Koç burcu 2011 Eylül ayı yorumu

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Koç burcu 2011 Eylül ayı yorumu
2011 burçlar 2011 koç burcu yorumu 2011 eylül ayı koç burcu yorumu burçlar koç burcu 2011 yorumu koç burcu yorumları koç burcu özellikleri eylül ayı koç burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler
Daha önceki yazılarımızda Koç Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Koç Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz...

84dd22ed8e290e.jpg

Sevgili Koçlar Eylül ayına biraz daha sıkıntılı ve isteksiz girebilirsiniz!

2 -10 Eylül tarihleri arasında boyunca beklenmedik duygu değişimlerine açık olmalısınız. Sanki hayatınızın yönetimi elinizde değilmiş gibi hissedebilir, etrafınızda kadersel bir çok olaya şahit olabilirsiniz. Aile hayatınıza harcayacağınız enerjiniz, sizi canlandıracak.

12 Eylülden sonra beklenmedik parasal kazançlarınız olabilir. Artık rahatlıkla kendi istek ve beklentilerinize odaklanabilirsiniz.Tüm ay boyunca gerek aşk hayatınızda, gerekse çocuklarınızla ilgili konularda şanslı ve güzel ilişkiler kuracaksınız. Sanat ve yaratıcılıkla ilgili işleri olanlar güzel etkileşimlere sahip olacaklar.
Tamamlanmamış ve bitirilmesi gereken işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Eylül sonu ise, parasal konular hayatınızda önemli olacak. Ayrıca duygusal ilişkilerinizde bazı hayalkırıklıkları ve sorunlar yaşayabilirsiniz.ama bu sorunlar üstesinden gelemiyeceğiniz türden değil.Sakinlik sizi doğru yola yönelticek!
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
PaSikA
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
TİTAN
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
TİTAN
TİTAN
Üst