde bu süreçte dış dünyada kendinizi ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde ifade ederek olumlu kararlar alabilir, ilerleme kaydedebilirsiniz veya tam tersine insanlarla çatışarak, işbirliğinden uzak sadece kendinize dönük yaşayabilir, sabırsızlık göstererek, tartışmaya her an hazır bir insan haline gelebilirsiniz. Astroloji enerjileri doğru kullanmanızda size destekse o zaman önerim bu süreci aktif ve olumlu bir şekilde değerlendirmenizdir.
  Para Konuları
  Mart ayını finansal açıdan iki bölüm halinde açıklamak istiyorum. Birincisi işinizden elde ettiğiniz gelirler, ikincisi ise başkaları yoluyla elde ettiğiniz kaynaklar, destekler şeklinde. Tarih aralığı bakımında ilk ele alacağımız enerji
  4 Şubat – 14 Mart yöneticiniz Mars gezegeninin Kova burcu seyridir. Bu tarihler arasında eşiniz, aileniz, kimlerle temas halindeyseniz bu kişilerle ortak hareket etmeye özen göstermenizdir. Ne durumda olursanız olun, çıkarlarınız söz konusu ise, dışarıdaki insanlarla iyi geçinmeye çalışmanız gayet faydalıdır. Benzersiz ve orijinal yollar bulmak, para konusunda ortaklaşa düşünmek, istikrarsızlıklarla başa çıkabilmeniz açısından önemlidir. Amaçlarınızı gerçekleştirmede sabırsız davranmadan, sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmaya çalışınız. Çünkü insanlarla temasınız ne denli güçlü olursa dışarıdan destek bulmanız o denli kolay olur. İnatçı ve bağımsız düşünmek sizi maddi konularda hırslandırabilir fakat bunun kendinizi tedirgin etmekten başka bir işe yaraması mümkün değildir. Geleceğe dayalı planlarınız ve öncelikleriniz için özellikle bu tarih aralığında sosyal ilişkilerinize önem vermek, sorumluluklarınızın bilincinde olarak düzenlemelerde bulunmak gayet faydalıdır. Ayrıca bu enerjiler sosyal ilişkileriniz yoluyla parasal kazançlar elde etmenizde de joker kart anlamı taşıyabilir.
  6 Mart – 17 Nisan tarihleri arasında burcunuzda geri hareket yapacak Venüs gezegeni, maddi kazanımlarınız konusunda isteklerinizi elde etmek arzunuzu yoğunlaştırıcı bir yansıma yaratabilir. İnsanları nasıl etkileyeceğinizi, parasal konularda nasıl girişimlerde bulunursanız yarar elde edebilirsiniz bütün bunları tespit etmeniz gayet kolaydır. Konfor ve lüks ihtiyacınızın yükseldiği bu süreçte maddi açıdan güçlü olmak için hırsla çalışmanız mümkün olduğu gibi, aynı şekilde tüketmeniz de kolaydır. Burada dikkat edilecek nokta sosyal hayattan kopmadan yaratıcı fikirlerinizi kazanımlara dönüştürecek cesur aktivitelerde bulunmak, amaçlarınızın bilinci içinde özverili bir şekilde çalışmak, sorumluluklarınızı yerine getirerek hakkınız olanı elde etmektir. İlişkilerinizde bencil davranmak yerine, herkesin yararına olacak şekilde düşünebilirseniz hem daha az enerji harcar hem de maddi anlamda kazanç elde edebilirsiniz. Venüsün geri hareket zamanlarında hangi burçta ise, o burcun özelliklerinde yavaşlamak ve engellemeler başlar. Buradan anlıyoruz ki, maddi konularda girişimcilik gücünüzde düşmeler meydana gelebilir. Bu ise kazanç sağlamakta isteksizliğiniz anlamına gelebilir. O zaman yapmamız gereken bu etkiye karşı tepki göstererek aksine hırsla canla başla çalışmak ve ekmek paramızı kazanmak. Risk almaya çalışınız fakat sahip olduğunuz değerlerinizi korumayı da unutmayınız. Savurganlık yapmayınız paranızı idareli kullanınız, aklınızı çelen güzelliklerin sizi yoldan çıkarmasına izin vermeyiniz. Para konusunda geri hareket zamanlarında genel olarak sıradışı hareket etmeye yol açabilir. Maddiyata değer vermediğiniz için elinizdekini korumanız kimi zaman zorlaşabilir. Eğer bütün bunların farkında olursanız bu süreci olumlu bir şekilde geçirmeniz mümkün olur kanaatindeyim.
  15 Mart – 21 Nisan tarihleri arasında başkalarıyla ortak paylaşımlarınız konusunda daha barışçı, bölüşmeye hazır olmanızı sağlayacak yönetici gezegeniniz Mars içgüdüsel olarak paranın öneminin farkında olmanızı ve ihtiyaçlarınızın ne olduğunu bilmenizi sağlayıcıdır. Hayal gücünüz gayet yoğundur. Ve bu güç, çıkarlarınız doğrultusunda veya çıkar demeyeyim gereksinimlerinizle ilgili başka insanlarla anlaşma yoluna gitmeniz halinde, kafanızın içindekileri gerçekleştireceğinize dair bir inanç geliştirmenizi sağlar. Kişisel egonuz gereği elde etmeye, çıkarlarınızı kollamaya alışık bir insansınız bu tarihler arasında paylaşımda bulunmak size zorlayıcı gelebilir. Fakat tam tersi bir kişilikte ise, bu enerji hayallerinizi birlikte gerçekleştirmek, parasal açıdan güçlenmek adına size zengin bir düş gücü sağlayabilir. Yani elde edilmek istenen herşey önce kafanızın içinde şekillenir ve daha sonra elele gerçeğe dönüştürebilir. İşte bu süreci olumlu açıdan kullanmanız asıl özü de budur. Parasal konularda kimi zaman inişler ve çıkışların olabileceği bu dönem kimi günlerde sizi yanıltıcı olabilir. Yani para elinize geçince plansız bir şekilde harcamalarda bulunursanız zor durumda kalmanız mümkündür. Tam tersi kötümser düşmeniz ise cesaretinizi kırıcı bir durumdur. bunun ortalaması ise düzgün bir şekilde hareket etmek, duyarlılığınızı dengede tutmak, akıllıca paylaşımlarda bulunmak ve bilinçli hareket etmekten uzak durmamaktır.
  Pozitif Enerjili Günler : 3-4-7-8-16-17-21-22-23-26-27-30-31

