Koç burcu 2011 ocak ayı yorumu

  • Konbuyu başlatan ilkimsu
  • Başlangıç tarihi
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Koç burcu 2011 ocak ayı yorumu
2011 ocak ayı koç burcu
Evettt 2011 e girdikk ve ocak ayı yorumlarıyla sizi başbaşa bırakıyorum! mutlu yıllar..

Koç Burcu ( 21 Mart-19 Nisan )

Sevgili Koçlar, 22 Ocak 2011’de şans yıldızı transit Jüpiter sizin burcunuza geçiyor ve 4 Haziran’a kadar burcunuzda kalacak. Normalde Jüpiter bir sene yalnız bir burçta kalır. Özetle, Jüpiter hepimizin hayatına hızlı olaylar getirecek, demektir, özellikle de sizin hayatınıza.
Jüpiter o sene hangi burçta ise, Astrologlar o seneyi o burcun yılı ilan eder. Bu geleneği bozmayalım ve sevgili Koçlar, bu yıl sizin yılınız olacak diyelim, tabii Boğa ile beraber!

Bu yıl hızlı ve köklü olaylar yaşayacağınız kesin ama burada sadece bu ayın olası durumlarını yorumlamakla yetineyim.

Ayın ilk yarısına kadar mücadele yıldızı Mars Oğlak burcunda, daha sonra Kova burcuna geçiyor. Mars her kadar sizin öz burcunuz olsa da, Oğlaktan size biraz sert enerjiler gönderecek ilk yarıda, daha sonra dost Kova burcunda sizi desteklemeye başlayacak.

Yeni yıla sanki biraz sevdiklerinizden uzakta veya resmi bir ortamda gireceksiniz. Bu ya sıkıcı bir aile meclisi olacak ya da pek de sizi eğlendirmeyen bir ortam.. Kiminiz de, sanki yeni yıla bir kırgınlık veya bir kızgınlıkla gireceksiniz.. Ama bence uzatmayın, inanın ayın ikinci yarısı yıldızlar sizden yana geçiyor. Olayları durduk yerde arap saçına çevirmeyin derim.

Kiminizi, ayın ilk yarısında bir kariyer mücadelesi bekliyor, zorlu bir pazarlık, sıkı bir mücadele olacak gibi.

Ocak ayı genelde gergin geçen bir aydır sizin için, bu ay da biraz gerilim var, sanırım bu biraz da hayatınıza yeni bir şeyler katmak arzusunun gerilimi olsa gerek. Bu ay iletişim hatlarında sanki “hay aksi, nerden çıktı bu” dedirtecek şeyler var gibi. Ama bu geçici aksilikler sizi güçlendirecek, bazı kararlarınızı netleştirecek ve bu aksilikler vesilesiyle ortada belli belirsiz duran ve sizi rahatsız eden bir meseleyi çözme cesareti verecek veya bunu çözmenin tam da vakti dedirten bir uyanış yaşatacak. Ve ardından çözmek sizi rahatlatıp güçlendirecek. Size bu sorunu ikinci yarıda çözmenizi tavsiye ederim..

Bu ay duygusal olarak gergin, sinirli ama mantık, akıl olarak uyanık ve esneksiniz. Ruhunuzda sızlanıp duran bir şeyin farkına varacaksınız. Duygu kanallarınız açık, kiminiz belki de gizli gizli sanatsal çalışmalar yapıyorsunuz. Kiminiz de duygularınızı içten yaşamanın tatlı keyfindesiniz. Ama dediğim gibi ya ailede ya da işte geren, sinirlendiren şeyler sizi gündelik hayatın mücadelesine taşıyacak, en azından ayın ilk yarısı böyle geçecek..

Kimi Koçlar ise, sanki gündelik hayatın gerginliğinden kaçma adına sanki gizli heyecanlara yönelecek gibi. İçinizde garip, aykırı duygular uyanacak.. Öte yandan bu aykırı duygular ruhsal temelde, ama duygusal haliniz sağlıklı… Demek istediğimi anlamışsınızdır..

İkinci yarıda, tam 15 Ocakta transit Mars Kovaya geçiyor. Ve tabii muhteşem Jüpiter burcunuza geçiyor 22 Ocakta!

