kocam evi terketti...

anlat canım her zaman dinlerim sende benim aklımdasın, sürekli dertleniyorum ama geldi mi hepsi üstüste geliyor işte ne yapalım sabır sabır sabır... baska bir diyecek yok, kayınvaldeme söyledim bugün, kadın delirdi, silerim oğlumu dedi, beni elalemin o... larıyla muhatap etmesin dedi, namussuzluk etmesin dedi, sağolsun destek oldu, salı günü kayınbabam gelecek adamın haberi yok agır kalp hastası kimse demedi ona, ama eşimin burnundan getirir o da şimdi eminim, zevkle beklicem azarlanmasını... haketti bunu. sende yaz bana her zaman dinlerim

buralarda yeniyim neler yeni sekmesine tıkladım burası çıktı ilk sırada..haddime değil belki yaşadıklarını bilmiyorum seni tanımıyorum eşini de, yaşadığın acıyı yaşamadım Allah inş yaşatmaz hiçbirini hiç bi kadına hiç bi kuluna..ben sadece çok ama çok sinirlendim bu duruma..okumaya başladığımda ve bitirdiğimde öyle bi çarpıyodu ki kalbim öfkemden..bi arkadaşımız yazmış bide bebeğin olsaydı nolucaktı diye hangisi şer hangisi hayır,böyle bişeye hayırlı bi olay denir mi bilemiyorum..ama demek ki baba olmayı haketmemiş o,belki de kaldıramayacaktı babalığı hem sen üzülücektin hem kızın :( haklı olan sensin bu nasıl unutulur bilmiyorum ama bişeyler yap saçını değiştir zayıfla alışveriş yap kariyerine devam et ve bu arada sakinleşir ortalık duruma göre bakılır sonra ne yapılmalı diye psikoloğada gidiyomuşsun o da söyler nasıl davranman gerektiğini.. kim için kime naptığını anlayamamış o ama anlar yakın zamanda Rabb'im ona öyle şeyler gösterir yaşatır ki köpek gibi pişman olur ama senin yüzüne ailesinin yüzüne nası bakar bidaha orası bilinmez..olucak iş değil gerçekten..ne ... olduğu bilinmeyen bi kız için sen helalinden karından ayrıca karnında çocuğunu taşıdığı,o namuslu kadından boşanmak iste!..seni gerçekten zerre kadar haketmeyen biriymiş..Yüce Rabb'im inş sabırlar verir sana ayağa kalkmak dik durabilmek için daha da güç verir..Allah a emanet ol busonolsun burdaki arkadaşların,ailen yanında,burdaki ben gibi seni tanımayanlarda var ama onlar da yanında,yanındayız :)

gerçekten bu sitedeki insanların hepsi ne kadar kıymetli benim için anlatamam, herkes benim acılarıma ortak oldu destek oldu, melekler mekanı gercekten burası, cok sağolun, her yazdığnıza çok önem veriyorum, ben ve ailem artık bu evliliği istemiyoruz, ama eşimin ailesi beni bırakmaz biraz uzatırlar bu işi ondan çekiniyorum,nasıl ikna edicem die, salı günü kayınbabam gelicek, suan hala haberi yok,hayırlısı bakalım,
dediğin gibi bebeğim konusunu bu olaya karıstırmak dilimden içimden gelmiyor ama sunu düşündükce deli oluyorum, yavrumu ben bu evliliğe bu kocaya bu pis kadınlara kurban ettim, Allahım bunlar için vermmedi korudu meleğimi, bunu düşündükçe affetmiyorum ve de affetmiycem aliyi

Su anda cok buyuk bir bosluktasin eminim.. Birak kocani dusunme zaten hamileyken yasattiklari sana yeter ve artar bile kimse senden degerli degil. Onceden super biri olsa bebegi kaybedince bosluga dusmus sen elini birakma sen ona guc ver dicem ama bosuna yani...Kalk toparlan bebeginin yasini tut sadce. Bebegin icin agla onun icin dua et.. Ama cok gencsin Allah kimseye cekemedigi aciyi yasatmiyo. Hayatini yeniden kur.. Insallahhh insalllahhh bunlar hayatinin tek acisi olarak kalir yeni hayatin yeni bebeklerin yeni evin herseyin dortdortluk olsun. Dikkat et kendine lohusasin sen daha kimsenin stresiyle kendine yazik etme

amin canım insallah yeni hayatım da hersey yoluna girer bebek hasretim sona erer, mutlu bir ailem olur, aynen dediğin gibi eşimi düşünmüyorum tek derdim bebeğim, ne zaman bir kız cocuk görsem, hele de kız bebek görsem, içimden doyasıya sarılmak geliyor, benim derdim bana yeter Rabbimden gelene elimden birsey gelmez, ama eşimin yaptıkları için elimden geleni ardıma koymucam,, Allah hepimize huzur mutluluk versin insallah

