Koç Burcuna Ağustos'2009 Tarot açılımı

handanca

handanca

Daimi Üye
Üye
Koç Burcuna Ağustos'2009 Tarot açılımı

Koç Burcu & Tarot

Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.


Sevgili Koç burcu melekleri geciken kutlamamız olmuş. Yalnız bu kutlama, yakında oluşacak kutlama ya da başımızda bulunan bizi rahatsız eden bir sorunun bir kişinin derdinden kurtularak kutlayacağımız bir kutlamada olabilir.


Bu dönem çalışma hayatımızda korku ve güvensizlik, bir sınavı kaybetme yada işsiz kalma gibi korkularımız olabilir. Belki boşa telaşlandığınızın da farkındasınız ama elinizde değil. Size bu korkularınızı yenmeniz için gerekli fırsatlar sunulacak ya da söylenecektir. Lütfen her şeye gözlerinizi kapatmayın.


Korku ya da endişenizin üzerine gidin. Etrafınızdan gelen seslere de kulak verin oldu mu?


Gelmek istediğiniz yere bilinçli bir şekilde yaklaştığınızı gösteriyor kartımız. Bu kadar düşünceli ve çekingen olmanız geçici.. Bu dönemde içe kapandınız belki bunun için bile üzülmeyin sakın, kafanızı dinleyin. Fakat bu tutumunuzu dışarıdakiler ya da hayatınızdaki insan yanlış anlamasın.

İlişkinizde bile yalnız kaldığınızı düşünüyorsanız bu sorunu nu karşılıklı konuşmadan aşamazsınız.


Bu dönem bazı şeylerin dönem noktası olabilir. Mesele İş hayatınızda istifa yada bir değişim yaşanabilir. İlişkide ise yükselme görülüyor. Hiç kafanızdan gelmeyen şeyleri bile yaşayabilirsiniz sevgili koç melekleri. Doğru yerde doğru adım atarsanız pişman olmazsınız. Yaşadığınız deneyimlerden de ders almayı unutmayın oldu mu?


Meleklermekanı Tarot Danışmanı handanca :handanca:
 
Üst