1. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63

  Kokolojiden bi test

  Konu, 'Testler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

  Çölde Yolculuk Testi

  1. Hiç sonu yokmuş gibi görünen ıssız ve geniş bir çölde bir deveye binmiş gidiyorsunuz. Yorgunluktan bitap düşene kadar deveyi sürdünüz. Sizi taşıyan deveye hangi sözcükleri söylersiniz?

  2. Tam susuzluktan öleceğinizi düşünürken çok güzel bir vaha göründü. Ama birisi sizden önce oraya varmış. Bu diğer yolcu kimdir? Tanıdığınız birinin adını veriniz.

  3. Çölde zaman çok yavaş geçiyor ve uzaktan bir kasabanın ışıkları görünene kadar sanki asırlar geçti. Nihayet varacağınız yere geldiniz. Yolculuğunuzun sonuna geldiğinizde neler hissediyorsunuz?

  4. Uzun zamandır üzerinde ilerlediğiniz deveyle ayrılma zamanı geldi. Deveden inerken yeni bir sürücü geliyor ve sizin kalktığınız eyere oturuyor. Yeni binici kim? Hayatınızdaki bir başka kişiyi seçiniz.

  Anahtar:

  Buradaki çöl ve deve teması kişisel bağımsızlık yolculuğunu sembolize eder. Bu senaryo sizin sevgilinizden ayrılmanız durumundaki duygularınızı açığa çıkarır. Cevaplarınız, yollarınızı ayırma vakti geldiğinde nasıl tepki vereceğinizi gösterir.


  cewplarınızın anlamları
  1. Deveye söylediğiniz sözcükler aşkın bittiğini fark ettiğinizde kendi kendinize söyleyebileceğiniz şeylerdir. Şöyle cesaret verici sözler mi söylediniz? “Bir şekilde başaracağız!” ya da “Merak etme, bu sonsuza kadar böyle gidemez.” Yoksa karamsar bir havanız mı vardı? “Kaybolduk, hiç umut yok, sanırım burada öleceğiz.”

  2. Psikoloji terminolojisinde vaha, kişinin sorunlarını çözmesini sembolize eder. Burada karşılaştığınız kişi sizi rahatlatmış, size yardım etmiş ya da ileride ihtiyacınız olduğunda yardımını isteyebileceğiniz birisi olabilir.

  3. Yolculuğun sonunda vardığınız kasaba kırık kalbiniz iyileştiğinde duygularınızın yeniden yola girmesini sembolize eder. Kasabaya vardığınızda hissettikleriniz biten aşkınız hakkındaki gerçek hislerinizdir.

  4. Yeni binici sizin gizlice rekabet, kıskançlık hisleri beslediğiniz ya da için için kızdığınız birisidir. İsmini verdiğiniz bu kişi aşkta bir rakibiniz mi, yoksa bir zamanlar kalbinizi kırmış olan birisi mi?
   
  Son düzenleme: 13 Eylül 2008
 2. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63
  Cevap: Kokolojiden bi test
  1- dayan az kaldı
  2-Annem ve erkek arkadaşım
  3-oh şükürler olsun
  4-kızkardeşim
  verdiğim cevaplar bunlardı. çok etkilendim sizde deneyin.
   
Kokolojiden bi test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Test

  Test

  Rüyasında test çözen kimse geçici bir sıkıntı alır.
 2. test

  test

  Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!! Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır. Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!!
 3. Kokoloji' den Testler

  Kokoloji' den Testler

  kokoloji testi kokoloji testleri 2 testleri ve cevapları Arkadaşlar eminim kokolojiyi birçoğunuz duymuştur (Kendini keşfetme oyunu) Burda kokolojiden testler yayınlayacağım. Hem eğleneceksiniz hemde kendinizi çözeceksiniz. Yalnız bu testi çözerken uymanız gereken şeyler var. Aklınıza ilk geleni söyleyin. Eğer mümkünse başkalarıyla oynayın çünkü bir kaç kişiyle oynayınca daha eğlenceli...
 4. 2010 size ne getirecek...süper bi test

  2010 size ne getirecek...süper bi test

  bu test süper kızlar yapın derim Morbiber - 2010 size ne getirecek testi buda bnm sonucum:) 2010'da Hayata Yeni Bir Gözle Bakacaksınız! Değerlerinin kıymetini bilen, arka çıkmayı önemseyen, içten ve güvenilir kimi zaman da insanlara rehberlik hizmeti veren birisiniz. Yaşantınız bilhassa yuvanızla ilgi tüm meselelerde organize işler yapacağınız, taze bir hayat oluşturmak ve sorunları...
 5. Bi bakarmısınız?

  Bi bakarmısınız?

  Merhaba kızlar :) bu sefer kendim için değil kuzenim için sizlere soru sormaya geldim :D kuzenim yeni evli eşiyle ilk defa ilişkiye girdi.Adet olması gereken günde ilişkiye girmişler adet kanaması başlamadan.Sanırım korunmamışlar 3gün sonra kuzenim adet olmuş.Korkuyor şimdi daha yeni evliler bebek için çok erken diyo.Sizce hamile olma ihtimali var mı?Bence yok ama sizlerede bi danışayım...

Sayfayı Paylaş