Kocaelinde en iyi estetik doktoru tavsiye

• Konbuyu başlatan Melissa kocaeli
  • Başlangıç tarihi
M

Melissa kocaeli

Forum Okuru
Kocaelinde en iyi estetik doktoru tavsiye
Kızlar merhaba ben kocaelinde oturuyorum burnuma estetik ameliyat yaptırmayı düşünüyorum .Burnum çok kemerli yüzüme göre çok büyük. Acaba kocaelinde tavsiye edebileceğiniz plastik cerrah varmı ? Burun ameliyatı biliyorsunuzki çok rsikli bir operasyon. Bir çok kişi ameliyatın sonucundan memnun değil. Bu yüzden sizlere danışıyorum lütfen bana iyi bir doktor ismi önerin

ilgi güler.jpg

Merhaba sevgili takipçimiz;

Kocaelinde Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi Op. Dr. İlgi Güler var. Son derece başarılı ve güler yüzlü , ilgili bir doktor. Yakın tarihte erkek kardeşimin burun ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyat çok başarılı geçti. Kardeşimin yüzünde herhangi bir morluk yada aşırı şişme oluşmadı. Her nekadar cilt tipiyle ilgili bir durum olsada burda hekimin marifeti de büyük. Kardeşimin burnun da birden fazla kırık mevcuttu haliyle burun şeklinde deforme söz konusu idi.

Burun şekli yüz simetrisine göre muhteşem olmuş. Bu nedenle size Dr. İlgi güleri tavsiye ediyorum. İlgi hanımın başarıyla yaptığı operasyonlar ise şunlardır. Çene kırıkları,burun estetiği,burun kırıkları, yüz kırıkları, yanıklar,kistik lezyon,yağ bezesi,meme protezi, kepçe kulak operasyonu, kellik,makromasti,abdominoplasti, selülit,göz altı morlukları,meme küçültme ,meme büyütme,ben, Jinekomasti, ajina estetiği (labioplasti), göz kapağı estetiği,yüz gençleştirme,botoks uygulamaları,dolgu uygulamaları,mezoterapi,prp,yarık damak onarımı,yarık dudak onarımı vs dir. Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi Op. Dr. İlgi Güler Randevu ve bilgi için iletişim 0505 154 4648
Adres:Körfez Mahallesi, D-100 yan yol,no:125.kat:2 ( akbank E-5 şubesi üstü) izmit/kocaeli Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Merhaba bende ilgi gülerde dolgu yaptırdım . Burun kenarlarına ve dudaklarıma sonuç muhteşem oldu. Çok doğal duruyor. Kaç kişide dolgu gördüysem ben burdayım diyor. İlgi hanım gerçekten harika iş çıkarıyor.

Bende ilgi hanıma meme küçültme ameliyatı oldum. Gögüslerim çok büyüktü . Gögüslerimi hem dikleştirdi hemde küçülttü sonuçtan çok memnunum . Şiddetle ilgi hanımı tavsiye ederim.

Selam melisa bende 6 ay önce ilgi hanıma burun estetiği yaptırdım . Hayalimde kayık gibi ama birazda doğal duran bir burun vardı. İlgi hanım tamda hayalimdeki burnu bana yaptı. Ayrıca burnumda tıkanıklık vardı koku alamıyordum rahat uyuyamıyordum. Bu sorunların hepsinden ilgi güler sayesinde kurtuldum . Bende ilgi güleri gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Bu arada kendisi çok güler yüzlü bir doktor . Kesinlikle memnun kalıcaksınız.

selam melekler bende ilgi hanımda kepçe kulak estetiği yaptırdım çok memnun kaldım ismi gibi ilgili biri.

benimde göz kapaklarım çok düşüktü ilgi hanımdan göz kapağı estetiği oldum . Şimdi gözlerim çekik oldu daha genç görünüyorum işini profosyonelce yapıyor ilgi hanımı tavsiye ederim

son bir yıldır kocaelinde en iyi estetik ameliyat yapan doktor arayışındaydım sonunda ilgi hanımı gördüm tanıştım öncelikle estetik ameliyatla ilgili tüm kaygılarımı giderdi ve beni hayalimdeki vücuda kavuşturdu. Karın germe ameliyatı oldum birde bacaklarım çok yamuktu düzeltti şimdi kendime olan özgüvenim ilgi hanım sayesinde

kızlar benimde oğlum yarık dudakla dünyaya geldi ilgi hanımda ameliyat oldu eğlumun görüntüsü değişti. ilgi hanıma çok teşekkürler . bende yakında ilgi hanımda burnumu yaptırcam deneyimlerimi sizlerle paylaşırım ;)

valla kocaelinde en iyi plastik cerrah ilgi hanım benim doğuştan çenem çok küçüktü varla yok arası bir şeydi ilgi hanım öyle güzel bir çene yaptıki şeklim şemalim değişti .Ocakta ilgi hanımda burun ameliyatıda olacağım şimdiden çok heyecanlıyım

Geri