Koç Burcu 2010 Yıllık Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
aylık fal yıllık fal yıllık 2010 yillik 2010 yillik
meleklermekani103-5226.jpg

Sevgili Koç meleği sizin adınızı “Kelime Oyuncusu “taktım. Neden mi? 2010 da işinize gelmediği zaman bu oyunları çok yapacağınız kanaatine vardım da ondan.
tarot20-6096.jpg

Maddi sıkıntılardan kurtulabileceğin bir yıl 2010. Sevgili Koç Meleği 2009 belki maddi açıdan size gülmedi. Çok harcama yaptınız belki. Bunlardan ders almış olacaksınız ki 2010 da daha planlı harcamalar sizi daha rahat günlere hazırlayacak..

Karşınızda bulunan açık renkli yada kumral bir erkeğin sizi geçmişte üzdüğü görülüyor. Aslında çokta kötü niyetli olmayan biri bu insan. Bazı şartlardan dolayı aldığı olumsuz kararlar sizi bunaltmış..

Bu noktadanda bu kişinin her dediğine inanmamalı birazda kendi başınızın çaresine bakmanız gerekir.

2009 ve öncesi gereksiz tecrübelerinizde oldu. Sonucu bile bile aynı şeyleri yapıp aynı sonuçlar aldınız. Size tekrar bir şans veriliyor. 2010 da durumunuzu ve tutumunuzu daha iyi inceleyerek kararlarınızı verin. Gelecekteki Yıldıza bakılırsa olumlu alacağınız bir kararda hanenize çok faydanız olacak.

2010’da kafanızdaki bazı soru işaretlerine cevap alacaksınız. Karşınızdaki insandan emin olacaksınız.

2010 da bazı değişim kararlarıda alabilirsiniz. Yada 2009 da adım attığınız bir proje 2010 da gündeme gelip kesinleşebilir. Bu sizin için keyif verici bir dönemdir. Öyleki hemen akabinde gelecek bir teklifle bi an kararsızlıkta yaşamanız mümkündür.
2010 da sınav tarzında bir gelişmede olabilir.

2010 uyanık olacağınız bir yıl. Fırsatlar yılı sanki.
Kabul edin bazen cesaretiniz kırıldı. Yada otoritenizi kaybettiniz. Durumu kabullenmeyin hemen. Siz güçlüsünüz koç meleği.

Hanenizde ki hakimiyeti ele geçirin. Ama zorlukla değil. O konuşmalardaki kelime oyunlarınız var ya. İşte onlarla. Yoksa karşınızda ki insan aksine sizden uzak kalıp uyum içine girmeyecektir.

Kariyer: Gereksiz insanlara danışıp, alacağınız kararlar sizi sıkıntıya sokabilir. Öyle ki bazen bildiğinizi okuyorsunuz. Maaşınıza istediğiniz rakamı alamasanız da diretin..

Aile: Bu senede aileniz size ilaç olacak. Belki bazen fırtınada kopuyor ama, size sizden başka dost yok. Bunu unutmayın.

Sağlık: Strese dayalı sıkıntılar daha ağırlıkta olabilir. Bunun dışında diyet, rejim vs. bir uygulama yapmaya niyetiniz olursa dengeli beslenme şartını göz ardı etmeyin derim.

Cesaret en iyi özelliğiniz. Liderlikte. Ama ama kafayı takarsanız birine hayatını isterseniz zehir edersiniz. Bağlayıcısınız. Sizden zayıf karakterli bir erkeğe de hiç tahammülünüz yok . Bi şekli sizden üstün olmalıdır. Karar verirseniz bir erkek içinde sadık kalırsınız. Gözünüz dışarıda olmaz. İçinizdeki hisler açıktır. Sizde gizli işler olmaz. Yanlışınız varsa bununla yüzleşmesini de bilirsiniz.

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.
MM Tarot Danışmanı
handanca

eline sağlık handancam hepsi doğru benim için özel bakmışsın sanki meleğim eminim 2010 da olacaklar doğru çıkacak.büyük bir umut verdin bana sağolasın canım handancam

mrb benimde falıma bakarmısınız lütfen ben özlem 11 nisan 1982 sevdigim kişi hakan 15 ocak 1982 biz bir aydır ayrıyız barışacakmıyız ve evlilik görünüyomu lütfen bakarmısınız

Geri