Kocamın aldattığını öğrendim ne yapacağım bilemiyorum

A

aylinnnzxc

Forum Okuru
Kocamın aldattığını öğrendim ne yapacağım bilemiyorum
Kocamın aldattığını öğrendim ne yapacağım bilemiyorum kocası aldatan kadınlar yardım lütfen ne yapmalıyım ?

Slm ,

Sanırım hayatım boyunca başıma gelen en kötü şey bu olsa gerek. Kocamın telefonu çaldı o uyuyordu sessize almış ben salonda iken baktım telefonun ışığı yanıyor iş yerinden bir arkadaş arıyor bende telefonu elime aldım açmadım çaldı çaldı kapandı , elimde telefon mutfağa geçtim telefonuna hiç bakmam genelde hatta hiç elime almam öyle kıskançlık delisi kadınlar gibi çünkü birbirimize güveniriz en azından ben öyle biliyordum. İnstagamı açtım mesajlar bölümünde daha yarım saat önce gelen mesajları gördüm kahroldum kadın tatlım birtanem diye hitap ediyor kocama , hafta sonu ayarla da poleneze gidelim diyor ohaaaa elim ayağım titredi kadının adı telefonunda kayıtlı kadın işyerinden ,telefonu aldığım yere bıraktım hiçbirşey yapmadım sadece kadının telefonunu aldım mesajların hepsinin ekran görüntüsünü kendi telefonuma yolladım hızlıca ve sildim onun telefonunda hiç iz bırakmadım. telefonu yerine koydum. Ve kocam olacak 11 yıldır evli olduğum iki çocuğumun babasını uyandırdım kalk yatağa at hadi diye. kalktı yatağa yattı bana sen gelmiyor musun dedi benim işlerim var dedim ve salonda kara kara düşünmeye başladım. Ne yapmalıydım boşanmak ilk aklıma gelendi iki çocuğum ve ben hayatta tek başıma kalırım diye düşünmedim bile öfkem kırgınlığım büyüdü içimde ve 3 gündür hiçbirşey olmamış gibi davranıyorum ama o bana senin neyin var deyip duruyor geçiştiriyorum. Kmseye anlatamadım aileme bile. Yıkılmış vaziyetteyim hayatım bitt sanki elim ayağım titriyor tansiyonum çıkıyor ağlıyorum kabullenemiyorum bir türlü ne yapmalıyım ne etmeliyim bilemiyorum ayrılmak ve ayrılmamak arasında gidip geliyorum :oops::(:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ahhh Aylin canım yaaa,

İçim burkuldu , bir tuhaf oldum . Canım bence panik yapmaman iyi olmuş çook akıllıca davranmışsın bırak bakalım hiçbirşey yokmuş gibi davran biliyorum bunları bilip de hiçbirşey yokmuş gibi davranmak çok zor. Sana önerim şu takip et bir süre ve emin ol önce aldattığını kesin öğren ve eline bütün delilleri topla mesajlar fotoğraflar hepsini al ve topla... bu süreç içerisinde sakın renk verme eline herşeyi al bütün delilleri ve bunların kopyasını güvenli bir yerde sakla . Bu süreçte olmaz ya belki o kadın kocana asılıyordur belki aralarında birşey geçmemiştir olmaz yaa umarım öyledir.. Bu süreçte de iyi düşün sevgini mantığını ortaya koy çocuklarını kendini geleceğini hepsini iyi düşün ve karar ver eğer kocan bu aldatma işini duygusal boyutta da yapıyor ve sana karşı sevgisi bittiyse kararını ver otur önüne koy bütün bunları ve konuş ... Elindeki o delillerle eğer kararını verdiysen ayrılmaya hemen mahkemeye müracaat et ve eşin için uzaklaştırma iste ki alırsın , boşanma ve tazminat davaları aç ve onun bütün herşeyini donuna kadar al....... Ki elindeki delillerle bunu alırsın. Ama eğer iinde affedebiliyorsan ve o ayrılmamak için sana yalvarıyor ve özür diliyorsa bunu da değerlendir ve ayrılmak istemiyorsan ayrılma ama mutlaka bir psikologdan destek al ve kocanla birlikte aile terapisine git... İki ihtimali de bu şekilde değerlendir... Umarım senin ve çocukların hakkında hayırlısı olur üzme güzel canını hayatın sonu değil bu unutma...

Geri