Kocaelinde en iyi estetik doktoru tavsiye

• Konbuyu başlatan Melissa kocaeli
  • Başlangıç tarihi
ben 8 ay önce doktoruma meme küçültme ameliyatı oldum. :hede:ergenliğimden beri rahatsızdım. emzirme sonrası sarktı göğüslerim. giysi sorunu yaşıyordum ağrılarım vardı ve göründümden çok rahatsızdım.spor yaptım diyet yaptım zayıfladım ama bir türlü rahatlayamadım. İlgi hocamı tavsiye üzerine buldum iyiki bulmuşum. yupisne ağrı ne sızı oldu.boyun ağrım düzeldi tam istediğim gibi bir sonuç oldu. teşekkürler tatlı doktorum

merhaba ben 6 ay önce ilgi hanıma meme büyütme oldum. ameliyattan korkuyordum o ana kadar hiç ameliyat olmamıştım, güler yüzlü doktorum herşeyi anlattı ameliyatla ilgili. Doğal olmamasından korkuyorum ama çok doğal oldu. bu zamana kadar neden bekledim diye kızdım kendime keşke daha önce olsaydım. Adı gibi ilgili doktoruma, güler yüzlü çağla hanıma çok teşekkürler . siz de aynı şikayetiniz varsa hiç düşünmeden ameliyat olun derim. tabiki kocaelinin en iyi doktoruna ilgi hanıma :)

Uzun zamandır meme büyütme ameliyatını araştırıyordum. Korkularım çoktu. İlgi hanımı önerdiler. Hemen randevu aldım.Odasına girer girmez güzel enerji aldım.Kafamdaki bütün soruları tek tek cevapladı, beni çok rahatlattı.Güven verdi.Hemen ameliyat tarihini netleştirdik.Ameliyat günüm geldiğinde hiç korkum kalmamıştı.Yaklaşık 1,5 yıl oldu ameliyat olalı, çok güzel ve istediğim gibi oldu.Çok başarılı bir cerrah ve insani yönleride çok iyi.Herkese tavsiye ederim

Geri