Koç burcu 2011 Ağustos ayı yorumu

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Koç burcu 2011 Ağustos ayı yorumu
2011 burçlar, 2011 koç burcu yorumu, 2011 ağustos ayı koç burcu yorumu, burçlar, koç burcu 2011 yorumu, koç burcu yorumları, koç burcu özellikleri, ağustos ayı koç burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler


2011 Ağustos ayı koç burç yorumu karşınızda melekler...

Sevgili Koç burçları, Aşk evinizin yönetici gezegeni Güneş, ilişki konusunda kendinizi ön planda tutmanızı sağlayan önemli bir yansıma olarak dikkat çekmekte. Bu seyir, Venüs gezegeni 'nin geri hareketiyle aynı döneme rastladığından, egonuzun iki misli yükselmesi anlamına geliyor Güneş sizin burcunuzda yükselim gücü kazandığından, her yıl bu tarihler arasında siz Koçlar, daha ateşli ve daha öncü bir şekilde hareket etmekten yanasınızdır. Kendinizi dış dünyada gösterme biçiminiz oldukça renklidir. Bir yandan yeni bir yaşa girmenin diğer yandan baharın coşkusu derken, kıpır kıpır kendinizden emin bir haliniz vardır.


Üzerinizde kimsenin denetimi olmasından hoşlanmadığınız için, başınıza buyruk bir şekilde hareket edebilirsiniz. Güneş bu dönemde aşk evinizin yöneticisi olma sıfatıyla, doğal olarak kendi isteklerinize düşkünlük, karşı cinsle ilişkinizde mutlak hakimiyet, iradenizi zorla kabul ettirme yönünde tavırlar sergilemenize neden olabilir. Oysaki Venüsün geri hareketiyle aynı döneme denk gelen bu gücü, sakin ve temkinli bir şekilde kullanmak lazımdır. Güneş, astrolojik anlamı itibariyle yaşam canlılığı ve bireysel istekliliğin simgesidir.

Koç burcunda ilerleyen Güneş ise, bu tarihler arasında kuvvetli dürtülere sahip olacağınızı gösteriyor. Bu durumda gururlu ve lutufkar davranışları denetim altına almak zordur. Aşkta öncelikle kendinizi merkez almanız mümkündür. Bu enerjiyi, Venüsün geri hareketinde olumlu bir şekilde kullanmanın yolu, ilişkiniz olsun veya olmasın, bencil düşünmemek, kendinizi gözden geçirmek, isteklerinizi mantıklı bir şekilde çözümlemek ve acele kararlardan uzak durmaktır. Yani ne kadar bilinçli hareket ederseniz, hem geçmişi hem de bugünü olumlu manada değerlendirmiş olursunuz.

Venüs sizin burcunuzda ben merkezci bir enerjidir. Bireysel arzuların mutlak kabulünden yana düşünmeniz mümkündür. İlişki kurma biçiminiz, sevgi alışverişiniz tamamıyla kendinize dönük ve bireysel hareket etmeye müsaittir. Bu nedenle geri hareket bitmiş olsa dahi, sevgi alışverişinizde ılımlı ve paylaşımcı şekilde hareket etmeye çalışmanız mutlaka şarttır.siz Koçlar geri hareketin bitiminden sonra aşkta daha verimli, istekli, heyecanlı birliktelikler yaşamaya başlayabilirsiniz. Tutkularınız güçlenmeye başlar.

Sosyal hayatınız ve duygularınızda coşkunluk ön plandadır. Açık sözlü bir şekilde isteklerinizi belirtebilirsiniz. Girişken haliniz dış imajınızda da etkili bir şekilde görülmeye başlar. Kendinizi güçlü bir şekilde yansıtabilirsiniz.
Hevesli ve yoğun tutkular yaşamaya istekli halinizle dikkatleri kolaylıkla üzerinize çekebilirsiniz. Dürtüsel isteklerinizin karşılanması adına, hararetli davranacağınız bu süreçte size hayır denmesinden hoşlanmayacağınızı söyleyebiliriz. İpler tamamen sizin elinizde olacağı için, gerek devam eden ilişkinizde, gerek yeni başlayan birliktelikte ve gerekse sorunlu ilişkinizde tutkularınızı fazlasıyla ön planda tutmanın sakıncalı olabileceği konusunda sizi aydınlatmak isterim. Lütfen bireysel düşünmemeye çalışınız.

Ortaklaşa hareket etmeye çalışınız. Partnerinizle ister kısa süreli bir ilişki yaşayın isterse uzun zamandır beraber olun hiç farketmez. Yapmanız gereken gönül birliği kurmak ve uyumlu, sağlıklı bir şekilde irtibatta bulunmaktır. Özellikle evli olanlar, evlenmeye karar vermiş olanlar ve ciddi boyutta ilişki yaşayanların bu noktalara daha fazla dikkat etmelerini öneriyorum.

Sahip olduğunuz değerlerinizi korumak ve kollamak taraflısı düşünmeniz gerekirken, egonuzu böylesi ön planda tutmanız aşk hayatınızla ilgili konularda ikilemde kalmanız anlamına gelebilir. Kimileriniz bu etki altında, güven ve huzuru bulduğu ilişkisine sahip çıkarken, bazılarınız inatçı bir şekilde deneyimsel olmayı sürdürebilir. Koçlar yapıları gereği, Güneş gezegeninin Boğa sürecinde duygusal açıdan zorlanma yaşayabilirler.
Çünkü onlar bu dünyaya keşif ve yenilikler yaşamak, kendilerini bir şekilde ifade etmek için gelmişlerdir. Doğalarının gereği olan davranışlarını kimsenin eleştirmeye hakkı yoktur. Bu nedenle Güneşin Boğa burcu seyrinin yavaşlatıcı ve ciddileştirici etkisinden ziyade, Venüsün burcunuzdaki ateşli, ben merkezci gücünden yararlanmayı daha fazla tercih edebilirsiniz

 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K
PaSikA
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
PaSikA
ilkimsu
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
ilkimsu
ilkimsu
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
PaSikA
PaSikA
Üst