Bu ay sizin cephenizden gerçekten enteresan geldi bana.. Kimi Koçlar sanki bir arkadaş, dosttan veya uzaktan bir tanıdıktan darbe yedi yiyecek.. Yani, bu belki bir darbe değildir ama mutlaka hiç beklemediğiniz bir tavırla karşılaşacaksınız. O kişi adeta size sırtını dönebilecek ya da onun bilmediğiniz bir yönüyle karşılaşıp hafif çaplı bir şok yaşayabilirsiniz. Bu bilmediğiniz bir yön dediğim şey belki de onun bir sırrı olabilir.

Ocak ilk yarıda sinir halinde ulaşmaya çalıştığınız bir hedefinizi ayın ikinci yarısı elde edebileceksiniz. Çünkü ayın ikinci yarısı yıldızlar sizden yana geçiyor ağırlıklı olarak.

Bu ay bebek sahibi olmak isteyen Koçlar için sürprizli ve bereketli yıldız açıları mevcut.

Ayın ikinci yarısı istediğiniz, beklediğiniz bir dileğiniz olacak gibi. Kiminiz de yeni oluşan bir gelişme arkasından, dediklerinizi dinletip, beklentilerinize uygun bir ortamı sağlayabileceksiniz. Yani kiminiz belki yeni bir işbirliğine, projeye girdi veya yeni bir işe girdi vs her ne ise, bu yeni sayılan durum içinde varlığınızı ortaya koymayı başaracak ve beklentilerinizi inşa edebileceksiniz.

Bu arada, yeni yeni oluşan bir arkadaşlık sanki dostluğa doğru gidiyor. Samimiyetiniz artıyor. Size faydası olduğunu ve iyi geldiğini hissettiğiniz, olaylara, hayata son derece geniş perspektiften bakan, son derece modern bulduğunuz biri bu kişi. Onun size bir hediye olduğunu hissedeceksiniz.

İş sahibi veya girişimci Koçlar, hayli heyecan verici bir ay sizin için. Adeta bir kumar oynayacak gibisiniz. İçten gelen hislerinizi, risk alma yetinizi sınayacağınız, bir taraftan arkanızı sağlamlaştırırken, öte yandan sivri bir atılımla kendinizi sınayacak, ortaya çıkan sonuçlardan keyif alacaksınız. Bu bir yeni deneyim olacak sizin için. Belki epeydir cesaretinizin hatta cüretinizin sınırlarını bu denli test etmediniz… Ancak dediğim gibi, bu sıra dışı çıkışları ayın ikinci yarısı yapacaksınız..

Sanki bu daha önce size “hayır” diyen bir kurumu veya yetkili şahsı kendinize çekmek, onu ikna etmek sınaması gibi bir şey. Size tatlı bir zafer kazandıracak..

Aşk bakımından nasılsınız?..

Venüs-Uranüs açısından dolayı içten, ruhunuzdan kopan heyecan yaşama arzusu sizi rahatsız edecek. Aklınız gizli planlara çalışacak… Ama garip bir şekilde siz bu sıra dışı, gizli, aykırı her neyse bu arzunuzu meşru bir zemine taşımayı başaracaksınız. Bilemiyorum bu nasıl olacak?.. Belki de bu gizli arzuları eşinize veya sevgilinize yöneltecek, ondan karşılık alacaksınız. Belki, kiminiz de, gizli arzularınızı bir sanat alanına kaydıracaksınız. Onları sanat çalışmasına yansıtacaksınız.

Her bakımdan ilginç bir ay sizi bekliyor…

Ay sonlarında bir uzak yol, hatta birden karar verilen bir yurt dışı seyahati hiç fena olmaz sizin için.

Aşk bekleyenler için ne diyebilirim?. Aklınıza gelmeyen ama arzu ettiğiniz bir şeyin gerçekleştiğini görmenin şaşkınlığını yaşayacaksınız. Zaten epeydir enerjinizi siz yönetmiyordunuz adeta.. Ama düşünce kalıbınızı kırıp farklı bir şeyler istemeye başlamanızla şansınız açılıyor.. Tatlı heyecanları hayatınıza çekmek arzunuz size bir aşk getirecek gibi..​
 

Benzer İçerikler

Üst