Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Kocasının elini tutan kadın stresi yeniyor

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Peygamber Efendimizin Hadisi:"Karı-Koca Birbirlerinin ellerini tutarak bakıştıklarında; Parmakları arasından günahları akar gider"
    Bilimsel Araştırma

ABD'nin Virginia Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma mutlu bir evliliği olan kadınların, kocalarının elini tuttuğunda günün stresinden büyük ölçüde kurtulduğunu ortaya çıkardı. Araştırmaya katılan 16 gönüllü kadın beyin tarama cihazları ile incelendi. Bilim adamları testlerde eşlerinin elini tuttukları andan itibaren kadınlarda stresin azalmaya başladığını tespit etti. Araştırmayı yürüten Dr. James Coan, "Mutlu bir beraberlik yaşayanlar hastalandıklarında daha çabuk iyileşiyorlar, hatta daha uzun yaşıyorlar. Bu araştırma da kadınların sevdiği erkeğin elini tuttuğunda daha iyi hissettiğini kanıtlıyor" dedi
    .

Kocasının elini tutan kadın stresi yeniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Strese giren kadın

Strese giren kadın

Strese giren kadın saçıyla oynuyorKadınların, özellikle bunalımlı dönemlerinde saç modellerini değiştirmeleri farkedilme isteğinden kaynaklanıyor. Aynı d Kadınların, özellikle bunalımlı dönemlerinde saç modellerini değiştirmeleri farkedilme isteğinden kaynaklanıyor. Aynı durumda erkeklerin de otomobillerini, saatlerini veya cep telefonlarını değiştirdiğini belirten Prof. Dr. Üre, yapılan...
  2. KADIN ve STRES

KADIN ve STRES

Stresli kadın hiç çekilmez kendimden biliyorum:DStresli olduğum zaman etrafıma ateş saçıyorum:dil:Ben stresli olduğum zaman çevremdekilerin lay lay lom olmasından acayyip gıcık olurum:D:DEminim bir tek ben değil siz meleklerimde böyle oluyorsunuz:D:DMeleklerim bu yazıyı dikkatle okumanızı tavsiye ediyorum...Sağlığımız için:ehi: KADIN ve STRES Strese karşı savaş açmadan elimiz kolumuz bağlı...
  3. Çerçeve tutan eller

Çerçeve tutan eller

Çerçeve modelleri El şekilli dekorasyon objeleri Çerçeveler içindeki fotoğraflarla birlikte anılarımızı canlandırır, sevdiklerimize duyduğumuz özlemi birazda olsa azaltmaya yardımcı olur. Sizin de çerçeveye ihtiyacınız varsa bu el şeklinde çerçeve modelleriine bir bakın meleklerim. Oturma odası dekroasyonu için dekoratif bir obje olacaklar.

Sayfayı Paylaş