Koca Derti Bitmiyor..

melegimsin

Hamiş Melek
Üye
Koca Derti Bitmiyor..
Selam kizlar.Gecenlerde esimin cep telefon faturasi geldi.Orda bi ay boyunca aradigi numaralarin dokumanlari vardi.Sabah faturaya bakti kaldirdi cantasina koydu.Bende o dusa girdigi zaman hemen acip baktim numaralara.Baktimki bir numarayi daha fazla aramis genelikle hep ayni numarayi aramis.Hemen kayit etim numarayi bi yere.Bugunde aradim o numarayi karsida kadin sesi adini felan soluyo suan mesgulum mesaj birakin diyo..Hic sasirmadim..Ama esim bundn once bu kadinin kendine is konusunda yardim edigini soyledi.Ama bana inandirici gelmedi.Inanin kendimi uzmek bile istemiyorum.Esim bendn cok uzak bunuda biliyorum.Kafama takmama karari aldim..Bu evlilik nere kdar surer bende bilmiyorum...!! Cok Yoruldum ..

Bacıı dertLer bitmiyo vaLLa sen kendini çok yıpratıyosun farkında mısın hep üzüLen taraf sensin. Bırak takma sen kafana inceldiği yerden kopacaksa kopar hayırlsı olur inş. valla çok üzüLüom ikimize ama napcan. Hiç takma ne edersen kendine edersinn meLek'm...[/B] :kiamam:

cnm cok üzüldüm ama belki hakikaten doğrudur olamazmı iş için sen kadınla telde konuştunmu neymiş aralarındaki muhabbet
bilmiyorum canim is icinmi ariyo ne yapiyo anlamadim ben bu adami.dokumanlarda hep onu aramis sayfa sayfa bana gelince benm numarami tek tuk goruyorum ..inanirmisiniz beni en son 25 gun once aradi telefonda.mesaj cekerim caldirim ararim o bana donmez. donse bile ne diye beni aradin der. cok ilgisiz coookk :uhu:

Bacıı dertLer bitmiyo vaLLa sen kendini çok yıpratıyosun farkında mısın hep üzüLen taraf sensin. Bırak takma sen kafana inceldiği yerden kopacaksa kopar hayırlsı olur inş. valla çok üzüLüom ikimize ama napcan. Hiç takma ne edersen kendine edersinn meLek'm...[/B] :kiamam:
canim bu sefer kendime soz verdim kendimi yipratmaycam uzmulmeycem..dedin gibi inceldigi yerde kopar ben biraz daha sabir eddmek istiyorum..herseyin zamani varr. o gun geldigi zaman olursa oldu olmasa olmaz.. biterrr cok cok.Benimle yetinmeyen insana uzulmeye degmez ..gitsinn baskalariyla mutlu olsun.bakalim aradigi mutlulugu orda bulabilccekmi.Suan maddi durumlardan dolayi bole seyler yapabilir diye dusunuyorum ilgsizlik sevgisizlik normal gormeye calisiyorum..simdi diceksin boyle yapmasimi lazim.hayir degill.belki kendini bole motive edmeye calisiyodur.ne bilim aklim karisk..kendimi kadin diye hisetmiyorum.onun yaninda askerlik arkdasi gibiyim dicem ole bile degilim.bilmiyomki onun hayatinda benm degerim ne merak ediyorum.beni ne diye goruyorr .. besleme gibi bisi oldumm ..Allah herkese kolaylik versin ve banada versin.Yoruldum ,SIKILDIM, mutsuzum ve kendimi mutlu edmeye calismaya calisiyorum..

canım hayırlısı olur inşallah.sıkma canını kendimizi yıprata yıprata bi hal olduk olan hep bize oluyo.çoğu şeyi düşünmekten uyuyamıyorum artık.

Geri