1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kocama doğum günü mesajları ve sözleri göndermek istiyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim kocamın bugün doğum günü, ona doğum günü mesajlarımı göndersem yada bir hediye mi alsam nasıl bir süpriz yada süprizleri yapsam karar veremedim. bana güzel bir msj vs yazmanız mümkün mü sevinsin garip :D:D Yani garip derken ismi Garip yanlış anlamayın yoksa garip değil kocam :D:D:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    ben yaptıgımı soylıyım akşamıcın guzel bı pasta yaptırdım klasık ve eve geldıgınde mutfağa sokmadım.Daha oncekı resımlerımızden bırkactane begendım.buyukboy olarak bırını yaptırdım resmın yan tarafınada kucuk kucuk sectıgım dıger resımlerı koydular.guzel bıde cerceve...cok begendı...gerısı sana kalmıs

Kocama doğum günü mesajları ve sözleri göndermek istiyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum günü Mesajları

Doğum günü Mesajları

doğum günü mesajlarına cevap doğum günü cevapları karşılık mesajları mesajlarına karşılık cevaplar Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim. ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi....
  2. dogum gunu mesajları

dogum gunu mesajları

facebook doğum günü mesajları doğum günü mesajları facebook annenin çocuğuna mesajı anneden çocuğuna sözleri Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarımerdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasıkalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu...
  3. Doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları

yasgünü tebrikleri küçük iskender doğum günü sözleri bitaneme doğum günü mesajı yasgünü dilekleri ♥Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem. ♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika...
  4. Kocama aşk sözleri mesajları şiiri yazmak istiyorum.

Kocama aşk sözleri mesajları şiiri yazmak istiyorum.

Kızlar ben kocama aşığım :D:D iyide bizene diyeceksiniz biliyorum. Ben kocama aşk sözleri mesajları ve şiirleri yazmak istiyorum. Bu konuda da beceriksizim kabul ediyorum. Bari dedim hani güzel sözler vs var ise yada mesajlar sizden sizin yazacağınız özgün ve daha önce duyulmamış harika sözleri ben yazıyormuş gibi yazayım :D:D ha ne dersiniz bu dediğim olayda bana yardımcı olabilecek bi melek...
  5. Eşe Doğumgünü Mesajları 2016

Eşe Doğumgünü Mesajları 2016

Hayat arkadaşınıza en güzel doğumgünü sözleri arıyorsanız doğru sayfadasınız. Sizler için en romantik sözlerden oluşan eşe doğumgünü sözlerini bu yazım da paylaşıyorum. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere.. Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. Dileğim bugün...

Sayfayı Paylaş