  Zayıf Enerjili Günler : 5-6-11-12-13-18-19-20

  Aşkta En Şanslı Günler : 7-8
  Yeniay : (Ay gezegeninin Koç burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :11-12-13
  (Ay gezegeninin Terazi burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
  Mutlu ve başarılı bir Mart ayı geçirmeniz dileğimle,
  iremSU
  Mynet Astroloji Danışmanı

   
Koç burcu 2009 Mart ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Koç burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Koç burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili Koçlar 24 Ocak tarihine kadar yay burcunda seyrini sürdürecek Venüs gezegeni burcunuzla gayet olumlu görünümler yapacağı için yurtdışı bağlantılı veya başka şehirlerde bulunan kişilerle yeni özel arkadaşlıklar kurabileceğiniz gibi sevdiğiniz kişilerle de haberleşme açısından yoğun bir dönem geçirebilirsiniz. Son derece dürtüsel coşkulu ve hevesli olacağınız bu süreçte...
 2. Koç burcu 2009 Şubat ayı Yorumu

  Koç burcu 2009 Şubat ayı Yorumu

  koç burcu ayları koç burcu şubat ayı yorumları şubat ayı yorumları yorumu yorumu Aşk Hayatınız ve İlişkiler Sevgili Koçlar aşk hayatınızla alakalı konularda Şubat ayı oldukça etkileyici. Şimdi sırasıyla bunları beraberce gözden geçirelim. İlk enerjimiz, sosyal ilişkilerinizi simgeleyen yaşam evinizde ilerlemeye başlayan Güneş gezegeninin Kova burcu seyridir. 20 Ocak-18 Şubat tarihleri arasında...
 3. Koç burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Koç burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  21 Mayıs � 21 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek, aşk evinizin yönetici gezegeni Güneş, özellikle kısa süreli birliktelikler yani flört türü ilişkiler üzerinde etkili olup, bu tarihler arasında kendinizi aşk hayatınızda nasıl ifade etmekten hoşlanacağınızı ve neler yaşanabileceğini olasılıklar dahilinde anlamamızı sağlayacaktır. Şimdi gelin beraberce durumunuzu gözden...
 4. Koç Burcu 2011 mart ayı yorumu

  Koç Burcu 2011 mart ayı yorumu

  2011 mart ayı burç yorumları koç burcu mart 2011 ayı koç burcu İyi bir ay geçirmeniz dileğiyle Koç Burcu Mart Ayı Aylık Burç Yorumu 2011 Aşkın elinde tutsak olmak yerine güzelliklerini ve keyfini çıkarmak isteğiyle dolu olduğu için, partnerinin ne düşündüğü veya ne hissettiği onun için önemli olmayabilir. O doğasına uygun şekilde davranmaktadır ve kimliğini bu şekilde ifade etmekle...
 5. 2014 Yılı Koç Burcu Mart Ayı Yorumu

  2014 Yılı Koç Burcu Mart Ayı Yorumu

  2014 mart ayı koç burcu yorumu, mart ayı koç burcu yorumları, 2014 mart ayı koç burcu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 yılı mart ayının koç burcu için nasıl geçebileceğiyle ilgili öngörüleri aylık burç yorumlarından sizlerle paylaşıyoruz... Koçlar rüyalarınıza dikkat! Balık burcunda doğacak Yeniay sizi ilhamlı ve hülyalı yapacaktır ayın ilk yarısında. Ayrıca...

Sayfayı Paylaş