onlarla bir olmamalısın bence, o ya da onlar hayatlarını yaşıyolar, intikamla beslenme, artık şu saatten sonra herkes kendi hayatını yaşasın o da anlasın vazgeçilmez olduğunu, kocalık sıfatını babalık sıfatını kaybetti artık, gün gelir uzaktan bakar sana haberini başkalarından alır baktı gördü onsuz da oluyomuş herşey, dik duruyomuşsun ayaktaymışsın kendi hayatını yaşıyomuşsun o bile yeter ona, hiç kimse senden değerli değil hiç kimse, sen artık bundan sonra ne yapmak istiyosun onları yapmaya bak..bebeğini kurban olarak düşünme, ahirete kadar cennetin kapısında bekliyo o melek seni,seninle cennete girecek cennetin kapısındadır şimdi, yani Peygamber Efendimizin söylediğine göre :) artık istemiyosun bu evliliği gelecekte ne olacağı belli olmaz belki bi başkası çıkar karşına seni gerçekten hakeden biri,hakettiğin mutluluğu belki o biriyle yaşarsın ne olacağı belli olmaz :) inş geçicek bu günlerin zamanla,artık daha da güçlü olucaksın daha da olgunlaşıcaksın acılar sadece incitmiyo sadece yaralamıyo bunları da katıyo insana zamanla.. :) inş Rabb'im hakettiğin mutlu günleri yaşatıcak sana tekrar mutlu olucaksın bi başkasıyla ya da bi başkasız ama sen inş o mutlu günleri yaşıcaksın :)

amin canım amin,dediklerini okudukca inan sönen ümitlerim yeşerdi sanki, az önce eşimin faceine bakayım dedim, 2 faceininde şifresini değiştirmiş, ve facei dondurmus, kayınbabam da bugün ögrendi, o engel olmak isticek ama ben cok yorgunum artık giden gitmiştir artık yapcak bişi yok, hadi ailemden cekinio bir msj bir telle de arayabilirdi beni, devam etsin böyle kararım daha da netleşiyor sayesinde

sende kapat facebook unu ya da değiştir facebook şifreni kafanı dinle, dinlen biraz.. düşünme onları yok aramadı şifre değiştirdi artık naparsa yapsın..bırak zaman göstersin ne olacağını aramasın sormasın sende kafanı dinle biraz neler yapmak istediklerini gözden geçir, ikinizde netleştirirsiniz napmak istediğinizi sonra nasılsa konuşulur, normal rutin hayatına devam edersin sende :) en hayırlısı neyse senin için onu dileyelim onun için dua edelim :) artık değişimine başlayalım bizde yavaştan bi kolları sıvayalım :) mesela internetteki alışveriş sitelerine girsene %90 a varan indirimler varmış tükenmeden bak istersen mutlaka sana yakışacak güzel şeyler vardır :D sonra çekersin eşofmanlarını markete uğrarsın bi mısır gevreği filan alırsın hem yürüyüşte yapmış olursun karın kasları için ama öyle cipsti ıvırdı zıvırdı almak yok birazcık bile yok hiç yok bakma o reyona :D pazara uğrarsın bi ara evde bişey kalmamış olabilir tam mevsimiyken organik organik meyve sebze seçmek lazım ilaçsız sağlıklıca :D ama kayısılara dikkat et içinden solucan çıkıyo ama iyi bişey çıkması demekki ilaçsız ama içini açta ye nolur nolmaz :D

busonum allahıma emanet ol canım bı kayın pedreınlede konus ıyıce anlat herseyı ondan sonra bıtsın artık derın nefez al canım allahım yardımceı olsun ben esımle barıstım dun aksam gonlumu aldı tabıkı ozur dılemedı hatta ben haklıyım dedı yoruldum uzatmaktan es gectım ama her fırsatta dıdıklıyorum ne yapıyım oglum ıcın sende umarım artık toparlanırsın ne olur artık esını dusunme dıycem kolay degıl ama artık ya ole ya bole toparlan uzme kendını lufen canım allah buyuk oda pısman olucak ama ıs ısten gecmıs olucak kafasını duvarlara vurucak merak etme bak neler gorucek o sana zulmettı canım allahım buyuk yanına kalmaz senın hakını aldı uzerıne o cocugun hakkıı hayırlısı allahım buyuk

buson canım 4 gündür konuşmadık ben yeni okuyrum bu konuyu sana kolaylık sağlamış eşin evi terk ederek tatlım acın taze ama artık önüne bakma zamnı geldi allahım başka acılar yaşatmasın yüzünü hep güldürsün kızınn sabrını versin biz hep burdayız heryerden melekler burdayız herzamn dinleriz birbirimizi.:ar4fd:

Geri