Etiketler:
  1. kıvır kıvır

kıvır kıvır Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

koca göbişli olmak istiyorum

Konu, 'Gebelik' kısmında kıvır kıvır tarafından paylaşıldı.

herkeze selaaammm:) bu aydan itibaren heran bi bebiş haberi alabilirim korunmayı bıraktık güzel haberler almak istiyorum..
    benim gibi bekleyenler varsa hadi birlikte bekleyelim):gathering:

2. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aramıza hoşgeldin canımm istersen burdan değilde hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı var biz ordayız senide oraya bekleriz

koca göbişli olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PaRiS KoCa İsTiYoR

PaRiS KoCa İsTiYoR

Paris hilton,artık kendisine düzen kurmak ve aile sahibi olmak istediğini söyledi Paris Hilton elle dergisine verdiği röportajda*artık kendisine bir düzen kurmak ve aile sahibi olmak* istediğini söyledi.Elle dergisi adına kendisiyle konuşan ünlü aşk romanı yazarı Jackie Collins'in sorularını yanıtlayan Hilton,*Benimle ilgili olarak yaratılan çılgın ve karikatürize karakter kesinlikle...
  2. hamiş olmak istiyorum

hamiş olmak istiyorum

merhaba ,ben uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum ama artık aranıza katılma gereği duydum.. Benım adetime 5 gün var.fakat son üç gündür leke geliyor,adet kanaması değil bu kesin ama sizce nedendir.İdrar yolu iltihabından falan kanama olurmu sizce? Kafam çok karıştı bana akıl verirmisiniz..
  3. Anne olmak istiyorum !

Anne olmak istiyorum !

Sevgili meleklerim; bu başlığı görünce içi burkularak konuyu açan , anne olma hasretindeki meleklerim için bu konu.Buyurun meleklerim; Anne olmak istiyorum ! Artık sizde anne olmak istiyorsunuz. Adetleri düzenli olan bir kadında gebelik için en uygun zaman, adet gördüğünün ilk gününden itibaren 11 ila 17′nci günler arasıdır. Eğer bu günlerde cinsel ilişkiye girerseniz hamile kalma...
  4. anne olmak istiyorum

anne olmak istiyorum

benim adetime 6 gün var fakat ben 2 haftadır eşimle korunmasız ilişkiye giriyorum yani son adet dönemimim 13 ve 17 günleri arasında eskiye nazaran çok fazla wcye gidiyorum ben hamilemiyim acaba:hamileyim:
  5. hamiş olmak istiyorum

hamiş olmak istiyorum

mrb kızlar en son adetm 24 hazirandı bebek istiyoruz 2 gündür belimde ve kasıklarımda sancı var bu kadar kısa sürede hamiş olablrmym bel ağrısı çekipte hamile olduğunu öğrenen varmı

Sayfayı Paylaş