Kocam arabasına ailesinden çok önem veriyor

  • Konbuyu başlatan Aylaxzzxzxzx
  • Başlangıç tarihi
A

Aylaxzzxzxzx

Forum Okuru
Kocam arabasına ailesinden çok önem veriyor
Kocam arabasına ailesinden çok önem veriyor ne yapmalıyım

Kocamla 13 senedir evliyiz. adamın bir araba hassasiyeti var sormayın gitsin. Bu konuda onunla geçen gün ciddi ciddi tartıştım. 3200 lira arabasına kasko yaptırmış. Dedim ki sen bu arabaya bizden daha fazla önem veriyor gözün gibi bakıyorsun ama sıra bize gelince aynı hassasiyetin asla yok. O arabaya 3200 liraya kasko yaptıracağını bize sağlık sigortası yaptırsaydın daha iyi olmaz mıydı bizim sağlığımız arabadan sonra mı geliyor dedim. Bir sürü şeyler anlatmaya başladı saçma sapan. Allah aşkına ben bu koca ile ne yapacağım bana bir akıl verin adam arabasının üzerine hafif bir çamur sıçrarsa hemen siliyor hastalık haline geldi bizden daha fazla önem veriyor arabasına.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhaba

Yazdıklarını okuyunca biraz tebessüm etmedim değil. Yahu bu erkeklerin hepsi mi aynı bir tane arasından akıllı çıkmayacak mı diye gülmeye başladım. Tatlım merak etme bu konuda yalnız değilsin benim kocam daha yeni aynı şeyi yaptı. Ve gördüğüm kadarıyla erkeklerin büyük bir bölümü de böyle. Adamların arabaları ile bir derdi var. Seninki yine 3200 lira verip kasko yaptırmış bBenimki 4 bin 800 liraya kasko yaptırmış sen ne diyorsun.

Allah akıl fikir versin dedim arabanın zaten trafik sigortası var kasko niye yaptırıyorsun dediğimde trafik sigortası her şeyi karşılamıyor demez mi. Ben de ona dedim ki kasko öpücük de veriyor mu dedim benim gibi sana deyince gülmeye başladı.

Tatlım bunların hepsi aynı köküne kezzap suyu diyeceğim de Allah yine de eksikliklerini hissettirmesin göstermesin. Bence yapabileceğin bir şey yok bunlar bu hastalıklarından asla vazgeçmezler . Belki biraz gözlerini korkutabiliyoruz ama yine de arabalarından arabalarına bizden daha fazla önem vermekten vazgeçmezler :) :) :) .
 
M

Mügü

Paylaşımcı Melek
ha ha bendede var aynısı 2.saat yıkar
aslında eline geçse her gun yıkar ama işte benim oglan is gidiyor ya o yuzden fazla yıkanmak eline geçmiyor :rolleyes: :car::haha::haha:
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hahaha hayatım vallahi benimkisi elinden gelse yılda bir defa yıkar benimki seninki gibi değil biraz pasaklı galiba :)
 
Üst