Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
koç burcu tarot koç burcu 2011 koc 2011
meleklermekanikoc-7028.jpg

2011 Yılında Koç Meleklerinin görüşlerini biraz daha değiştirmek için gayret göstermeleri gerekiyor. Gereksiz inatlar, Stresler sizi yıpratabilir. Kendinizi lütfen tekrar elden geçirin. Psikolojik olarakta çok etki altında kalıyorsunuz. Bu konuda da kendinize dikkat edin. Aldığınız tavsiyelerin hepsi doğru yolu göstermeyebilir.

Ayrı olanların tekrar karşılacağı, bekar olanlarınsa yeni bir ilişkiye yelken açacağı görülüyor. Sosyal yönden arkadaş çevrenize zaman ayırınız. Size faydası olacaktır.

2011 Yılının maddi açıdan güzel geçeceğini belirtmek istiyorum. Gerekli fırsatlar size sunulacak. Kararlarınızı akıllıca aldığınız sürece bu sene edeceksiniz.

Bu arada ilişkilerinde netlik bekleyen meleklerimizde bu sene daha güzel haberler duyacaklar. Kendinizi daha sıcak, samimi, anlayışlı gösterin.

Evli meleklerimiz sorunları büyütmekten kaçının. “Neden her şeyi alttan alan benim” der gibisiniz. Bence önyargılı olmayın siz kendinizi güzel ifade edemiyorsunuz o kadar. Bunun için gayret gösterirseniz eşiniz size karşı kayıtsız kalmayacaktır. Bazı meleklerimizin de evlerine yeni bebek misafirleri gelebilir.

2011 Yılının Tüm isteklerinizi yerine getirmesini temenni ediyorum.
Melekler Mekanı
Tarot Danışmanı
handanca

Geri